Storytime: Keď sa zo šéfa stane milenec

Zdieľať článok

Sex je potreba, ktorú by sme si mali splniť kedykoľvek a za akýchkoľvek okolností, a to aj v prípade, že sa nachádzame v práci. Ale čo ak náš priateľ, snúbenec či manžel nie je nablízku a kolega nám nestačí? Siahneme po šéfovi. 

Nemôžem povedať, že by bol môj život zlý, to vôbec nie. Práve naopak – úspešne som skončila štúdium na vysokej škole a presťahovala sa do nového podnájmu. Jediné, čo môj život brzdilo, bol môj priateľ. Znie to sebecky, ja viem, ale bolo to skutočne tak. Obaja sme mali odlišné záujmy a popravde nám to vôbec nefungovalo ani v posteli. Sama neviem prečo som v tomto vzťahu pokračovala, keď som vedela, že nemá budúcnosť, ale zrejme som to všetko robila len z ľútosti a súcitu. Aj tak som ho už nemilovala.

Ach, dosť už bolo rečí o ňom. V tom období som bola najviac hrdá na to, že som dostala svoje vytúžené miesto v skvelej medzinárodnej firme. Prešiel prvý mesiac môjho pracovného nasadenia. Kolegovia boli skvelí a ústretoví. A tá výplata! Takú vysokú sumu som zrejme nikdy predtým nevidela. Nasledujúce dni som pracovala s rovnakým odhodlaním, kým si moju tvrdú prácu nevšimol asistent môjho najvyššieho šéfa. Ten ma dal zavolať do svojej kancelárie. Bola som vydesená, nevedela som, čo mám čakať – pochvalu alebo kritiku? Kráčala som dlhou presklenou chodbou smerom k šéfovej kancelárii. Celá som sa chvela. Dvere sa otvorili a ja som pomaly vošla dnu. Zbadala som ho, môjho šéfa. Bol neuveriteľne príťažlivý so zvodným pohľadom. Bol vysoký, na hlave mal husté tmavé vlasy a jeho sánku rámovala pristrihnutá čierna brada. Postavil sa z kresla a jeho kroky smerovali ku mne. Podal mi ruku a predstavil sa mi. Nevedela som z neho spustiť zrak. Premiestnili sme sa ku gauču, na ktorý som sa usadila. Celú dobu sa na mňa díval. Aj keď vedel, že v jeho spoločnosti nepracujem dlho, videl moju snahu a pevnú vôľu zlepšovať sa, a tak mi navrhol, či by som sa nechcela stať jeho osobnou asistentkou, keďže jeho aktuálny asistent z firmy odchádza. Ani na sekundu som nezaváhala. Šéf sa pousmial. Opäť sme si podali ruky a vyprevadil ma z kancelárie. V tej chvíli sa všetko zmenilo – dostala som svoju vlastnú kanceláriu a, samozrejme, bola som súčasťou rôznych konferencií, ktoré sa konali najmä v zahraničí. Rada som ho sprevádzala.

To, čo sa však stalo na jednom pracovnom stretnutí v Hongkongu, by mi nenapadlo ani vo sne. Po dlhej a únavnej ceste sme konečne dorazili do hotela, kde nám, bohužiaľ, oznámili, že počas rezervácie izby došlo k nedorozumeniu a rezervovali nám len jednu izbu. Ja som bola odhodlaná počkať, kým mi hotelový personál pripraví novú izbu, avšak šéf namietal, vraj sa musíme ponáhľať na stretnutie a nemáme čas na to, aby sme riešili takéto nepodstatné veci. Musela som sa mu prispôsobiť a zbytočne nenamietať. Izbu som videla len letmo, ale to hlavné, čo som si všimla, bola jedna veľká posteľ. V tej chvíli som sa však na to snažila nemyslieť a všetku svoju pozornosť som venovala práci a prebiehajúcej konferencii. 

Do izby som prišla sama, keďže môj šéf a jeho hongkonský kolega zablúdili do hotelového baru. Nechcela som ich obťažovať a radšej som šla do izby. Osprchovala som sa a bola som pripravená na spánok. Mala som na sebe len uterák a kvapky vody mi stekali po celom tele. Otvorila som dvere kúpeľne a zbadala ho, šéfa, ktorý sedel s rozopnutou košeľou a pohárom whisky v ruke na posteli a bez slova ma pozoroval. Hanbila som sa, nie za to, ako vyzerám, ale preto, že ma takto vidí práve môj šéf. Podišla som k posteli, aby som si vzala paplón a vankúš, keďže som mala v pláne spať na gauči. Šéf so mnou mal však iné úmysly.

Chytil ma za pás a pritisol ma bližšie k sebe. Cítila som jeho svaly a vypracovanú hruď. Zadíval sa mi do očí. Ani som sa nenamáhala odtisnúť sa. Toto bolo presne to, čo som chcela. Začal ma bozkávať, najprv nežne a sladko, ale tak ako sa stupňovali úrovne bozkov, stupňovalo sa aj vzrušenie medzi nami. Všetko sme to zakončili skvelým sexom – na posteli, na gauči, v sprche. Nakoniec mi vlastne ani nevadilo zdieľať rovnakú izbu so šéfom. Večer bol príjemný. Po vzrušujúcom a erotickom sexe sme si spoločne otvorili fľašu vína a v spoločnom objatí sledovali film. Bolo to romantické. Môj priateľ to so mnou nikdy takto nerobil. Možno preto som necítila žiadne výčitky. Práve naopak. Sex so šéfom ma oslobodil a ja som si nakoniec sama uvedomila, že nemám dôvod v aktuálnom vzťahu s priateľom pokračovať. Takto nejako vyzerala každá naša spoločná služobná cesta – sex, sex, veľa sexu. Nikdy ma to neprestalo baviť.

Už je to presne päť rokov, čo vo firme pôsobím. Pýtate sa, aký je môj vzťah so šéfom? Nuž, dnes je to môj manžel a milujúci otec nášho syna. Stále som asistentka svojho šéfa a stále zažívame rovnako vzrušujúce služobné cesty ako kedysi.

Príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »