Žena s bradou vystupujúca na OnlyFans pobláznila internet

Zdieľať článok

Ak ste žena a trápi vás zopár chĺpkov naviac nezúfajte. Žena vystupujúca na rôznych platformách, ako TikTok či OnlyFans pod menom PeekabooPumpkin, sa preslávila svojou bradou, ktorá neustále dorastá.

Online portál The Sun pred nedávnom informoval o žene, ktorá sa na rôznych svetových platformách preslávila svojou atypickou súčasťou tváre – dlhou bradou. Človek by bol povedal, že bude za tento svoj netradičný výzor urážaná svojím okolím a to predovšetkým najmä mužmi. Opak je však pravdou. Táto „chybička na kráse“ dokáže PeekabooPumpkin zarobiť nemalé peniaze. Na svojom OnlyFans účte si mesačne účtuje 12 dolárov. Sama tvrdí, že väčšinu peňazí zarobí prostredníctvom súkromných správ, ktoré na želania posiela svojim fanúšikom.

Mnohí ľudia vystupujúci na obdobných platformách jej často kladú otázky o jej sebadôvere a o tom, ako sa na ňu díva opačné pohlavie. Jej odpoveď je zväčša rovnaká: „Som šťastne vydatá, čo svedčí o tom, že sa moja brada mužom páči.“ Mnohí sú z jej verejného vystupovania milo prekvapení, pretože sami majú problém s toleranciou vlastného ochlpenia, ale spôsob, akým sa prezentuje táto mladá žena je priam neuveriteľný. Ľudia obdivujú jej pozitívny prístup, milé vystupovanie aj napriek veľkému množstvu hejterov a energiu, ktorú vyžaruje.

Aj napriek aktuálnemu trendu, ktorý na internete zanecháva, sama priznala, že to nebolo vždy ružové. Často sa stretávala s negatívnymi ohlasmi a dokonca aj vyhrážkami. Pod videami na TikTok-u má aj dnes viaceré nenávistné komentáre typu „Nikdy by som nechodil so ženou, ktorá má bradu, ako chlap“ alebo „Odstráň si prosím tie chlpy, nelichotí ti to“. Aj napriek tomu sa však úspešne prezentuje a pokračuje v OnlyFans kariére.

Ak sa vám tento článok páčil, nezabudnite nás sledovať aj naďalej, aby vám žiaden ďalší článok neunikol.

source: https://www.thesun.co.uk/fabulous/16489285/bearded-lady-men-love-it-pay-sexy-photos-dates/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »