Storytime: Zlatokopka?

Zdieľať článok

Šperky, peniaze a luxus – tri jednoduché slová, ktoré presne vystihujú tento príbeh. Kto by to nechcel? Kto by nechcel život ako z rozprávky? Kto by nechcel tráviť dovolenky v tých najlepších rezortoch? Milé čitateľky, milí čitatelia, predstavujem vám príbeh plný nekončiaceho luxusu a nespútaného sexu s dominantným mužom, predstavujem vám Zlatokopku.

Opäť ďalší nudný deň v práci. Neštudovala som 6 rokov na vysokej škole len preto, aby som trčala v nudnej kancelárii a obzvlášť za minimálny plat. To hádam nechce nikto. Prostredie je tu nudné a rovnako nudní sú aj moji kolegovia. A šéf, toho som nikdy predtým nevidela. „Prečo som vlastne tu,“ s hlasným povzdychom som sa opýtala samej seba. V hlave mi vírilo milión myšlienok: „Chcem odtiaľto odísť. Chcem si nájsť bohatého manžela, ktorý zo mňa spraví jeho kráľovnú.“ Zvyšok pracovnej doby mi uplynul pomerne rýchlo. Z práce som sa ponáhľala domov. Vošla som do bytu a zabuchla za sebou dvere. Vyzula si nepohodlné tenisky a sadla som si na gauč.

„Nemôžem takto fungovať aj naďalej,“ povedala som si. Zložila som si na stehná laptop a začala som si prezerať rôzne ponuky práce. Žiadna nebola dosť dobrá, až na túto jednu:

Hľadám si partnerku s výhodami, ktorá by bola skutočne nadštandardne odmeňovaná. Zdôrazňujem, že je to pre mňa osobne a nie pre viacero zákazníkov! Tvojou úlohou by bolo robiť mi spoločnosť na pravidelných pracovných stretnutiach. 
Určite pre teba bude zaujímavá aj odmena, ktorá by sa skladala z niekoľkých zložiek. Prvou je finančná odmena ktorá sa pohybuje od 1200 Eur vyššie, čo sa odvíja od našej spoločnej dohody. Ďalej by si mala možnosť využiť mimoriadne slušne zariadený byt aj na bývanie, ktorý by ti bol plne k dispozícii. Rovnako by si odo mňa dostala kartu s 500 EUR mesačným limitom na bežné výdaje a, samozrejme, máš možnosť so mnou chodiť aj na dovolenky, večere a podobne.
V prípade záujmu o podrobnejšie informácie ma neváhaj kontaktovať, určite ti rád zodpoviem všetky otázky. Rovnako by som bol rád, ak by si mi napísala niečo o sebe a poslala niekoľko fotografií. 
Za odpoveď vopred ďakujem.

Bingo! Toto je moja príležitosť. Neváhala som ani sekundu. Bola som si viac než istá, že muž, ktorý tento inzerát napísal, je osamotený chudák, takže bude ľahké sa zahrať s jeho citmi. A ja na oplátku dostanem všetko, po čom túžim – peniaze, peniaze a peniaze. Získam to za cenu čohokoľvek, ak chce sex, bude ho mať, dám mu všetko, po čom jeho úbohé osamotené srdce túži. Napísala som mu krátky e-mail, v ktorom som sa pár vetami predstavila. Moje odhady boli správne, bol skutočne osamelý a reagovanie na moju správu mu nezabralo viac ako tri minúty. „To je ale rýchlosť,“ zašepkala som. V správe mi poslal aj krátke video, v ktorom povedal moje meno a dátum, aby som mu verila, že to nie je žiaden falošný účet. Vyzeral veľmi atraktívne. Jeho hlboký hlas mi znel v ušiach po zvyšok dňa. Dlhšie čierne vlasy mu padali do tváre a jeho oči, nedokázala som sa na nich nedívať. Mal na sebe čiernu košeľu, spoza ktorej vykúkalo masívne tetovanie. Poslal mi aj svoje telefónne číslo. Zavolala som mu, nemala som čo stratiť. Hovor zodvihol rýchlo so slovami: „Vedel som, že mi zavoláš.“ Nevedela som, čo mám povedať, len som sa usmievala. Keby ma teraz videl, pomyslel by si, že som idiot. „Čo tak spoločná večera zajtra večer? Buď pripravená o šiestej. Teším sa na teba.“ Týmito slovami ukončil hovor. Nestihla som ani povedať, ako veľmi sa na neho teším ja. Pripadala som si ako malá – kto to kedy videl, tešiť sa na chlapa, ktorého som nikdy predtým nevidela. Počkať! Ako vie, kam má po mňa prísť?

            Deň nášho prvého spoločného stretnutia je tu. Obliekla som si krátke čierne saténové šaty, ktoré boli v skvelom kontraste s mojimi svetlými vlasmi. Jemným líčením som len potvrdila svoju prirodzenú krásu a môj obľúbený parfum bol ako čerešnička na torte, príjemné a sladké ukončenie celého môjho večerného outfitu. Odbilo šesť hodín a mne zazvonil telefón. Zodvihla som ho zo stola a potvrdila hovor, z druhej strany sa ozval jeho hlas: „Čakám ťa dole.“ Plná nadšenia som začala kráčať k hlavným dverám budovy, v ktorej som bývala. Naozaj tam stál. V obleku, ktorý dokonale rámoval jeho vypracované telo. Bol asi tak 190 centimetrov vysoký. Keď ma objal, srdce sa mi rozbúchalo ako šialené. „Haló, toto má byť iba kvôli peniazom, nechcem sa predsa zamilovať,“ hlavou mi vírila myšlienka. Pritisol ma bližšie k sebe. Dvihla som hlavu a dívala sa do jeho krásnych hnedých očí. Cítila som sa, ako keby som sa vznášala. Čo to so mnou ten chlap robí? Po chvíľke ma pohladkal po tvári a dodal: „Mali by sme ísť, vychladne nám večera.“ Otvoril mi dvere od auta a pomohol mi zapnúť si pás. Správal sa ku mne, ako keby sme sa poznali odjakživa. Takto sa muži predsa správajú len vo filmoch. Auto vyzeralo skvelo, tak luxusne, ale nepripisovala som tomu žiadnu váhu. Celú moju pozornosť mal len on.

Nechcem sa zamilovať. Čo mám robiť?

Pokračovanie nabudúce.

Tento príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »