Začiatky Cardi B na OnlyFans

Zdieľať článok

Cardi B sa stala súčasťou OnlyFans ešte začiatkom augusta 2020. Svoj účet sa rozhodla venovať zákulisnému obsahu, stále pretrvávajúcim klebetám, ale aj malému náhľadu do jej osobného života. 

Fanúšikom túto veľkú novinku oznámila naozaj tajomne. Zverejnila na svojom Instagrame záhadné video, na ktorom si obliekala spodnú bielizeň a fanúšikom odkázala, že nasledujúci deň niečo oznámi. Okamžite sa nad touto veľkou novinkou začalo špekulovať. Hovorilo sa o vydaní nového albumu či dokonca o tehotenstve. Na druhý deň však Cardi B oznámila založenie účtu na platforme OnlyFans. 

Už na začiatku hudobníčka avizovala, že svoj účet na platforme chce využívať predovšetkým na vyvracanie klebiet, ktoré sa o nej šíria. Na Twitteri napísala: „Vždy, keď niekto vypustí fámu, budem sa tým zaoberať.“ Okrem toho uvažovala o ďalších možnostiach obsahu: „Čo by som mala okrem klebiet a pohľadu do zákulisia uverejňovať? Možno to, ako si vlastnoručne upratujem doma?“ Jej fanúšikovia sa prihlásili na odber všetkých uvedených tém. 

Source:https://www.papermag.com/cardi-b-onlyfans-2646873893.html?rebelltitem=4#rebelltitem4

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »