Tereza: Niektorí ľudia od OnlyFans očakávajú príliš a myslia si, že je to hlavne o porne

Zdieľať článok

Tereza má 23 rokov a k jej koníčkom patrí predovšetkým fotenie. Na OnlyFans pôsobí už dva roky a zároveň má účet aj na Patreone. S Terezou sme sa rozprávali o tom, ako sa jej na OnlyFans darí, aký druh obsahu tvorí a prečo sa rozhodla zaregistrovať. Zároveň sme sa jej spýtali aj na to, aký rozdiel vidí medzi Patreonom a OnlyFans…

  • Vieme o tebe, že pôsobíš na OnlyFans aj na Patreone, aký druh obsahu tvoríš?

Na Patreon a OnlyFans tvorím fotky hlavne v spodnom prádle, bradavky v tričku aj nahé, ale s tým, že intímne miesta sú ľahko zakryté. Ďalej sa snažím tvoriť obsah zameraný na nejaké témy (Vianoce, Veľká noc) alebo nejakú profesiu, ako napríklad policajtka či upratovačka.

  • Ako dlho na OnlyFans pôsobíš? Ako sa ti darí?

Momentálne na OnlyFans pôsobím už viac ako 2 roky a zatiaľ som veľmi spokojná, nemôžem sa sťažovať.

  • Ako si sa o OF dozvedela a prečo si sa rozhodla zaregistrovať?

O OnlyFans som sa dozvedela cez Instagram od iných dievčat. Rozhodla som sa založiť si ho z dôvodu, že už dlhšie mám Patreon a viem, že mnoho ľudí by ma rado podporilo, ale nechcú si zakladať účet na Patreone a naopak na OnlyFans účet majú.

  • Aký je vo všeobecnosti tvoj názor na OnlyFans? Ako stránku vnímaš? Nejaké pozitíva/negatíva…

Stránku OnlyFans vnímam dobre. Ako pozitíva vidím určite to, že sa ľudia môžu so mnou viac zblížiť a naviazať so mnou nejaký bližší kontakt, lepšie ma spoznať a zároveň podporiť. Ako negatívum vidím asi len to, že niektorí ľudia od toho očakávajú až príliš a myslia si, že OnlyFans je hlavne o porne. Ja osobne nemám nič proti aktom, ale myslím si, že by to malo byť vkusne vytvorené.

  • Líšia sa nejakým spôsobom očakávania, ktoré si mala od toho, ako to na OF reálne chodí?

Nelíšia. Pred založením OnlyFans som si zistila nejaké informácie, ako to chodí.

  • Mohla by si nám porovnať OF a Patreon? Páči sa ti na niektorej z platforiem viac? Ak áno, prečo? Skús nám porovnať výhody a nevýhody, ktoré jedna má a tá druhá nie…

Na mojom Paterone a OnlyFans je úplne rovnaký obsah. Každopádne, na OnlyFans sa mi pracuje o niečo lepšie, jednoduchšie sa dajú pridávať príspevky, predovšetkým videá. Na Patreone sa videá musia vkladať cez odkaz alebo sa dajú dať do lensu, čo je niečo ako príbeh na Instagrame.

  • Máš s OF nejaké nepríjemné skúsenosti? Zvažovala si niekedy, že skončíš?

Žiadne zlé skúsenosti nemám, len ma občas mrzí, že niektorí ľudia od toho očakávajú práve niečo viac v podobe fotiek a videí. Každopádne o zrušení OnlyFans som kvôli tomu nepremýšľala.

  • Dostala si niekedy od fanúšikov nejakú netypickú požiadavku? Možno niečo zábavné?

Dá sa povedať, že ani nie. Občas ľudia napíšu, čo by chceli na fotkách a videách, ale nič zvláštne alebo vtipné ma tam nečakalo. Možno čo by niekoho mohlo prekvapiť a zaskočiť, tak som párkrát dostala správu od fanúšika, či by som mu mohla ohodnotiť jeho prirodzenie. Každopádne, s tým som počítala, keď som si OnlyFans zakladala.

  • Ovplyvnilo tvoje pôsobenie na OF nejakým spôsobom tvoj osobný život? Ako reagovala tvoja rodina, priatelia a okolie na tvoju registráciu?

Moje pôsobenie na Patreone a OnlyFans ma nijak neovplyvnilo. Rodina aj kamaráti sú s tým úplne v poriadku a podporujú ma v tom, čo robím. Občas dostanem nejaký hate od ľudí na sociálnych sieťach za to, že robím OnlyFans a Patreon, ale to len preto, že si s tým ľudia automaticky spájajú porno.  

source: https://onlyfans.com/terezka98

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »