Zdieľať článok

Dovolím si povedať, že sex je jednou z obľúbených činností ľudí. Ako však zmeniť nudný a monotónny sex na zaujímavý a nezabudnuteľný? Ak radi skúšate nové veci, skupinový sex je práve pre vás.

Skupinový sex funguje na princípe, že neprebieha len medzi dvomi ľuďmi, ako to býva zvykom. Môžu sa ho zúčastniť ľudia, ktorí sú rôzneho pohlavia či orientácie.

Skupinový sex sa zvyčajne koná na súkromných oslavách či večierkoch, ale aj na stretnutí swingerov. Miest, kde sa tieto vzrušujúce akcie konajú, je skutočne nespočetne veľa. Na niektorých dokonca vznikajú aj úspešné pornografické filmy.

Skupinový sex je obľúbený nielen medzi jednotlivcami, ale aj medzi pármi, ktoré vyhľadávajú vzrušenie. Možno ste už aj vy niekedy natrafili na pár, ktorý hľadal na platforme Tinder a podobných sociálnych sieťach ďalších ľudí k tomu, aby spolu zažili skupinový sex.

Aj keď sa všetky sexuálne aktivity pozostávajúce z viac ako dvoch ľudí označujú ako skupinový sex, každý typ sexuálnej aktivity je iný v závislosti od počtu osôb či kombinácií sexuálnych aktivít. Tu je niekoľko z nich.

Circle jerk – Muži sedia v kruhu a vzájomne masturbujú a pozorujú sa.

Daisy chain – Účastníci vykonávajú orálne uspokojenie v kruhovej pozícií, čo znamená, že každý účastník nielen prijíma orálny sex, ale súčasne ho aj dáva.

Gang bang – Viacero ľudí vykonávajúcich sexuálne akty s jednou osobou, či už postupne alebo súčasne, napríklad jedna žena s viacerými mužmi.

Trojka – Všetci traja členovia sa súčasne sexuálne uspokojujú. Podmienkou nie je príbuzenský vzťah medzi nimi.

Dvojitá penetrácia – Keď preniknú do vagíny a konečníka dvaja ľudia súčasne. Ide zvyčajne o situáciu, keď jedna osoba vstúpi do konečníka, zatiaľ čo iná do vagíny.

Ako pri každej sexuálnej aktivite, relatívne riziká skupinového sexu závisia od konkrétnych aktivít, ktoré vykonávate. V tomto prípade veľký počet sexuálnych partnerov zvyšuje riziko vystavenia sa pohlavne prenosným infekciám.

Zástancovia a ľudia, ktorí skupinový sex praktikujú, poukazujú na to, že miesta, kde sa odohráva skupinový sex, často poskytujú kondómy, latexové rukavice, lubrikanty a ďalšie predmety pre bezpečnejší sex. Najmä kúpeľné domy sú hlavným zdrojom informácií o bezpečnejšom sexe – poskytujú brožúry a vyvesujú plagáty bezpečnejšieho sexu na poprednom mieste, poskytujú bezplatné kondómy a lubrikanty a často vyžadujú od zákazníkov, aby potvrdili, že bezpečnejší sex budú mať len v priestoroch, a to napríklad vyhlásením lekára.

Pre viac podobných článkov o sexe či priemysle pre dospelých nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

source: https://www.allure.com/story/common-sexual-fetishes-kinks

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »