Stephanie Matto zarobila za týždeň 45-tisíc dolárov absurdným spôsobom

Zdieľať článok

Hviezda show „90 Day Fiancé“, Stephanie Matto, má veľmi zaujímavé až bizarné povolanie. Hviezda televíznej reality show šokovala svojich fanúšikov, keď im prezradila, z čoho sa skladá jej práca. Ide o prdenie do pohárov. Aj keď má v súčasnosti na svojom Tik Tokovom účte menej než 100-tisíc sledovateľov, jej video, kde prezradila čím sa aktuálne živí, sa stalo virálnym.

„Deň v živote dievčaťa, ktoré predáva svoje prdy v pohári!“ Takto Matto popísala svoj Tik Tokový boom o prdení, ktorý má aktuálne viac ako 6,6 milióna videní. Zároveň svojim sledovateľom opísala, ako vyzerá jej bežný deň. Osobnosť reality show prezradila, že svoj deň začína jedlom, ktoré jej spôsobuje plynatosť. A teda častý začiatok dňa u Matto predstavujú natvrdo uvarené vajíčka, fazuľa alebo jogurt.

„Zvyčajne dodržiavam dosť prísnu diétu,“ povedala Matto pre BuzzFeed po tom, čo sa jej video na Tik Toku stalo virálnym. „Ale doprajem si jeden až dva „cheat days“ v týždni, a to sú dni, keď zjem veľké množstvo potravín, o ktorých viem, že mi spôsobia plynatosť.“

Zatiaľ čo Matto čaká, kým jej prdy ,,budú pripravené“, venuje sa čítaniu. Následne ich skladuje v pohároch, ktoré nakoniec predáva. Avšak hviezda reality show prezradila, že do svojich pohárov pridáva aj niečo iné. Priznala, že do nich pridáva aj okvetné lístky, ktoré prepájajú ich vôňu a dlhšie vydržia. Podľa dostupných informácií je zápach výrazný ešte jeden až dva dni po otvorení.

Hviezda reality show zarobila touto bizarnosťou 45-tisíc za týždeň.

Keď je nádoba zapečatená a pripravená na odoslanie, Matto ešte prikladá personalizovanú poznámku pre svojho zákazníka. V čase, keď sa stalo video na Tik Toku virálnym, Matto predala svoj pohár už 97 klientom. Prirodzene však dopyt po jej pohároch po tomto videu prudko stúpol. Ako už bolo spomenuté, len za týždeň predaja zarobila takmer 50-tisíc dolárov. Okrem tohto úspechu jej celkové tržby presahujú 100-tisíc dolárov.

Matto dostala kritickú odozvu na svoju novoobjavenú kariéru, no zdá sa, že ju kritika vôbec neodrádza. V nasledujúcich videách sa podelila o svoje vyjadrenia, že sa týmto biznisom baví a že prdením do pohárov nikomu neubližuje. Okrem toho, pozornosť, ktorú tým získava, prináša viac povedomia o nej a jej značke.

Video prinieslo väčší dopyt po jej biznise

,,Moja schránka na Unfiltrd je denne zaplavená ľuďmi, ktorí si chcú kúpiť poháre,“ povedala Matto v rozhovore. „Tiež som dostávala žiadosti o videá, na ktorých vytváram poháre. Myslím si, že som objavila zlatú žilu na trhu, ktorá ma obrovský potenciál.“

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »