Vibračné nohavičky, ktoré vo vašom šatníku nesmú chýbať

Zdieľať článok

Sexuálny či erotický pôžitok nezávisí len na samotnom sexe, ale aj na pomôckach, ktoré sú použité pred sexom v rámci predohry. Veľmi účinným a netradičným spôsobom je použitie vibračných nohavičiek, ktoré prinesú okamžitý pocit potešenia. V tomto článku vám prezradíme hlavné výhody používania vibračných nohavičiek a dôvody, prečo by ste ich mali vyskúšať aj vy.

Určite ste si povedali: „Načo používať vibračné nohavičky, máme predsa vibrátory.“ Áno, v podstate to je pravda, až na to, že vibračné nohavičky posunú váš sexuálny život na vyššiu úroveň.

Aj keď táto sexuálna hračka prichádza v rôznych štýloch, od nohavičiek s vreckom na guľový vibrátor až po vibrátory, ktoré sa pripínajú na spodnú bielizeň, všetky majú rovnaký všeobecný účel, ktorým je stimulovať hlavné body vašej vagíny, zatiaľ čo vaše ruky sú zaneprázdnené robením iných vecí.

Ako môžu vibračné nohavičky okoreniť váš sexuálny život

Prečo môže byť nosenie vibračných nohavičiek také vzrušujúce? Vibrátory vám vo všeobecnosti môžu priniesť veľa potešenia. Podľa známej americkej doktorky Jess, ktorá je jednotkou práve v oblasti sexu a sexuálneho zdravia, väčšina žien zažije orgazmus práve vtedy, ak použijú vibrátor. Vibrátor sa dokáže pohybovať rýchlosťou, akou ruka alebo penis nie. Okrem toho sa vibrátory zameriavajú na stimuláciu klitorisu, čo je pre mnohé ženy nevyhnutné na dosiahnutie orgazmu.

Vibračné nohavičky toho ponúkajú omnoho viac. „Umožňujú vám diskrétne nosiť a brať si so sebou sexuálnu hru a potešenie, kamkoľvek chcete,“ hovorí Dr. Jess. To môže znamenať ich nosenie len tak vo vašom vlastnom dome alebo byte, ale dokonca aj do práce či na párty. Vďaka diaľkovému ovládaniu alebo aplikácii na pripojenie cez Bluetooth možno väčšinu vibračných nohavičiek použiť mimo domova na „verejné hry“, čo vám alebo vášmu partnerovi umožní popasovať sa s intenzitou a rýchlosťou vibrácií.

„Nosenie vibračných nohavičiek napríklad pri nakupovaní môže byť skvelé pre sólo zábavu,“ hovorí Gigi Engle, certifikovaná sexuálna poradkyňa. Môžete predstierať, že skrolujete prstom na Instagrame alebo si niečo vyberáte z kabelky, pričom v skutočnosti regulujete rýchlosť na svojom vibrátore. „Je veľmi posilňujúce vlastniť svoju sexualitu takýmto spôsobom,“ hovorí.

Pretože ich môžeme použiť verejne, vysvetľuje Engle, „môžu uspokojiť nášho vnútorného sexuálneho pátrača a exhibicionistu.“ Zatiaľ čo exhibicionizmus a voyeurizmus môžu byť zložité na prevedenie, vibračné nohavičky ho robia diskrétnejším. „Do svojej obľúbenej reštaurácie si môžete nasadiť vibračné nohavičky, aby sa váš partner mohol pozerať, ako veľmi vzrušená ste aj bez toho, aby ste použili ruky či penis,“ hovorí Engle.

Použitie vibračných nohavičiek, ktoré majú diaľkové ovládanie, vám umožní ponoriť váš prst do sveta výstredného sexuálneho potešenia. Engle hovorí: „Doslova odovzdávate kontrolu svojmu partnerovi.“

Najlepšie vibračné nohavičky a nositeľné vibrátory so zapínaním na spodnú bielizeň

Ste pripravení vyskúšať vibračné nohavičky alebo nositeľný vibrátor určený na zastrčenie do vlastných nohavičiek? V posledných rokoch zažili tieto sexuálne hračky vážnu inováciu, pravdepodobne vďaka pokročilej technológii. Ich vzhľad a farebné prevedenie sa taktiež neustále mení a vyvíja. Celosvetovo známy film Päťdesiat odtieňov sivej vyvolal obrovský dopyt práve po tomto type sexuálnych pomôcok. Nižšie sú uvedené štyri modely, ktoré odporúčajú uznávaní sexuálni pedagógovia.

Calexotics Lock N Play

Urobte svoj pár spodnej bielizne ešte viac sexy s klipsovým vibrátorom na nohavičky CalExotics Lock N Play. Vďaka magnetickým krídelkám, ktoré ho držia, zostane vibrátor na svojom mieste a poskytuje stimuláciu klitorisu, aj keď je používaný pri najväčšej intenzite. Celkovo ich má 12. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním, ktoré funguje až do vzdialenosti 10 metrov, takže vás partner môže vzrušovať na diaľku z obývačky, kuchyne, ale aj auta. (35 dolárov; Amazon)

We-Vibe Moxie

We-Vibe Moxie nie sú nohavičky samy osebe, ale sú tvarované presne pre vašu vagínu a pomocou tenkého, protišmykového magnetu sa dajú pripnúť na akúkoľvek bielizeň, ktorú už vlastníte. Vy alebo váš partner môžete na jeho ovládanie použiť aplikáciu We-Vibe, vďaka čomu je vhodný aj na verejné hranie. A pretože váš partner môže ovládať vibrátor doslova odkiaľkoľvek, je to dobrá voľba pre páry, ktoré sú vo vzťahu na diaľku. (123 dolárov, Amazon)

CalExotics Lover Ride

„CalExotics Lover Ride je skvelá voľba pre niekoho, kto hľadá extra vzrušujúcu a nezbednú zábavu,“ hovorí Engle. Prečo? Pretože na rozdiel od väčšiny vibračných nohavičiek je tento vybavený pripojiteľným vnútorným vibrátorom. S mierne guľatým hrotom je 3,5-palcový nástavec ideálny na stimuláciu bodu G na cestách. (20 dolárov, Amazon)

OhMiBod Club Vibe 3

Zatiaľ čo vibrátor s jednoduchým vibračným vzorom môže byť ideálny pre začiatočníkov v oblasti erotických pomôcok, model ako OhMiBod Club Vibe 3, ktorý môže bzučať a vibrovať v rytme hudby hrajúcej v klube alebo v spálni, je veľmi zábavný. Je vyrobený zo zamatového silikónu s priliehavým strihom, čo sa perfektne hodí do vlastných bežných nohavičiek. (119 dolárov; Amazon)

Pre viac podobných článkov o erotických hračkách nás nezabudnite sledovať aj naďalej na našom webe a Instgramovom profile.

Source: https://www.health.com/sex/vibrating-panties

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »