Tipy, ktoré vám pomôžu užiť si análny sex

Zdieľať článok

Análny sex nie je pre každého stvorený. Ak ste ho však ešte nikdy neskúsili, alebo naopak skúsili, ale nevedeli ste sa pri ňom uvoľniť, máme pre vás riešenie. V tomto článku sa s vami podelíme o tie najspoľahlivejšie tipy, ktoré zaistia, že si análny sex užijete.

Napriek tomu, že v posledných rokoch došlo k zdravému posunu vpred v oblasti análneho sexu, vstup dnu prostredníctvom zadných vrátok je pre mnohé ženy stále prelomovou záležitosťou. Napriek tomu viac ako tretina žien opýtaných v štúdii z roku 2015 z Journal of Sexual Medicine uviedla, že vyskúšala análny sex.

Pre niektoré ženy môže byť análny sex úžasným doplnkom do spálne. 

Pre väčšinu žien je kľúčové mať trpezlivého partnera – takého, ktorému môžete dôverovať. A, samozrejme, veľa lubrikantu. Análny otvor nie je jeden z tých, ktoré sa dokážu namazať sami, zvierač musí byť uvoľnený predtým, ako do neho niečo vložíte.

Odborníci v oblasti sexu a vzťahov hovoria, že úspešná análna skúsenosť je najčastejšie výsledkom komunikácie, relaxácie, prípravy, lubrikácie a jemnej stimulácie. „Anál je niečo, o čom by ste mali s partnerom diskutovať a plánovať to, kým ste triezvi a ešte úplne oblečení,“ hovoria. „Prediskutujte aj všetky možné očakávania a obavy.“

Tu je našich 25 najlepších tipov, ako si užiť análny sex:

Musí to byť „definitívne a 100-percentné áno“. Ako čokoľvek v živote, ak myšlienka análneho sexu neinšpiruje nadšené „pekelné áno“, pravdepodobne by ste to nemali robiť. Ak vás niekto musí presvedčiť, aby ste niečo urobili, povedzte nie.

Musí medzi vami a partnerom existovať pevná úroveň dôvery. Pre väčšinu z ľudí, ktorí praktizujú análny sex, si tento typ potešenia vyžaduje vyššiu úroveň dôvery ako vaginálny sex. 

Zbavte sa akýchkoľvek nezmyselných očakávaní. Namiesto toho, aby ste sa okamžite sústredili na úplnú penetráciu, snažte sa byť čo najviac duchaprítomní a užite si nahromadenie a vzrušenie. Niekedy to vyžaduje niekoľko pokusov, aby sa to podarilo. 

Váš zadok je krásny. Možno to nie je vaša najobľúbenejšia časť tela, ale realita je taká, že sa na ňu bude niekto pozerať, možno ju bude olizovať a ak všetko pôjde podľa plánu, tak do nej prenikne. Všetky zadky sú krásne.

Uvoľnite sa. Vieme  – to sa ľahšie povie, ako urobí. Ak ste nervózni, niekoľkokrát sa zhlboka nadýchnite. Pokojná myseľ snáď upokojí aj váš zadok.

Tempo má byť pomalé. Nemôžeme to už viac zdôrazniť. Choďte tak pomaly, ako potrebujete. A ak sa vám niečo nezdá celkom správne, je v poriadku zastaviť sa a začať odznova. Veci idú tým hladšie, čím pomalšie začnete, pretože vás nik nenúti zvierať sa alebo skľučovať z obáv alebo nepohodlia.

Začnite s malým. Pri používaní hračiek namiesto veľkých a nekomfortných, začnite s niečím malým, ako je jeden dostatočne lubrikovaný prst. Odtiaľ môžete začať hľadať hračku, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám.

Komunikácia je kľúčová. Váš partner môže byť neuveriteľne vkusný, ale v žiadnom prípade nie je čitateľom myšlienok. Pred prvým análnym sexom vám pomôže spoločne sa porozprávať. A ak ste v agónii, ak chcete niečoho viac alebo menej, použite svoje slová a hovorte jasne a výstižne.

Použite lubrikant na silikónovej báze a nešetrite ním. Análny otvor je oveľa tesnejší ako vagína a prirodzene sa nemaže ako vagína – bez ohľadu na to, ako veľmi ste vzrušená. Silné silikónové mazivá majú tendenciu mať dlhšiu životnosť a umožňujú plynulejší vstup do zadných vrátok. Čím vlhšie, tým lepšie. Vždy a za všetkých okolností.

Ak na prvý pohľad análny sex nemilujete, dajte mu druhú šancu. Na začiatku svojej sexuálnej kariéry mal každý z nás nejaké hrozné skúsenosti s análnym sexom. Na chvíľu to bolo určite mimo ponuky každého z vás, ale môžete to zmeniť. Nie všetky penisy, popruhy a partneri sú si rovní a aj mne trvalo nejaký čas, kým som našla to perfektné práve pre mňa.

Pre viac podobných článkov o sexe nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Source: https://www.sheknows.com/health-and-wellness/articles/1055901/tips-tricks-enjoy-anal-sex/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »