Storytime: Moja prvá trojka

Zdieľať článok

Veľkú časť sexu tvorí práve experimentovanie. Či už ide o nové sexuálne pomôcky, hračky alebo dokonca počet osôb pri sexe. Nie je to nič nezvyčajné, keďže každý z nás musí takýmto experimentom zistiť, čo ho vlastne vzrušuje a čo má rád. Rovnako to bolo aj v prípade mladej ženy, ktorá po rokoch stereotypného sexu okúsila svoju prvú trojku.

Dnes to je presne dva roky odkedy som sa rozišla s bývalým priateľom. Popravde, občas mi chýba a rozmýšľam ako sa asi tak má. Náš rozchod sme chceli obaja, keďže sme sa už vo vzťahu necítili ani zďaleka tak dobre ako na začiatku. Zahýbal mi a občas aj ja jemu. To, čo som nedostávala od neho, som hľadala inde. Bolo to s mojím najlepším kamarátom, s Marekom, ktorý bol v tom čase ešte slobodný. Boli sme si veľmi blízki. Zlom však nastal, keď si Marek našiel priateľku. Tolerovala som ju najmä kvôli dobrému vzťahu s Marekom. O tom, čo sme spolu v minulosti zažívali, nevedela – ak by vedela, zrejme by sa jej nepáčilo, že som stále Marekovou dobrou kamarátkou a vždy po jeho boku. 

Jeden večer sme šli von do kina a aby som nebola ako piate koleso na voze, Marek pozval von aj svojho dobrého kamaráta, Alexa. Vždy sa mi páčil – mal tmavú pokožku, o dosť tmavšiu ako ja, havranie vlasy a tmavé hnedé oči. Veľmi som sa potešila, keď som ho tam uvidela stáť. Vonku pršalo a zatiaľ čo v ľavej ruke držal dáždnik, v pravej ruke zvieral kyticu, ktorú mi podal, keď som podišla bližšie k nemu. Následne ma objal, chytil za pás a spoločne spolu s Marekom a jeho priateľkou sme vstúpili do budovy kina. Chlapci kúpili lístky, my zase pukance. Konečne sme sa posadili na sedadlá. Film začal. Nedalo sa nevšimnúť, že na mňa Alex počas filmu uprene pozeral a vždy, keď sa naše pohľady stretli, tak sa len pousmial a pohľad opäť namieril na plátno. Počas celej doby mal ruku pevne obopnutú okolo môjho pásu, páčilo sa mi to. Keď sa film skončil, vôbec sme neuvažovali nad tým, že by sme šli domov, práve naopak, šli sme do neďalekého baru. Vypili sme zopár drinkov a tesne po polnoci sa vybrali domov. Alex sa ponúkol, že ma odprevadí domov a ja som, samozrejme, nenamietala. Keďže už bolo neskoro, nemohla som nechať Alexa, aby šiel späť domov sám a už vôbec nie v opitom stave. Alex si ľahol do postele s úsmevom na tvári, snažila som sa ho prikryť dekou, ale on schmatol golier mojej košele a pritiahol si ma bližšie k sebe. Takmer mi dal pusu – tento okamih však narušil zvonček, na ktorý niekto zvonil pred dverami. Postavila som sa a utekala k dverám, bol to Marek, ktorý hľadal opitého Alexa. Keď však videl, že Alex spí, ani sa nepokúšal prebudiť ho. Namiesto toho sme si spoločne sadli na gauč, zapli Netflix a začali sa zhovárať – o všetkom: o ňom, ale aj o jeho nefunkčnom vzťahu s priateľkou. Situácia sa však po chvíli mierne zvrtla. 

Marek sa ku mne pritisol a chytil ma za krk, pritiahol ma k sebe a začal ma bozkávať. Prešla chvíľa, keď som cítila, že za mnou niekto stojí. Vedela som, že je to Alex. Prv som si myslela, že bude vyvádzať, ale nič také sa nestalo. Namiesto toho len zdvihol ruku, položil mi ju na hlavu a začal mi jemnými pohybmi prechádzať po vlasoch. „Ja si bozk nezaslúžim?“opýtal sa Alex. Marek s bozkami prestal a pohľadom mi naznačil, aby som pokračovala s Alexom. Ani na sekundu som nezaváhala, bolo to predsa to, čo som chcela. V bozkávaní som pokračovala s Alexom, zatiaľ čo ma Marek hladkal po stehne a vždy postupoval vyššie. Vedel, čo mám rada, keďže táto situácia sa nám nenaskytla prvýkrát. Keď som prestala bozkávať Alexa, zvodným pohľadom som sa pozrela na Mareka a opýtala sa: „Mám pokračovať?“ Pousmial sa a prikývol. Rozopla som mu nohavice a vzala si jeho penis do úst. Vždy, keď som sa naňho pozrela, uvidela som ten pohľad, ktorý hovoril sám za seba – miloval to. Alex mi medzitým vyhrnul sukňu a prenikol dnu. Milovala som sex, klasiku s predohrou a striedaním polôh. Toto bolo však úplne iné a plné erotiky. Užívala som si s dvoma mužmi súčasne. Nikdy predtým som to nerobila, poznala som len stereotypný sex vo dvojici. 

Takto to pokračovalo celú noc, užívali sme si. Nebola to jednorazovka, vždy keď máme chuť, tak si takto spríjemníme večer. Milujem to. 

Príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »