Vanesa: Dostala som sa do TOP 5,9 % na OnlyFans

Zdieľať článok

S Vanesou sme sa prvýkrát rozprávali pred viac ako rokom, o jej začiatkoch na OnlyFans. Odvtedy sa dokázala dostať medzi 5,9 % TOP tvorcov a OnlyFans naozaj skvele rozbehnúť. V našom ďalšom rozhovore prezradí, ako sa jej darí, čo sa jej v živote zmenilo, prečo a za akých okolností si dala spraviť prsia, čo robí preto, aby sa držala tak vysoko v rebríčku OnlyFans, a kam sa chce ešte posunúť. Tiež sa nám priznala, že trochu upustila od svojich zásad a dnes už je ochotná spraviť viac ako na jej začiatkoch. 

 • Ako sa momentálne máš, ako sa ti darí?

Ahoj, mám sa fajn, darí sa mi dobre, poklepem si. Makám na sebe, lebo každý deň je nový začiatok, do niečoho nového, každý deň sa môžem v niečom zlepšovať a každý deň sa snažím proste makať na sebe, aby som sa potom mohla mať aj so svojím malým dobre, a viem, že to, čo momentálne robím, na čom pracujem, že sa to oplatí a dávam do toho veľa síl, veľa energie. Som trošku vyčerpaná, nebudem klamať, ale mám sa dobre. 

 • Pri našom poslednom rozhovore si hovorila, že nad registráciou na OnlyFans si dlho rozmýšľala. Ľutovala si odvtedy rozhodnutie zaregistrovať sa na OnlyFans?

Áno, spomínala som, že som nad tým dlho rozmýšľala. Úprimne, bolo mi to na začiatku proti srsti, ale neľutujem to, fakt to neľutujem, pretože odkedy som si založila OnlyFans, tak veľmi veľa vecí v živote sa mi zmenilo, k dobrému, k lepšiemu. Nikdy nezačnem ľutovať, že som si založila OnlyFans, pretože vďaka nemu sa mi rozbehli ďalšie iné veci v živote a proste to ide ruka v ruke a neľutujem to. Dúfam, že sa mi bude dariť tak, ako sa mi darí teraz, a dúfam, že sa mi bude dariť ešte viac, pretože už sú to dva roky, čo mám OnlyFans, a vidím neskutočný pokrok, neskutočnú zmenu. OnlyFans mi otvoril dvere, alebo neviem ako to mám povedať, ale vďaka nemu mám v živote omnoho viac možností, čo kde robiť, a proste to neľutujem, pretože momentálne žijem sama s dieťaťom a ťahá ma to. Je to niečo dobré a keby som to vedela, keby som nebola taká nerozhodná, tak by som do toho šla ešte skôr. 

 • Na OnlyFans sa ti podarilo dostať medzi 5,9 % TOP tvorcov. Čo stojí za týmto úspechom?

Áno, je to pravda, dostala som sa do TOP 5,9 %. Momentálne sa pohybujem okolo tej 8 – 9 %, ide to raz hore, raz dole. Snažím sa robiť všetko pre to, aby som dosiahla ešte lepší top, snažím sa dostať aspoň do tej 2 – 4 %, bojujem za to, ale v dnešnej dobe je už tá konkurencia strašne veľká, takže je to ťažšie dostať sa tam, kde chcem, ale snáď tam raz prídem, verím v to. Podľa mňa, keby nebola až taká veľká konkurencia, tak už som dávno tam, ale o tom to celé je, že to nejde z jedného dňa na druhý. Inokedy by sa mi snívalo o nejakých smiešnych 11 – 12 % z celého sveta a v januári sa mi podarilo, že som sa dostala do 5,9 %, čo je pre mňa neskutočný úspech, a dúfam, že sa to ešte bude zlepšovať a že dosiahnem to percento, po ktorom túžim, a už sa tam aj pomaličky blížim, podľa mňa. Za tým celým úspechom je to, že mi s tým nikto nepomáhal, nikto. Ja som si to celé založila, ja som si to celé budovala, pozerala som si Youtube videá a všelijaké články, nepýtala som sa nijakej kočky, že ako to funguje, išla som jednoducho sama za seba. Teraz proste vidím ten úspech, že tých 5,9 percenta z celého sveta som si vybudovala, ja sama, a som na to neskutočne hrdá. Ako hovorím, nepomáhal mi s tým nikto, ja sama som si s tým pomohla tak, že som pozerala obyčajné videá a články, sledovala som, čo momentálne ide, aké ceny aktuálne sú, pretože to bolo dosť o tých cenách, a využila som na to v tej dobe Vianoce a vyplatilo sa mi to. Pretože veľa robí aj to, aké je obdobie, aký je mesiac, je potrebné dobre si to načasovať, aj určité zľavy, content, a takým nejakým štýlom sa dá k tomu dopracovať. 

 • S pribúdajúcimi fanúšikmi pribúdajú napríklad aj negatívne skúsenosti, čo sa týka fanúšikov? Ak áno, aké sú najnepríjemnejšie/najzvláštnejšie skúsenosti alebo požiadavky?

Áno, je to pravda, že od nášho posledného rozhovoru mi tých fanúšikov pribudlo, mám ich až 2 – 3-krát toľko, aj čo sa týka Instagramu, aj čo sa týka OnlyFans. Ja som nikdy nebola taký ten typ človeka, že mi išlo o to, koľko mám followerov, sledovateľov a jedno s druhým, ale keď som sa začala venovať niečomu takémuto, tak ma to aj začalo zaujímať a aj si to dosť sledujem, striehnem, a momentálne mi na tom záleží, keďže mám OnlyFans na každom fanúšikovi, takže ako vravíš, s týmito pribúdajúcimi followermi pribúdajú aj nové skúsenosti. A je to zakaždým aj nejaká sranda, zábava, lebo zo začiatku som to brala dosť vážne. Mali tam ľudia obyčajné požiadavky a bolo mi to proti srsti, nechcela som sa tomu venovať, pretože som mala určité zásady, ktoré, samozrejme, dodržujem aj teraz. Ale trošku som v nejakých veciach povolila a oplatilo sa mi to, pretože aj vďaka nim som sa dostala do 5,9 %. A keby som veľmi chcela, tak sa dostanem aj vyššie, ale ako hovorím, nejde to hneď, nejde to zo dňa na deň, chce to čas. K tým sledovateľom, fanúšikom, v minulosti som nerobila nejaké veci, čo dnes už robím bežne, ale stále sa tam nájde nejaký divný človek, ktorý chce nejakú divnú požiadavku. Boli tam napríklad veci, že obliať sa horúcim voskom alebo, pre mňa taká blbosť, no pre niekoho možno vzrušujúce, že som si mala obliecť iba čižmy a podobné veci. Čo mi pribudlo je asi ten dickrating a strip videjká, ktoré som v minulosti nerobila, ale začala som ich už robiť. Kedysi som ich robila iba na požiadavku, vlastne, keď si niekto zaplatil. Nejak som sa ale dostala k tomu, že to nie je zlý nápad, dávať aj bežne na OnlyFans, bežne do príspevkov, a celkom sa to tým ľudom zapáčilo, a budem v tom pokračovať, pretože sa im to páči, a sú tu ľudia, ktorí mi dávajú odber iba za tie strip videjká alebo teda za dickrating.  

 • Zmenil sa nejakým spôsobom obsah, ktorý tvoríš na OnlyFans? Ak áno, akým spôsobom a prečo si sa rozhodla pre túto zmenu?

Ako som už spomínala, content je v podstate taký istý, dávam tam fotky z fotení, to mi tvorí 80 – 85 percent obsahu na OnlyFans, a ten zvyšok je dickrating alebo nejaký content na želanie písaný do správ, napríklad aj čo sa týka toho vosku alebo čižiem, alebo patrí medzi nich aj obyčajné selfie. Čo mi tam ešte pribudlo je sextyping, vlastne sexchat, že si zaplatia za to, aby si so mnou mohli písať, napríklad 30 alebo 60 minút, tam sú tie ceny potom rozdielne, buď sa zaplatí celý balíček, že sú tam aj fotky, aj videá, alebo si vieš zaplatiť za písanie a máš fotku za 3 doláre a videjko za 3 – 5 dolárov, podľa toho, aký balíček si vyberieš. Ak si vyberieš ten najväčší, tak máš potom všetko zadarmo, ako som spomínala dickrating, sex typing a strip videjká. Je to celkom zaujímavé, lebo keď sme naposledy spolu robili rozhovor, tak som tieto veci nemala a odkedy som ich začala robiť, tak mi to tam začína ísť a, poklepem silno, dúfam, že to bude iba rásť. Zatiaľ sú to veci, ktoré robím do súkromných správ, sem-tam keď mám obdobie, že dlho čakám na nejaké fotky, tak pridám aj strip videjko do bežných príspevkov, ale snažím sa tomu vyhýbať, pretože OnlyFans mám založené na fotkách z fotení alebo videách, ktoré prejdú určitou úpravou fotografa. Snažím sa takéto veci robiť iba do správ a ľudom, ktorí si za to osobitne zaplatia. Základ mám teda postavený na fotkách a videách z fotení, na profesionálnom contente, ak to tak môžem nazva,ť a to, čo som si nevedela predstaviť, že budem niekedy v budúcnosti robiť, čo robili bežne niektoré baby, napríklad open legs, strip videá, sextyping, dickrating, tak toto všetko mi pribudlo na profile, ale mám to stále v takom štýle, že to robím do súkromných správ, kde si za to musia zaplatiť.

 • Sú sny, ktoré si si vďaka OnlyFans dokázala splniť?

Ja vlastne ani neviem ako mám začať, ani neviem kde, ani ako, pretože odkedy mám OnlyFans, tak sa mi plnia také sny, a také sa mi už splnili, že keby som ho nemala, tak môžem o nich iba snívať, resp. vedela som, že budem musieť na nich neskutočne makať a vďaka OnlyFans som to mala lusknutím prsta. Dodnes neverím, že sa mi splnili také veci ako sa mi splnili, môžem si bežne dovoliť veci, čo som si v minulosti dovoliť nemohla, alebo také, o ktorých som v minulosti doslova iba snívala alebo som si myslela, že také ani nikdy nebudem mať. Preto si vážim každého fanúšika, každé euro, každý dolár, čo tam zarobím. Snažím sa ten OnlyFans stále nejakým spôsobom vylepšovať, robiť ho zaujímavejším, pretože viem, aké som to mala ťažké v živote s peniazmi. Nevravím, že som teraz nejaká milionárka alebo niečo, ale mám dieťa, o ktoré sa musím starať, a nie je to vždy ľahké, to každá mamička, každý rodič pochopí, no a vďaka OnlyFans som si splnila to, že môžem žiť sama, so svojím dieťaťom a vystačí si. Môžem aj jemu, aj sebe dopriať všetko, čo chcem, aj čo sa týka materiálnych vecí, aj takých tých bežných, ako je bývanie, šatstvo, aby mohol malý chodiť do škôlky, tak to všetko si môžem financovať ja sama. A vieme aké sú v dnešnej dobe ceny vysoké za všetko, aj za bývanie, takže OnlyFans mi v živote dosť pomohlo a pomáha mi, a dúfam že mi ešte dlhé roky bude dobre slúžiť. A ako vravím, je strašne veľa vecí, čo som si vďaka nemu dopriala, a dúfam, že ešte veľa vecí pribudne, čo si doprajem. A keď nemám chlapa, tak dúfam, že sa budem môcť aspoň sama takto rozmaznávať. 

 • Od nášho rozhovoru si si nechala spraviť prsia. Prečo si sa rozhodla pre takýto krok? Môžeš nám o tom povedať viac…

Pri tejto otázke budem nadväzovať vlastne na tú predchádzajúcu, kde som spomínala, že ďakujem OnlyFans, za ktorý som si v živote dopriala veľa vecí, a dúfam, že si ešte veľa doprajem. Prvý taký rázny krok, peniaze zarobené z OnlyFans, boli prvýkrát v živote využité na niečo takéto veľké. Ako začať, je to strašne dlhý príbeh, robila som aj článok do Polytechu o svojich prsiach, tam sa ma vlastne pýtali na toto všetko. Prečo, ako, začo? Ale to súvisí aj s OnlyFans, aj s tým že som matka, v skratke poviem iba to, že odkedy mám spravené prsia, nebudem klamať, je to veľký bonus. Je to veľký bonus aj pre OnlyFans, aj pre fotenie, ale celé som si to nerobila iba kvôli OnlyFans, pretože OnlyFans som mala založené aj keď som nemala spravené prsia, fotila som aj keď som nemala spravené prsia. Išlo o to, že som matka a dojčila som skoro rok. Na strednej škole som mala spolužiačky, ktoré si už v tej dobe chceli dať spraviť prsia, každá o tom snívala a ja som bola ten typ dievčaťa, že som bola veľmi naturálna. Teraz, keď človek na mňa pozrie, tak by to nikdy nepovedal, ale keď som bola na strednej škole, tak som bola totálne natural, nefarbila som si ani vlasy, ani som si nerobila nechty, mihalnice, ani pery, prsia, proste nič, bola som dokonalá taká, aká som bola. Ale ako pribúdali roky, ako som sa dostala do toho biznisu, čo robím teraz, tak to chcelo aj nejaké iné zmeny. Mala som aj dosť ťažké psychické obdobie, takže som si prešla viacerými zmenami. Zo začiatku som tieto zmeny nechápala, je to strašne nadlho, prečo som sa takto rozhodla, ako som sa rozhodla, ale mala som svoje určité problémy, a keď som si dala spraviť prsia, tak sa mi otočil život o 180 stupňov, zo dňa na deň, a ja to fakt neľutujem. Hlavný dôvod, vraciam sa k tomu, na tú strednú školu. Mala som neskutočne veľké krásne prsia, všetky spolužiačky mi ich chytali, závideli, povedali, že samé by chceli mať také prsia, keď si ich pôjdu spraviť.  Ja som bola taká, že som tomu nejakú veľkú pozornosť nevenovala, pretože som sa mala rada taká, aká som bola. Lenže hovorím, potom sa stali určité veci v mojom živote a potrebovala som nejakú zmenu. Nehovorím, že to šlo zo dňa na deň, to som menila rok, dva, tri. Po strednej škole to prišlo, otehotnela som, prsia mi ešte viac narástli, takže som sa tešila, dojčila som, mala som neskutočne veľké prsia, to keby tie spolužiačky na strednej videli, aké som mala v tej dobe veľké prsia, tak by asi odpadli. No a potom to prišlo, jedného dňa som proste prestala dojčiť, malý už až tak nechcel mliečko. Ja som sa po týždni po dojčení pozrela do zrkadla a vravím si: „Ty kokos, a ja kde mám tie prsia?“. Postavila som sa pred zrkadlo a povedala som si: „Ku*va, a čo ja teraz? Mám OnlyFans, chodím fotiť.“ Keď som sa videla, chcelo sa mi plakať, moje ego mi zrazu spadlo úplne niekde dole na zem. Hneď prišla myšlienka, čo idem teraz s tými prsiami robiť. Nedávalo mi to zmysel, v tej dobe som už mala dosť ťažké psychické obdobie a keď som sa ako matka pozrela do zrkadla, tak som si vravela, že ok, som matka, dojčila som jedno s druhým, tretím, ale jednoducho v tej dobe som nemohla spraviť lepšiu vec ako sa zo dňa na deň rozhodnúť, že idem na konzultáciu. Bola som dokonca na dvoch alebo troch konzultáciách, na rôznych klinikách, takže som si na tom dala dosť záležať. A proste je to tu, mám prsia a mám ich vďaka OnlyFans, pretože vďaka fanúšikom som si nasporila a mohla som si ich dať spraviť. Ako hovorím, to, čo som prežívala potom, to tu nechcem hovoriť, to je strašne nadlho, to nejdem ani rozoberať, lebo to s tým nič nemá spoločné, ale chcela som vám dať aspoň trošku nahliadnuť do toho všetkého. Že to bolo pre mňa ťažké obdobie a aj vďaka OnlyFans som si mohla splniť niečo takéto. Keby som nemala OnlyFans, asi by som plakala doteraz pri pohľade do zrkadla. Urobilo to veľa. Dievčatá, ktoré majú krásne prsia, nech majú aj Béčka, Áčka, neviem aké, proste každá baba je pekná taká, aká je, ja to budem stále vravieť, tiež som bola natural a nikdy som si nemyslela, že si dám na sebe spraviť nejakú zmenu, či to boli mihalnice, alebo nechty, nikdy som si nemyslela, že pôjdem do niečoho takéhoto. Ale rozhodla som sa to zmeniť takýmto štýlom a myslím si, že som urobila dobre. Nebudem klamať, odvtedy mám sebavedomie, také zdravé sebavedomie. Nemyslím si o sebe, že som nejaká namyslená pipenka alebo niečo také, nedala som si to spraviť kvôli OnlyFans alebo foteniam, to nie je vôbec pravda, dala som si to spraviť hlavne kvôli sebe, aby som sa cítila fyzicky aj psychicky lepšie, a to, že mám OnlyFans a tie prsia tam proste idú, je iba bonus, nebudem klamať.

 • Pôsobíš stále aj na Patreone? Prípadne, rozšírila si svoje pôsobenie aj o nejaké ďalšie platformy?

Je to pravda, v tej dobe, keď sme naposledy robili rozhovor, som mala Patreon. Bohužiaľ, to ma nejako nechytilo za srdiečko, nepáčili sa mi ani tie podmienky, ani akým štýlom to tam fungovalo, alebo teda ešte funguje, nie je to až taká platforma, ako som si predstavovala. Mala som iné predstavy. Chcela som to mať na takej úrovni, ako mám OnlyFans, ale neuchytilo sa to až tak a budem to hovoriť vždy, OnlyFans je OnlyFans, Patreon nikdy nebude mať na OnlyFans a ani žiadna iná platforma. Skúšala som aj Fansly, aj Glamino, nebudem klamať, to sú proste platformy, ktoré sa nikdy, ale nikdy nevyrovnajú OnlyFans. Patreon som si už dávno zrušila, Fansly som mala asi týždeň, ani toľko možno nie, povedala som si, že to nie je pre mňa, to som si vytvorila len zo zaujímavosti, ale vedela som, že to nikdy nebude taká ryža, ako je OnlyFans. Mám momentálne Glamino, nesťažujem sa, je to platforma, ktorá má podľa mňa nejakú dobrú budúcnosť, nie je to nejaké zlé, ale je to väčšinou platforma pre Česko a Slovensko. Možno je to moja chyba, ale myslím si, že Česi a Slováci sú takí, akí sú, neradi púšťajú peniažky, takže sa tam nedá tak dobre uchytiť ako na OnlyFans. V poslednej dobe rozmýšľam aj nad zrušením Glamina, lebo Glamino, Fansly, teraz myslím pribudlo Hero Hero, to sú všetko platformy, ktoré sa hrajú na OnlyFans, ale nikdy OnlyFans nebudú a to vedia všetci. Aj tí, čo majú OnlyFans, aj tí, čo ho nemajú, aj tí, čo si ho kupujú, aj tí, čo sú content creatori na OnlyFans.

 • Pracuješ, prípadne plánuješ sa venovať aj nejakej inej práci okrem OnlyFans?

Keďže žijem sama s malým dieťaťom, je to miestami dosť ťažké. Tým, že nemám ani výživné, ani nič iné, tie ceny bytov sú také, aké sú, bohužiaľ. OnlyFans je asi to TOP 1, čo ma ťahá. Keby som nemala dieťa, nemusela by som robiť nič iné, vyžila by som z toho krásne, lenže keď mám dieťa a žijem s ním sama, zídu sa mi niekedy aj iné korunky ako len OnlyFans. A keď mám životný štýl taký, ako mám, tak si chcem dopriať aj iné veci, čo by si chcel asi v živote dopriať každý normálny človek. Koľkokrát si aj ja poviem, že toto chcem mať, prečo to nemám, prečo to má niekto iný? A toto nie som iba ja, je veľa ľudí takých, ale vždy sa snažím makať tak, aby som to jedného dňa mohla mať, aby som si mohla povedať, že fuu, Vanesa, dobre, že si sa tam dostala a že si makala na sebe, že konečne máš to, čo má tá druhá. To sú také moje životné ciele, každý deň sa snažím posúvať niekde inde a hlavne vyššie, a dúfam že to pomaličky pôjde a že si doprajem také veci, o ktorých dnes iba snívam, to je jedna vec. Ja som vtedy v rozhovore spomínala, že OnlyFans som si zakladala na základe fotení, takže popri OnlyFans mám aj fotenia, chodím si privyrábať foteniami, za ktoré mi platia. Fotenia sú vždy na zmluvu a za honorár, takže to je taká bokovka pre mňa, vždy sa nejaké peniažky zídu, a tieto peniaze väčšinou vkladám do domácnosti alebo na malého, pretože nie sú to až také sumy, aby som z nich mohla vyžiť. Snáď jedného dňa áno, dúfam, že sa mi raz podarí tie fotenia dostať na takú úroveň, ako mám OnlyFans. Pritom fotiť som začala skôr ako som mala OnlyFans. Vlastne som si celý OnlyFans zakladala na tých foteniach a snažím sa to celé pomaličky dávať na vyššiu úroveň, nech to má nejaký význam konečne. Takže popri tom OnlyFans mám tieto fotenia a ešte mám vlastné bazáre s oblečením. 

 • Aké sú tvoje ďalšie plány, kam by si sa chcela posunúť, či už sa to týka OnlyFans, alebo aj osobného/pracovného života?

Chcela by som sa posunúť na takú úroveň, že v podstate nebudem musieť pracovať. Budem úprimná, lebo sme podľa mňa každý taký, každý chce mať taký život, ja nebudem klamať, ja to jednoducho poviem, možno budem pred veľa ľuďmi za nejakú hlúpu pipinku alebo čaju, čo sa jej nechce robiť. Ale koľko ľudí má takéto zmýšľanie a koľko ľudí robí v živote niečo preto, aby mohli mať niečo také, ako je pasívny príjem. Ja spím a tie peniažky mi tam jednoducho idú. Takže kým som pekná a mladá, tak to budem jednoducho robiť. Kým nie som stará, budem sa o seba jednoducho starať. Kým som mladá a pekná, tak ten OnlyFans budem k tomu využívať, a aj kým mám malé dieťa, tak s ním chcem tráviť čo najviac času. Podľa mňa toto je jeden z tých najlepších spôsobov, že máš nejaký pasívny príjem. Jednoducho sedím, hrám sa s ním, sme na prechádzke a tie peniažky z OnlyFans jednoducho bežia, bežia, bežia. Alebo som s ním jednoducho celé týždne 24/7, lebo malý ešte nechodí do škôlky, až teraz začne chodiť. Chodím jeden, dvakrát do mesiaca fotiť, takže som s dieťaťom koľkokrát viacej než bežný rodič, ktorý ťahá niekde dvanástky. Ja nikoho nechcem uraziť, sama som si takýmito vecami prešla, mne nikto tie peniaze nedal. Keď som mala 18 – 19 rokov tiež som robila vo fabrike, robila som v zahraničí, robila som čašníčku, robila som niekoľko iných zamestnaní, rovnako ako bežní ľudia robia, takže ja tu nikoho neurážam, do nikoho sa nenavážam. Som proste rada, že som sa dostala tam, kde som sa dostala. A tým, že mám dieťa, tak OnlyFans je pre mňa neskutočná vec, budem to robiť dokým som mladá a pekná, budem sa opakovať kľudne aj desaťkrát do dňa. Jednoducho som s tým dieťaťom doma, nemusím proste robiť v nejakej fabrike dvanástky, šestnástky, keď s tým deckom nie som a robím za nejakých 500 – 600 eur. Taká je realita, keďže som z malého mesta. Ceny bytov, ceny neviem čoho všetkého, idú stále iba hore, hore, hore. Neviem prečo si teda takto v živote nedopriať, a doslova nedopriať. Pretože som mama, žijem bez výživného, ale dokážem si dopriať dovolenku, dokážem si koľkokrát dopriať také veci, čo sa mi doteraz mohli iba snívať. Nevravím, že nakupujem neviem aké handry a neviem aké veci za neskutočné sumy. Ja si vážim každú vec, čo mám, pretože viem, aké som to mala v živote pred pár rokmi, viem, aké som to mala ťažké, keď som bola tehotná, bývala u rodičov, a vidím na sebe tú zmenu. A ako som už spomínala, nikdy neoľutujem, že som si založila OnlyFans, pretože mi to v osobnom živote dosť pomáha. Je to jeden z mojich hlavných príjmov a dúfam, že to tak dlhé roky aj zostane, a potom sa uvidí. Potom, keď budem stará, keď už nebudem až taká pekná, tak možno potom sa vrátim do toho bežného života. Ale život je iba jeden, raz za život som takáto mladá a vďaka OnlyFans môžem precestovať svet, dopriať veci aj sebe, aj malému, ktoré si bežní ľudia dopriať nemôžu, alebo aj keď môžu, tak radšej tie peniažky dajú niekde inde a ja ich úplne chápem, lebo viem, aké som to mala v živote ťažké, aké to mám teraz možno ťažké, pretože mám OnlyFans a zarábam viac ako bežný občan na Slovensku. Ja sa nevozím na drahých autách ani na ničom takom, proste žijem si svoj život a dúfam, že ho budem mať taký ešte dlhé roky až si potom na starobu vydýchnem, lebo potom, keď už budem staršia a malý bude väčší, tak si budem môcť povedať, že pfuu, fakt som si ten život užila.  

 • Je niečo, čo chceš na záver dodať, prípadne odkázať, svojim/našim fanúšikom?

Odkázať chcem, že viem, aké to je, keď ťa ľudia odsudzujú na základe toho, čo robíš. Vždy tu boli ľudia, čo to chápu, a tiež tí, čo to nechápu. Žijeme v dobe, kde je veľa možností. Vieš mať taký pasívny príjem, že nemusíš ani chodiť do roboty, tak prečo to jednoducho nevyužiť. Chcela by som jednoducho odkázať len to, že ži a nechaj žiť. Nikdy nevieš, čím si ten dotyčný v živote prešiel alebo čím si prechádza. Ja som typ človeka, ktorý si prežil také sračky v živote, aké si veľa ľudí nevie ani predstaviť. Podľa mňa nie som jediná na tomto svete, dejú sa ľudom aj horšie veci, ako sa diali mne, ale jednoducho poviem pravdu, bola som xy-krát na dne, fakt som si chcela zobrať život. Nechcem tu o tom rozprávať, pretože to už je dávno za mnou a ani to nepatrí k tejto tému. Ja by som chcela iba odkázať, nech je každý šťastný, každý je strojcom vlastného šťastia a keď sa ti niečo nepáči, tak to zmeň na sebe a nekritizuj za to niekoho iného. Keď sa ti nedarí, nemôže za to ani tvoja kamarátka, ani mama, ani sused, ani tvoj šéf, ani tvoji spolužiaci, nikto iný, len ty sám. A keď sa ti niečo v živote nepáči, tak nech sa páči, tam sú dvere, máš ich otvorené, máš nielen jedny dvere otvorené, máš xy dverí otvorených. Máš toľko možností, čo by si v živote chcel a mohol robiť, tak to rob. Proste sa postav a choď do toho. Ako vravím, ja som nemala nič, ani korunu na účte, a teraz žijem sama, vo vlastnom byte s dieťaťom. Opakujem sa už tisíci raz, že ani nemám výživné, ani ja to nemám v živote najľahšie, ale robila som tak, aby som sa jednoducho mala v živote dobre. A odkaz je: Makajte na sebe, aby ste sa jedného dňa mali dobre, aby ste si dopriali tie veci, čo si chcete dopriať. Dúfam, že každý raz nájde to svoje šťastie a každý raz bude robiť to, čo ho v živote baví. Mne to trvalo roky, kým som sa cez určité veci a určité osoby preniesla. Odkedy mám OnlyFans, alebo odkedy fotím akty, sú to také netradičné roboty, alebo teda naša spoločnosť nie je na takéto veci zvyknutá, takže aj som o veľa osôb prišla. Nemám im to za zlé, keby som žila na ich úrovni, s ich životom, tak by som sa asi chovala ináč. Proste to nie je moja vizitka, to je ich vizitka, oni sú nespokojní s vlastným životom, tak musia kritizovať ten môj, pretože je to niečo ľahšie, niečo jednoduchšie, kritizovať niekoho iného ako seba. Koľko ľudí je takých, že sa nepozrú do vlastného taniera, pozerajú sa do cudzích tanierov, pekne povedané. Keby mali rozprávať o sebe, tak ich nikto nepočúva, ale keď majú rozprávať o mne alebo o niekom inom, tak ich ľudia, samozrejme, počúvajú, majú potešenie aspoň z toho, tak ak mi to v živote stačí, nech sa z toho tešia. Ja vravím, že ak má nejaký človek so mnou problém, tak je to jeho problém a nie môj. Žiadny hejt ani zlý komentár, ani nič podobné mi nič dobré do života neprinieslo, účty mi to tiež neplatí. Keby som mala takýto mindset, ako mám teraz, pred pár rokmi, tak som nemusela niektoré veci brať až tak vážne, možno by som sa cez niektoré preniesla rýchlejšie. Keď sa na to pozriem teraz, tak už to beriem inak, a keď sa pozriem, aké som bola dievča pred pár rokmi, ako som sa trápila kvôli situácii, v akej som bola, tak sa nad tým už iba smejem. Som na seba taká hrdá, že som sa dokázala preniesť cez veci, o ktorých som si myslela, že sa cez nich v živote neprenesiem. Takže odkaz je nech sa nepozeráme na druhých, nech sa každý stará o seba, nech každý žije svoj život. Na záver chcem povedať, že ja som ten typ človeka, ktorý nemá za potrebu niekoho ohovárať alebo na niekoho hádzať špinu, pretože ja neviem, čím si musí ten dotyčný prechádzať, čo ho v živote trápi. Ak má nejaký problém, tak nech sa vybúri, je to stále jeho problém, jednoducho ja sa nebudem do nikoho starať, pretože viem, že karma funguje, že by sa mi to vrátilo. Mám dosť svojich problémov v živote, musím sa starať o seba, o malého, musím makať, nepozerám sa na druhých, pozerám sa iba na seba, aby mi bolo s malým dobre. Načo mám riešiť ešte niekoho iného. Veľa ľudí musí pochopiť, že keď sa chceš mať v živote dobre, tak nesmieš riešiť iných, ale musíš riešiť seba, a začať od seba, potom možno zmeníš pohľad na to všetko.  

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »