Večer plný erotiky: Killing Me Softly

Zdieľať článok

Ďalší večer je pred nami a vy stále neviete ako ho strávite? Nechajte sa inšpirovať našou rubrikou Večer plný erotiky. Dnes to bude o láske, nehe, ale aj drsnom sexe.

Killing Me Softly je erotický triler z roku 2002. Film bol pripravený podľa románu od Nicci French z roku 1999, ktorý nesie rovnaký názov ako filmové dielo. Oproti knihe však môžeme vo filme vidieť niekoľko zásadných zmien, avšak pointa príbehu ostáva nezmenená – intenzívny sexuálny vzťah medzi dvoma hlavnými postavami.

Ako je to už pri filmoch známe, nie každému sú po chuti – niektorí ich milujú, iní nenávidia. Vo väčšine prípadov však o tom, či si film pozrieme, rozhoduje práve slovo odborníka. Ako teda hodnotia kritici tento erotický skvost?

Mnohí tvrdia, že film nie je vôbec zaujímavý a vraj je to len akási lacná napodobenina veľmi zlého porna, ktorá sa len snaží vizuálne ukázať ženu a muža. Príbeh je vraj v poriadku, a s týmto tvrdením si dovolím súhlasiť, ale samotné prevedenie nie je také skvelé.

Ak ste však nenáročný divák, ktorý si len chce pozrieť niečo nové, čo nikdy predtým nevidel, choďte smelo do toho. Po pozretí filmu možno nadobudnete rovnaký názor ako kritici, ale možno to bude práve naopak. 

Hlavná postava Alice je Američanka, ktorá pracuje v Londýne a žije s Jakeom. Jej život je veľmi pekný a je šťastná zo všetkého, čo má, vrátane Jakea. Jedného dňa sa však Alice stretne s akýmsi záhadným mužom, ktorého meno je Adam, a ide s ním do jeho domu. Čo nasleduje ďalej asi všetci vieme – sex, veľa sexu, veľa drsného sexu.

Po sexe Alice odíde, ale na druhý deň sa opäť vráti. Je ním akosi fascinovaná, dalo by sa povedať, že jej tento tajomný muž učaroval a rozhodne sa kvôli nemu Jakea opustiť. Neskôr sa Alice a Adam zosobášia. Tento moment je skutočne nečakaný, keďže si asi každý divák myslel, že ich intímny vzťah neprerastie v niečo také veľké, ako je svadba. Veci však naberú na obrátkach, keď Alice začne dostávať listy, v ktorých jej podivný cudzinec hovorí zvláštne veci týkajúce sa Adama. Zo strachu aj zo zvedavosti sa Alice unavuje pátrať po odosielateľovi listov, len aby zistila, že Adam má tajnú minulosť, ktorá zahŕňa mnoho žien. 

Čo sa však stane na konci? Film končí, keď Alice zistí, že Deborah, Adamova sestra, nenávidí každú ženu, ktorá sa priblíži k jej bratovi, pretože mali incestný vzťah, keď boli mladí.

Hľadáte viac inšpirácie na erotické filmy? Nezabudnite nás sledovať aj naďalej, aby vám už žiaden ďalší článok z tejto rubriky neunikol.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »