Subcret: Našou hlavnou myšlienkou je prezentovať prirodzenú krásu a ženskosť

Zdieľať článok

Značka Subcret je známa výrobou postrojov na nosenie v spálni, ale aj na bežné nosenie, kompletov na telo či masiek. Za značkou stoja dve ženy, ktoré sme v rozhovore vyspovedali a prezradili nám ako vznikol tento nápad, aké boli ich začiatky či aké sú Slovenky zákazníčky.

  • Ahojte, môžete nám na začiatok povedať niečo o sebe?

Ahojte, ako u väčšiny žien, okrem pracovného a bežného života, aj ten náš sa točí okolo lásky, vzťahov a problémov, ktoré sú s týmito vecami spojené.  

  • Kedy vznikla myšlienka založiť váš e-shop? A ako sa vám darí? Aké produkty ponúkate?

Príbeh Subcret začal v roku 2019. Vtedy sme začali uvažovať o problémoch so ženským sebavedomím, prijímaním samých seba a o tom, ako byť sexi a nevyzerať vulgárne. V roku 2020 sa zrodila myšlienka s postrojmi, ktoré budú jemné a zároveň sexi.

Medzi naše produkty patria jednoduché postroje, ktoré sa dajú nosiť nielen v spálni, ale aj na oblečenie, komplety na telo, ktoré sú vhodné na sexi hrátky v posteli a ďalej sú to masky, ktoré sú jemne provokatívne.

Postroje sú ľahko kombinovateľné so spodnou bielizňou, ale aj s doplnkami, čo naše zákazníčky veľmi oceňujú.

  • Ako vznikol tento nápad, založiť e-shop tohto druhu? S akým cieľom ste e-shop zakladali? Aká je jeho hlavná myšlienka?

Nápad s naším e-shopom prichádzal postupne. Na Slovensku je plno sexshopov, kde ľudia nájdu rôzne erotické pomôcky a doplnky, avšak postroje a niečo sexi, pritom nie príliš vulgárne, čo je vhodné aj pre menej odvážne ženy, ktoré sa chcú cítiť príťažlivé a krásne, to tu chýbalo.

Hlavnou myšlienkou Subcret je prezentovať prirodzenú krásu a ženskosť. Ženy sú prirodzene nádherné, zmysluplné, vášnivé a romantické. Chceme vyzdvihnúť sebavedomie a krásu ženského tela. Prijať samé seba. Často sa stretávame so ženami, ktoré potláčajú svoju sexualitu, pretože sa hanbia. Hanbia sa ukázať svoje telo. Hanbia sa rozprávať o tom, čo sa im páči a čo nie.

  • S akými očakávaniami ste ho zakladali? Aké sú vaše očakávania do budúcnosti?

Chceli sme priniesť niečo nové, hlavne pekný a príjemný koncept, s ktorým sa ženy stotožnia. Do budúcnosti chceme pridávať produkty, v ktorých sa ženy budú cítiť pohodlne, ale zároveň príťažlivo a sexi.

  • Boli nejaké prekážky, s ktorými ste museli bojovať, keď ste e-shop zakladali, prípadne aj teraz?

Naše produkty sú iné a väčšina žien ich nepozná, čiže na začiatku sme museli komunikovať hlavne to, ako sa tieto postroje, masky a rôzne doplnky nosia. Niektoré sa dajú zaujímavo kombinovať aj s oblečením na bežný deň. Teda majú rôzne využitie. Snažíme sa aj prostredníctvom nášho blogu komunikovať rôzne kombinácie.

  • Ako reagovalo vaše okolie na túto neobyčajnú myšlienku?

Ešte predtým ako sme začali, komunikovali sme s mnohými ženami, či by si dali tieto postroje na seba a ako by ich nosili. Tak sa postupne vyvíjali aj produkty v našom e-shope. Keďže sme sa stretli s veľmi pozitívnymi reakciami, tak sme postupne dopĺňali i ďalší sortiment.

  • Aké sú najobľúbenejšie produkty vášho e-shopu?

K najobľúbenejším patria jednoduché postroje, ktoré sú decentné, dobre sa kombinujú so sexi spodnou bielizňou, ale aj s oblečením na bežný deň a jednoducho sa zapínajú. Medzi tieto produkty patrí postroj na prsia, jednoduchý a komplikovaný opasok a taktiež postroj na zadok. Ďalej sú to komplety, ktoré sa dajú nosiť spolu alebo i po častiach, a tak vznikajú vždy iné kombinácie, ktoré rozprúdia poriadnu atmosféru v spálni. K obľúbeným patria aj chokre či nálepky na bradavky, ktoré sú síce odvážnejšie, ale zákazníčkam sa páčia, pretože chcú vyskúšať niečo nové!

  • Neobávali ste sa tohto druhu biznisu? Keďže na Slovensku erotika ako taká ešte do veľkej miery bojuje s určitými stigmami…

Určite je veľký rozdiel medzi Slovenkami a zákazníčkami z Česka. Slovenky skôr volia jednoduchosť, keďže sú konzervatívnejšie. Naopak Češky volia skôr výstrednejšie kúsky.

  • Blog, ktorý patrí k webu si tvoríte samé? Čo vás inšpiruje v jeho písaní?

Áno, obsah na blog si tvoríme samé. Inšpirujeme sa aktuálnymi problémami žien. Veľa žien hľadá na sebe nedostatky a zabúda na to, aké sú prirodzene krásne, aké sú prirodzene divoké a potláčajú to v sebe. Práve tu hľadáme inšpiráciu, aby sme im ukázali aké sú jedinečné a aby v sebe prebudili bohyne!

source: https://subcret.sk/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »