7 miest, na ktorých zažijete ten najlepší sex

Zdieľať článok

Aj napriek tomu, že sa nachádzame uprostred pandémie, ktorá nám znepríjemňuje životy už nejaký čas, stretávame sa s ľuďmi z nášho okolia najmä z dôvodu sociálneho kontaktu…a možno kvôli niečomu viac. Sex je súčasťou našich životov už od útleho počiatku ľudstva – predsa len, keby nebolo sexu, neboli by sme ani my, ale čo je horšie, nemohli by sme sa s vami podeliť o 12 tipov na najlepšie miesta, ktoré spravia zo všedného sexu nezabudnuteľný.

Na záhrade

Sex v otvorenom priestore ponúka množstvo zaujímavých okamihov, ktoré inde nezažijete. Okrem potešenia a rozkoše prinesie štipku adrenalínu. Plusom sú aj kvety, jemný vánok alebo hviezdna obloha, ktorá jednoducho navodí tú správnu romantickú atmosféru. Pozor ale, pred tým, ako siahnete po verande, piknikovej deke alebo odpočívadle pri bazéne, sa radšej uistite, že susedia nebudú mať výhľad práve na to, ako si užívate.

Na pláži

Iste, že sa piesok dostane všade tam, kde nemá, ale dokážete žiť život bez toho, aby ste aspoň raz zažili sex na pláži? Jednoducho to nejde. Ak sa ocitnete na pláži sami, nič vám nebráni v tom, vziať si prikrývku a oddať sa partnerovi. Nie je nič podobné, ako zažiť sex pod široko otvorenou oblohou, keď počujete, že sa za vami valia vlny. Odvážnejší môžu vyskúšať túto „dospelácku“ aktivitu priamo vo vode, ale v tom prípade pozor na už spomenuté vlny, ktorých sila by vám mohla fyzicky ublížiť.

V aute

Ak ste aspoň raz nezažili sex v aute, toto je znamenie, že to máte napraviť. Vyberte si správne miesto, kde nebudete ničím a nikým rušení. V prípade, že máte radi pocit adrenalínu z prichytenia, môžete zvoliť aj viac frekventovanú oblasť, pozor však aby ste neporušili pravidlá verejného poriadku, mohlo by to viesť k pokute. Tak čo, máte odvahu? Zvolíte predné alebo zadné sedadlá? Výber je len a len na vás.

V kúpeľni

Nespočetne veľa možností ponúka práve kúpeľňa. Sex na pulte s umývadlom? Alebo dávate prednosť drsnému pritlačeniu k stene sprchového kútu. Príjemnú šteklivú atmosféru tu navádzajú práve vaše kúpeľňové zrkadlá, ktoré vám umožňujú celú akciu sledovať.

Za oknom

Akčné a plné elánu. Aby ste však predišli susedom, ktorí by vás špehovali, robte to, keď sa zotmie a pri vypnutých svetlách. Budete tak môcť vidieť na ulicu, ale nikto nebude schopní vidieť vás.

V kuchyni

Sadnite si na kuchynskú linku alebo stôl a začnite s „varením“. Ukotviť môžete aj pri ostrovčeku či dokonca pred chladničkou. Ale pozor, pred varením všetko poctivo upracte.

V práčovni

Ak doma máte práčovňu, neváhajte ju v tomto prípade použiť. Pýtate sa, čo je na tom sexy? Predsa to, tie vibrácie práčky, ktoré rozochvejú celé vaše telo. Vyššie vibrácie, viac uspokojenia.

Ak sa vám tento článok s tipmi páčil, nezabudnite nás sledovať aj naďalej, kde vám pravidelne prinášame najnovšie informácie z oblasti OnlyFans, bizárov, ale aj zaujímavostí a tipov, ktoré vám môžu v každej situácií pomôcť.

zdroj: //www.glamour.com/story/worst-places-to-have-sex-beach-pool

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »