Silvia: Ľudí serie, že nechodím do fabriky za tisíc eur. Našla som spôsob ako si zarobiť a to im kole oči

Zdieľať článok

Silvia má 24 rokov a pochádza zo stredného Slovenska, no v súčasnosti žije v Bratislave. Rada cvičí, aj keď momentálne má menšiu prestávku pre zdravotné problémy. Tiež má rada prechádzky a korčuľovanie. A, samozrejme, rada fotí. V súčasnosti pôsobí na OnlyFans viac ako rok. V rozhovore sme sa jej opýtali, ako sa jej darí, prečo s OnlyFans začala, s akými očakávaniami sa registrovala aj ako reaguje na hejterov. A povedala nám aj o najdivnejšej požiadavke, ktorú dostala, a ktorú si dokonca musela vygoogliť. 

 • Vieme o tebe, že máš OnlyFans, môžeš nám povedať, čo ťa k registrácii viedlo? 

Áno, mám OnlyFans. Čo ma viedlo k registrácii? Ja som vtedy ešte pracovala v Rakúsku ako opatrovateľka a videla som, že si na tom viem dobre zarobiť pri práci. Že je to easy way how to make money. Takže keď na tom zarábajú tisíce iných ľudí, povedala som si, o čo som horšia, prečo by som nemohla aj ja. Takže to ma viedlo k registrácii, že si viem privyrobiť popri práci, a momentálne sa venujem už len tomu, keďže vlastne tá pani, ktorú som opatrovala, zomrela a už som v tej práci nechcela pokračovať, pretože to bolo veľmi smutné.

To vôbec nie je tak, ako si ľudia myslia, že mne sa nechce pracovať. Ja som pracovala aj vo fabrike, pracovala som ako opatrovateľka, pracovala som v kasíne. Ja nie som človek, ktorý by mal ručičky od seba, ako si ľudia hovoria, že OnlyFans modelky sú lenivé. To vôbec tak nie je, ja som robila dosť rokov – teda dosť rokov nie, nemôžem to povedať tak, ako niekto, kto robil 40 rokov, ale odrobila som si niečo. Nie je to tak, že by som len vyliezla zo školy a rozťahovala niekde nohy a v živote nepracovala. 

 • Mala si už predtým skúsenosti s fotením? 

Áno, ja som aj predtým pridávala veľa fotiek, keď si niekto pozrie môj profil spätne – rok dozadu alebo dva roky dozadu. Chodila som cvičiť a bola som veľmi aktívna na sociálnych sieťach a pridávala som tam fotky v plavkách, spodnom prádle atď. A jasné, mala som s tým skúsenosti aj predtým. 

 • Ako dlho na platforme pôsobíš a ako sa ti tam darí? 

Začala som 10. marca 2023. Vtedy to bolo ešte také tabu, vtedy sa k tomu ľudia ešte tak nepriznávali ako teraz, že všade sú rozhovory, ľudia sa už za to až tak nehanbia. Je crazy doba. V dnešnej dobe môže človek prehlásiť, že je pes a prehlásia ho za psa. Je to crazy doba a ja som len využila príležitosť a chopila sa jej.  

Darí sa mi celkom fajn. Akože nezarába to neviem aké miliardy, ako si ľudia myslia. Je to celkom fajn, ale určite to chcem posunúť o level vyššie. Zatiaľ to nie je tam, kde by som chcela, aby to bolo. 

 • Aký druh obsahu tvoríš? Máš nejaké hranice – striktne dané – ktoré by si neprekročila, čo sa obsahu týka? 

Tvorím content v spodnom prádle, nahý content, proste čokoľvek. Ale čo sa týka, že čo by som neprekročila, tak určite také prasačiny, také že kakajú si tam ľudia, že majú fetiše, sado-masochistické veci. To by som nerobila, ani keby mi niekto zaplatil neviem akú sumu. 

 • Aké boli tvoje očakávania, s ktorými si sa na platformu registrovala? Keď ich porovnáš s realitou, líšia sa nejakým spôsobom? 

Ja som si najskôr chcela len privyrobiť popri práci a teraz, keďže ma to živí, tak moje očakávania sú veľmi vysoké. Líši sa to v tom, že momentálne to nie je také, ako by som chcela, ale určite, keď človek na tom bude pracovať, tak sa vypracuje na tom rebríčku tvorcov vyššie. Takže to chce len čas a keep going. 

 • Čo považuješ za najlepšie, čo ti platforma priniesla? 

Tak zárobok, to je jasné, že to je také pekné plus. Ale najlepšie čo mi priniesla? Asi skúsenosť, že akí vedia byť ľudia zlí a neprajní, keď sa to dostane medzi ľudí von, že toto robím. A ako ťa hneď začnú dissovať, že si ku*va, si štetka, si tučná, si taká. Keby som mala 20 kíl, tak si nájdu inú chybu, že mám napríklad mastný vlas alebo že mám hnedé oko alebo modré oko, alebo mám jazvy, alebo mám strie. A furt si ľudia niečo nájdu. Moja maminka hovorila jednu vetu: „Nemáš toľko chleba, aby si ľuďom zapchal papuľu.“ To je jedna svätá pravda. Ja teraz nebudem ľudí presviedčať o tom, že som múdra. Keď si ľudia myslia, že som pi*a, nech, nezáleží mi na názore cudzích ľudí. Mne záleží na názore mojej rodiny, mojich priateľov, tí ma v tom podporujú a ostatní ma absolútne nezaujímajú. Ja sa práveže na tom bavím, na tej ich nenávisti, že akí dokážu byť. Ale zas na druhú stranu mi je z toho smutno, že prečo sú ľudia takíto. Nuž, welcome to Slovakia. My Slováci sme veľmi neprajný a závistlivý národ, keď to už môžem takto povedať. Závidíme si aj nos medzi očami. 

 • Čo naopak považuješ za najťažšie s čím sa stretávaš pri práci na OnlyFans? 

Niekedy je veľmi ťažká komunikácia s niektorými ľuďmi. Niekedy je to fakt náročné s tými ľuďmi vyjsť, s tými ľuďmi komunikovať. Niekedy fakt potrebujem oddych od toho. Taktiež je niekedy ťažké splniť tú týždennú kvótu toho obsahu, ktorý by som chcela spraviť, lebo niekto si myslí, že len roztiahnem nohy a odfotím sa. Ale niekedy je to fakt o tej umeleckej stránke. Naozaj sa musíš snažiť, aby to vyzeralo čo najlepšie. S tým by súhlasil každý influencer, každý človek, ktorý tvorí nejaký obsah. Či už je to pre dospelých alebo nie. Proste, že je za tým kopec roboty, strihať videá, upravovať fotky, atď. Proste je za tým práca. Keď niekto povie, influenceri a tí, ktorým sa nechce pracovať, nič nerobia. Nech si každý skúsi natáčať tie veci a pridávať ich. Nech si každý ide a skúsi, ja som za. 

A ešte by som považovala za najťažšie tie nenávistné prejavy ľudí, ale vravím, ja si z toho nič nerobím. Mňa nedokážu zhodiť nejakí ľudia, ktorí ma ani nepoznajú. A keď vidím, že ich serie len to, že niekto nechodí do fabriky za 1000€ mesačne. Proste som našla spôsob, ako zarobiť a držím sa ho, a niekomu to strašne kole oči. 

 • Aký je vo všeobecnosti tvoj názor na OnlyFans? Ako by si zhodnotila túto platformu? 

Podľa mňa je to fajn spôsob, ako si zarobiť v dnešnej dobe. Keď si takto chce niekto zarábať, nech si zarába. Je to legálne, nie je to nič, kde by niekto niekoho ohrozoval, obťažoval alebo psychicky či fyzicky ubližoval. Proste ži a nechaj žiť. Keď je to naozaj legálne a je to v dnešnej dobe bežná vec, tak prečo nie. Nie je to nič nelegálne, ja nikoho neokrádam, ja nepredávam drogy, ja nič zlé nerobím. Keď niekto chce, kúpi si to, keď niekto nechce, nekúpi si to, nevšímaj si ma, to je celé. 

 • Ako reagovalo tvoje okolie na to, že si sa na platformu zaregistrovala? Nebála si sa reakcie okolia?

Moja mama na to napríklad povedala, že nikto ti v živote nič zadarmo nedal, tak nepočúvaj takých ľudí, ktorí na teba rozosievajú negatívne veci. Nevšímaj si ich, v živote tých ľudí nestretneš. Čo je pravda, mňa absolútne nezaujímajú takíto negatívni ľudia, ktorí šíria zlo a nenávisť. Mňa zaujíma názor mojich priateľov, mojich blízkych. A moji blízki s tým nemajú problém, moji priatelia takisto nie, všetci ma v tom podporujú. A myslím si, že aj moje vystupovanie nie je nejaké vulgárne, neslušné. Áno, občas nadávam, to je pravda, ale myslím si, že každý človek občas nadáva. Ale moje vystupovanie nepôsobí tak, že by som robila hanbu. Hanbu robia niektoré dievčatá, ktoré pôsobia na tejto platforme – svojím správaním a vystupovaním. Potom sa nečudujem ľuďom, že majú názor, aký majú. Ale, bohužiaľ, nemôžeme všetkých škatuľkovať a hádzať do jedného vreca. Ja tiež všetkých neškatuľkujem, že ty si taký, ty si hentaký, na základe napríklad farby pokožky. Ja ľudí neškatuľkujem. Ja nepoviem na Rómov, že všetci kradnú, nerobím to. Tak prečo niekto hovorí, že baby, čo pôsobia na OnlyFans, sú všetky ku*vy alebo všetky sú hlúpe, alebo všetky sú niečo. 

Ako hovorím, moji priatelia ma podporujú, moja rodina s tým nemá žiadny problém. A ostatné mám na háku. 

 • Stretla si sa s nejakou netradičnou požiadavkou od fanúšikov počas tvojho pôsobenia na OF? 

Minule sa stala taká vec, asi týždeň dozadu, že mi chlap napísal, že chce niečo a ja som mu nerozumela, čo to je. Musela som si to vygoogliť – bolo to CEI (cum eating instructions). Ale boli to nejaké inštrukcie, kde ho mám viesť k tomu, aby ejakuloval a on si to vlastne aj sám zje. To mi príde dosť divné. Ale, samozrejme, nerobila som to, lebo to neviem robiť, nechcem to robiť, ani ma neláka takéto veci robiť. 

 • Máš skúsenosti s nejakou podobnou platformou ako je OnlyFans? Ak áno, vieš nám ich, prosím, porovnať? 

Momentálne nič iné, ale je to v procese riešenia, keďže chcem mať väčší dosah na ľudí. Spýtajte sa ma napríklad o rok. 

 • Čo by si odkázala dievčatám, ktoré nad registráciou uvažujú?

Keď uvažuje, nech neuvažuje. Keď niečo chceš urobiť, tak to urob. Keď to nechceš urobiť, neurob to. Ja chápem, že v dnešnej dobe je veľký tlak okolia, že na nás každý nadáva, každý na nás útočí. Už ako som vyššie povedala, ako moja mama povedala, nikto ti v živote zadarmo nič nedal. Tak ty ľuďom nič nedlžíš, ty sa môžeš vykašlať na ľudí. Úplne sa vykašli na ľudí, čo si o tebe kto myslí. Pre teba musí byť dôležité, čo si myslia tvoji blízki, tvoja rodina a cudzích ľudí môžeš mať na háku. V dnešnej dobe bude každý na teba nejako útočiť. Či budeš taký alebo taký – stále si na teba niečo nájdu. Nemáš toľko chleba, aby si ľuďom zapchal papuľu, to si zapamätaj. 

OF: https://onlyfans.com/sweetieenina

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »