Klaudia: Fanúšikovia odo mňa žiadali, aby som si nacikala do úst 

Zdieľať článok

Klaudia býva v Bratislave a má 26 rokov. Už nejaký čas sa venuje tvorbe obsahu na OnlyFans. V rozhovore sa s nami podelila o absurdné aj zábavné požiadavky svojich fanúšikov a prezradila nám, s ktorými fetišmi sa počas svojej tvorby na OnlyFans stretla. V rozhovore sa dozviete aj to, či a akým spôsobom OnlyFans ovplyvnil jej sexuálny život. 

  • Aká bola tvoja hlavná motivácia zaregistrovať sa na OnlyFans? 

Samozrejme, motiváciou boli hlavne peniaze, ako pre väčšinu dievčat. Zarobiť čo najviac peňazí v čo najkratšej dobe. A mám rada pozornosť, takže som sa chcela ukázať.

  • Aký obsah môžu fanúšikovia nájsť na tvojom profile? Máš nejaké konkrétne tipy, ktoré využívaš, vďaka čomu sa snažíš prilákať na svoj OF nových ľudí a ako si ich tam udržať?

Môj OnlyFans propagujem hlavne cez Instagram, ktorý mi bol nedávno zrušený, takže teraz si naháňam nových fanúšikov cez nový Instagram. Do budúcna by som chcela vyskúšať aj Telegram alebo iné sociálne siete. 

Na mojom profile môžu fanúšikovia nájsť videá a fotky s erotickým podtónom a zvyšné veci na požiadanie alebo moje videá, kde som sama, alebo sex videá a podobný obsah posielam do správ. 

  • Čo ťa inšpiruje pri tvorbe obsahu? Sleduješ aj nejaké iné dievčatá, ktoré ťa pri tvorbe obsahu inšpirujú? 

Pri mojom obsahu ma neinšpirujú iné dievčatá ani som nikdy nesledovala iné dievčatá. Vždy to nechávam tak, ako to momentálne cítim a ako mám chuť v tom momente sa nahrávať alebo fotiť. Keď dostanem nápad, idem to natočiť a potom to dám von. 

  • Čo najodvážnejšie si na OnlyFans spravila? Čo sa týka obsahu, či už ako post alebo niečo, čo si posielala fanúšikovi do súkromnej správy. 

Keďže nemám problém s nahraním žiadneho obsahu alebo videa, skúšala som už robiť asi fakt všetko, či piss alebo anál a podobné veci. A beriem to úplne normálne, takže to nie je pre mňa extrémne odvážne. 

  • V súvislosti s OnlyFans sa často hovorí o tom, že tam ľudia vyhľadávajú niekoho, kto im tam splní ich fetiše. Stretla si sa tam ty s takýmito požiadavkami, čo sa týkajú rôznych fetišov? 

Stretla som sa s tým, raz odo mňa chceli, aby som si nacikala do úst, ale to som nespravila, lebo to mi prišlo príliš, aby som si cikala do úst. Naposledy chcel odo mňa zákazník, aby som si kúpila prdiaci vankúš a nahrala video ako na ňom skáčem. To bolo pre mňa dosť zvláštne. 

A najčastejšie k tým požiadavkám s fetišmi patria asi nohy a robenie to druhému nohami alebo teda piss. Ale ľudia majú rôzne chúťky, ja to nikomu nezazlievam a rada im ich túžby splním. 

  • Môžeš sa s nami podeliť o nejaké najzvláštnejšie, prípadne najzábavnejšie požiadavky, ktoré si dostala od svojich fanúšikov? 

Ešte jeden fanúšik chcel odo mňa, aby som si dala plynovú masku na tvár a tvárila sa, že mi ide brucho vybuchnúť vzduchom a takisto aj líca. To bolo tiež bizarné, pretože to nemalo s erotikou nič spoločné. 

  • Zmenili sa nejakým spôsobom tvoje hranice odkedy pôsobíš na OnlyFans? Napríklad či točíš videá alebo robíš fotky, o ktorých si si predtým povedala, že ich nikdy robiť nebudeš.

Moje hranice sa nezmenili, pretože ja som nemala asi nikdy žiadne hranice v týchto veciach. Fotky a videá som si robila vždy a posielala som ich niekomu, s kým som sa stretávala a zadarmo. To je asi taký ten dôvod, prečo som s tým začala, lebo mi kamošky hovorili, prečo to nespeňažím, že robím to potešenie iným chlapcom zadarmo. To bola taká tá vec, čo ma do toho nakopla. Sú to veci, za ktoré podľa mňa treba platiť a nie ich posielať zadarmo. 

  • Ovplyvnil tvoj účet na OnlyFans nejakým spôsobom tvoj sexuálny život? 

Môj OnlyFans neovplyvnil môj sexuálny život žiadnym spôsobom. Vždy som mala rada všetko a bola som otvorená všetkým možnostiam. Napríklad viem, že moje kamošky to tak majú, že už málo spávajú s partnerom a viac-menej s ním spávajú už len vtedy, keď idú natáčať. Skôr viac spávam s tým partnerom ako natáčame, pretože nám to v tom momente ani nenapadne. 

  • Aké sú tvoje plány do budúcnosti čo sa tvojho OnlyFans účtu týka? Kam by si svoj účet chcela posunúť?

Momentálne sa chystám ísť na nové prsia. Potom, keď sa uzdravím, mám väčšie plány s OnlyFans a možno to posuniem aj niekde inde. Mám v pláne veľa športovať a venovať sa sama sebe a tejto komunite ľudí, pretože som zatiaľ mladá a chcem to využiť a zarobiť čo najviac ako sa dá, pokiaľ ma nič nebrzdí, pokiaľ nemám rodinu. Ale to asi ani mať nebudem, pretože to nejak nepociťujem. 

Source: https://onlyfans.com/klaudikaa69

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »