Natt: Nahota môže byť sexy aj bez vulgárnych póz

Zdieľať článok

Natália je umelkyňa a nejakú dobu pracovala ako tatérka. Baví ju make-up a v tomto odvetví sa aj pohybuje, no už nejakú dobu ju živí viac-menej OnlyFans, a to aj napriek tomu, že na platforme pôsobí len dva mesiace. Prezradila nám, čo ju viedlo k tomu, aby sa pridala k tvorcom obsahu OnlyFans, či jej OnlyFans ovplyvnilo život a zmienila sa aj o tom, ako to vníma jej okolie…

  • Ahoj Natália, môžeš nám na začiatok povedať niečo o sebe? Čomu si sa venovala, čomu sa venuješ v súčasnosti…

Ahojte, mám 24 rokov a študovala som na strednej umeleckej škole. Päť rokov po škole som sa živila tetovaním. Teraz sa pohybujem v kozmetickom odvetví, no viac-menej robím iba OnlyFans.

  • Ako dlho na OnlyFans pôsobíš? Čo ťa viedlo k tomu, aby si sa zaregistrovala?

OnlyFans som si najskôr založila čisto zo zvedavosti, nakoľko ho má moja dobrá kamarátka, ktorá vravela, že si tým vie celkom dobre privyrobiť popri zamestnaní. Tak som si ho teda založila asi po dvoch mesiacoch rozmýšľania, počas ktorých som sa rozhodovala, či do toho ísť. Uvedomila som si, že mierne vyzývavé fotky pridávam aj na Instagram, tak prečo to neskúsiť? OnlyFans mám asi dva mesiace a dá sa povedať, že ma momentálne živí len to. Mala som výhodu v tom, že som sa tým netajila a dala som si link rovno aj na svoj Instagram, kde mám viac followerov, a tým pádom mi veľmi rýchlo pribúdali ľudia aj na OnlyFans.

  • Ovplyvnil OnlyFans nejakým spôsobom tvoj život?

Neviem, či ho nejako výrazne ovplyvnil. Cudzí ľudia mi aj predtým bez problémov povedali, že som k***a len preto, že mám umelé prsia, čiže s touto nadávkou a prirovnaním mám už skúsenosti. Najbližší kamaráti majú úplne „na háku“, že fotím nejaké šteklivé fotky a berú ma stále rovnako, keďže povahu mi to, samozrejme, nezmenilo. Priateľ je s tým tiež úplne v pohode, pretože vie, že naživo ma nahú môže vidieť len on a dotýkať sa ma tiež bude len on.

  • Aký druh obsahu na OnlyFans tvoríš? Sú nejaké hranice, ktoré máš striktne dané a nikdy by si ich neprekročila?

Na OnlyFans tvorím viac-menej fotky/videá iba hore bez, prípadne nejaký letmý pohľad na niečo iné alebo teda s cenzúrou. Nahota môže byť sexy aj bez vulgárnych póz a bez toho, aby človek ukázal úplne všetko. Aby som túto hranicu prekročila, musela by som dostať veľmi zaujímavú ponuku od človeka, čo si môj obsah kupuje, lebo nie som ochotná len tak ukazovať ľuďom všetko.

  • Čo je pre teba najťažšie, s čím sa na tejto platforme stretávaš?

Hm… Najťažšie je asi tvoriť stále content tak, aby bol rôznorodý a nebola stále tá istá póza/miestnosť/oblečenie. Druhá vec sú muži, čo si nedajú povedať a nechápu, že keď im napíšem nie, tak to proste znamená nie. Nie sú násilní ani nič podobné, musím si zaklopať, že tam mám veľmi veľa milých ľudí, ale stále si niektorí myslia, že ma presvedčia, že im pošlem niečo, s čím ja nesúhlasím.

  • Čo je naopak pre teba najlepšie, čo platforma prináša do tvojho života?

No nebudeme si klamať, peniaze sú asi najväčšie pozitívum, aké mi OnlyFans prináša. Plus, niekedy je celkom zábavné si s tými ľuďmi písať. Minimálne s polovicou tam hovorím fakt o všetkom, mimo nejakých úchylných tém. To sa čudujem, ale takýchto tém tam ja mám úplne minimálne. Práveže mám pocit, že si tam muži prídu skôr pokecať a vyrozprávať sa niekomu, kto ich nepozná.

  • Čo je podľa teba najväčšie pozitívum a najväčšie negatívum, ktoré so sebou OnlyFans nesie?

Pozitívom sú asi spomínané peniaze a, samozrejme, baví ma fotiť, takže je to také spojenie príjemného a užitočného. A negatíva? No, najväčšie negatívum je pre mňa to, že sa niektorí ľudia na mňa začali pozerať ako na štetku, ale s tým som do toho išla, čiže ma to neprekvapilo a neštve ma to. Mám to dosť na háku. Najbližší ľudia jednoducho vedia, že nahé fotky sú jediná vec, ktorú robím. Ale ľuďom nevadí to, že sa fotím nahá, ľuďom vadí to, že za to dostávam peniaze. Vidíme to aj na tom, že nikomu nevadia nudapláže a nikto ešte neodsúdil ľudí, ktorí chodia nahí po pláži, a to presne kvôli tomu, že si tým nezarábajú. Ľuďom vadí, keď si niekto „ľahko“, z pohodlia domova, zarobí viac peňazí ako niekto, kto chodí na dvanásť hodín niekam do práce. Máme tu modelky, ktoré fotia v spodnom prádle. Tie fotky sú všade – nákupné centrá, internet, televízia, ulice. A o čo som horšia, keď presne také isté fotky v spodnom prádle mám na OnlyFans? Týmto, samozrejme, neurážam dievčatá, ktoré robia na OnlyFans aj niečo viac, ja fandím každej jednej. Ale ako som povedala, je mi maximálne jedno, čo si o mne cudzí ľudia pomyslia.

  • Čo by si odkázala dievčatám, ktoré uvažujú nad tým, že sa zaregistrujú na OF?

Týmto dievčatám by som chcela odkázať len toľko, že ak sú pripravené na občasné útoky na ich osobu, tak smelo do toho. Ja na nahote nevidím vôbec nič zlé. Ale treba mať zo začiatku nervy zo železa, hlavne ak nikdy nefotili viac sexy fotky. Ale ja to neľutujem, ženy sú ako sexuálny objekt brané tak, či tak a vždy aj budú, tak prečo si na tom aspoň nezarobiť?

  • Je niečo, na čo si vo svojom živote najviac hrdá, že si dosiahla?

Ja som hrdá jedine na to, že som si našla priateľa, ktorý je maximálne chápavý a má úplne rovnaký názor na život ako ja. A keď už sa bavíme o OnlyFans, tak máme na OnlyFans úplne rovnaký názor, a to, že na tom nie je absolútne nič zlé.

  • Máš nejaké ciele a vízie do budúcna? Či už na OF alebo aj mimo neho, v pracovnom a osobnom živote.

Hm, popravde, vôbec nie. OnlyFans by som sa chcela venovať aj naďalej. Mňa to baví, takže nemám dôvod prestať. Veľmi ma baví make-up a kurzy na to sú príšerne drahé, čiže zarobené peniaze z OnlyFans sa dajú použiť veľmi múdro. A ciele v osobnom živote? Určite chcem byť s tým istým človekom, s ktorým som teraz, to je jediná vec, ktorú momentálne do budúcna chcem.

source: https://onlyfans.com/inked.succubus

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »