Sociálna sieť, ktorá umožňuje ľuďom na diaľku navzájom ovládať sexuálne hračky

Zdieľať článok

LovePalz Club je kybersex skupina pre mladých – trochu strašidelné, ale presne to, čo ľudia chcú.

Pred časom sa na trhu objavil We-Vibe 4 Plus, teledildonický vibrátor, ktorý sa spája s diaľkovým ovládaním aj s mobilnou aplikáciou, aby partner mohol ovládať vibračné hračky. Výrobcovia ponúkajú výhody We-Vibe párom fungujúcim na diaľku, ktoré chcú podporiť intimitu pomocou pripojenia bluetooth, rovnako ako iné spoločnosti zaoberajúce sa sexuálnymi hračkami, ktoré predávajú podobné produkty. Znie to trochu sci-fi, no naozaj to funguje.

Hry kybersexu v chatovacích miestnostiach AOL s vibrátorom, fotoaparátom a sexuálnymi hračkami s podporou bluetooth sú pre niekoho ohromujúce, pre iných zas desivé. Tento nový vynález, ktorý takmer dokonale stelesňuje, ako ďaleko sa kybersex dostal, predstavuje LovePalz Club, taiwanská sociálna sieť, ktorá umožňuje úplne cudzím ľuďom z celého sveta navzájom ovládať svoje sexuálne hračky na diaľku. Funguje to ako Tinder, ale bez rovnakého potenciálu pre IRL styk.

„Očakávame všetky druhy používateľov,“ povedal hovorca LovePalz Viv Lu pre Daily Dot. „LovePalz Club je platforma pre ľudí, ktorí sú unavení zo staromódnych sociálnych sietí a hľadajú zmenu.“

Na stimuláciu, ktorú aplikácia poskytuje, je potrebné spojenie s firemnou teledildonickou hračkou Twist. Hračka sa dodáva v dvoch rôznych štýloch, jeden pre ženy a jeden pre mužov. Má rýchlosti a vzory vibrácií, ktoré možno ovládať online. Používatelia LovePalz môžu anonymne listovať fotografiami iných používateľov, kým nenájdu zhodu, a potom sa môžu rozhodnúť, či sa chcú zapojiť alebo nie. Aplikácia umožňuje textové správy a videohovory, ale dôrazne sa odporúča hrať sólo so zariadením Twist.

Takže… Čo to znamená? V prvom rade, ako poznamenáva Betabeat, mohlo by to znamenať menej reálnych kontaktov alebo známostí na jednu noc, čo z hľadiska verejného zdravia nie je to najhoršie. Koniec koncov, LovePalz a ďalšie teledildonické zariadenia (ak sa používajú samostatne) nepredstavujú riziko prenosu STI alebo neúmyselného tehotenstva. Samozrejme, najmä LovePalz poskytuje nedostatok intimity, čo by mohlo niektorých ľudí hnevať. Alebo to môže byť len skvelý nový spôsob, ako stráviť noc osamote, ale nie tak úplne.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »