Kontrola orgazmu: sexuálna porucha, ktorú mnoho párov miluje

Zdieľať článok

Áno – pravidelne vám prinášame zaujímavosti zo sveta rôznych sexuálnych fetišov, zvrhlostí, ale aj porúch, ktoré robia život každého jednotlivca špeciálnym. Jedným z najznámejších fetišov súčasnosti je aj kontrola orgazmu. Ako vyzerá realizácia tohto fetišu v praxi a aké sú rady odborníkov, ak s ním chcete začať, sa dozviete v tomto článku.

Čo je kontrola orgazmu? Hlbší význam nám prezrádza samotný názov, ale v princípe ide o to, že svojmu partnerovi nedovolíte dosiahnuť bod orgazmu, respektíve ovládate, či váš partner môže alebo nemôže dosiahnuť orgazmus.

Ako však postupovať, ak chcete z touto hrou začať? Nasledujte rady odborníkov.

Čím jednoduchšie, tým lepšie

Žiadne zvončeky, žiadne píšťalky, ktoré by slúžili ako signál príkazu. Zo začiatku bude stačiť, ak partnerovi poviete, že určitý počet dní nesmie masturbovať. Potom počet dní zakaždým zvýšte. To je ale výzva! Tento „masturbačný pôst“ má za následok vyššiu intenzitu orgazmu, keď naň príde čas.

Dávajte jasné pokyny

Ako už názov napovedá, doslova mu dávate pokyny o tom, ako by mala vaša hra priebehať. Začnite úplne od začiatku – váš partner je úplne oblečený a vy chcete, aby si pretrel rukami rozkrok. Požiadajte ho, aby sa vyzliekol, pomaly, skôr ako mu poviete, či svoj penis bude chytať jemne a nežne alebo drsne. Odtiaľ je to už len séria pokynov „tvrdšie“ alebo „pomalšie“. Voľba je len na vás.

Použitie rôznych pomôcok

Existuje široká škála erotických hračiek pre mužov, ktoré je možné použiť. 

Slovo múdrych – dostanete to, za čo zaplatíte. Lacnejšie zariadenia na šantenie v spálni môžu byť dobré akurát tak na hodinu alebo na krátku hru, ale začnú sa trieť a pre partnera to môže znamenať značné nepohodlie. Vyskytnúť sa môžu aj hygienické problémy.

Skontrolujte recenzie na stránkach. Vždy môžete získať radu z rôznych fór a skupín sociálnych médií.

Nielen slovné podpichovanie

Rozprávanie, vety, slová – dalo by sa to považovať za vrchol kontroly orgazmu – koniec koncov, je ľahké niekomu len tak zabrániť, aby sa spravil. Ale ako niekoho dostať blízko k okraju a vedieť, kedy by mal prestať alebo dokonca ako orgazmus zastaviť?

Existuje niekoľko spôsobov, ako to urobiť; niekedy na to stačí len prerušenie akejkoľvek aktivity, na čo existuje starý, ale za to efektívny trik „štipnutia špičky“ (čím doslova stlačíte partnerovu špičku penisu). Cieľom je dostať sa čo najbližšie k bodu, odkiaľ niet návratu.

Zničený orgazmus

Našťastie, keď sa dozviete o „hraniciach“ svojho partnera a o tom, aké množstvo podpichovania dokáže zniesť, stále mu budete môcť poskytnúť „zničený orgazmus“.

Trik je v tom, aby ste dokázali odhadnúť, kedy budete zažívať uspokojenie vy a zároveň dostali partnera do bodu tesne pred orgazmom. Bez toho posledného kúska stimulácie bude veľmi ťažké dosiahnuť úplný orgazmus v podobne vystriekania sa. Zároveň to môže byť frustrujúce. 

Vo svete kontroly orgazmu, kde, kedy a či chcete, aby váš partner zažil orgazmus alebo nie, je všetko len na vás. Je to skvelá zábava, ktorú môžete skúšať nielen v realite, ale aj prostredníctvom videohovoru. 

Nemusíte byť krutí a určite nemusíte počúvať, keď vám niekto hovorí „nemali by ste ho nechať vystriekať sa“. Pravidlá tejto hry si určujete vy sami.

Bavte sa s načasovaním a čoskoro premeníte svojho chlapa na gejzír.

Source: https://www.kinkweekly.com/article-baadmaster/orgasm-control-2/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »