Storytime: Vzájomná príťažlivosť

Zdieľať článok

Ako sa hovorí, romantiky nikdy nie je dosť. Platí to aj v tomto prípade, kde vám v ďalšej časti storytimu prinášam kúsok romantiky a nežnosti s kúskom pikantnosti.

„Určite to všetci poznáte. Pocit, keď medzi dvomi ľuďmi úplne cítiť chémiu. Ako si vymieňajú pohľady a usmievajú sa na seba, to všetko hovorí o tom, že sa vzájomne priťahujú. Ja som s podobnými romantickými záležitosťami ešte nemala skúsenosti. Nikdy som sa na nikoho nedívala tak, ako sa v 50 odtieňoch díval Christian na Anastáziu. Až doteraz… Skoro ráno som vyrazila z domu, pred ktorým ma už netrpezlivo čakal taxikár. Vyrazili sme na letisko. Odlietala som na pracovnú cestu do Tokia. Celým srdcom som milovala Japonsko – kultúru, históriu a tradície. Po príchode na letisko a vybavení všetkého potrebného som si konečne našla svoje miesto v lietadle. Sedadlo som mala pri okne, aby som mohla nerušene pozorovať výhľad. Tesne pred odletom do lietadla vbehol akýsi človek. Nekládla som tomu veľkú pozornosť, teda až do chvíle, kým si ku mne prisadol. Pomaly som dvihla zrak a zadívala sa mu do očí, ktoré ma hneď na prvý pohľad zaujali. Boli sýto čierne a svojím tvarom prezradili, že ich nositeľ je aziat. Väčšinu tváre mal zakrytú rúškom. Mal dlhšie čierne vlasy zopnuté v gumičke. Krátke vlasy, ktoré boli bližšie pri tvári, mu padali do očí. Aj keď som nevidela jeho pery, bolo jasné, že sa usmieva. S milým pozdravom v angličtine si ku mne prisadol. Dal si dole rúško a dovolil mi tak vidieť celú jeho tvár. Krátko po vzlietnutí sa ku mne naklonil a uprene sa na mňa pozeral. Netušila som čo chce. Vytiahol telefón a ja som čakala, že si ide odfotiť nádherný výhľad, ktorý sa nám z lietadla naskytol. Telefón však vybral z vrecka s úplne iným zámerom. Keď sa smartfón rozsvietil, uvidela som tam instagramový vyhľadávač. Pousmiala som sa, pretože som vedela o čo ide. Naťukala som svoje instagramové meno a klikla na svoj profil. Usmial sa a tichým hlasom poďakoval. Keď sme po desiatich hodinách pristáli a vystúpili z lietadla, záhadného spolucestujúceho som objala a rozlúčila sa s ním. Vedela som však, že sa nevidíme poslednýkrát. Viete prečo? Pretože som to medzi nami cítila – vzájomnú príťažlivosť.“

Príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Keď som sa spätne zamýšľala nad udalosťami, ktoré som vám v príbehu opísala, napadlo mi, čo je to vlastne vzájomná príťažlivosť medzi dvomi ľuďmi.

Vzájomná príťažlivosť nastáva vtedy, keď sa dvaja ľudia vzájomne priťahajú. Dobrým zvykom je povedať niekomu, že sa vám páči a uvidíte, ako zareaguje. V opačnom prípade, ak si to necháte pre seba a nepoviete o tom danej osobe, môžete prísť o kladný vzťah s ňou.

Ak ste takúto príťažlivosť ešte s nikým nezažili, nemajte obavy. Je vedecky dokázané, že za svoj život nájde každý minimálne dvoch ľudí, s ktorými sa bude vzájomne priťahovať.

Ak sa vám tento článok páčil a chceli by ste viac podobných článkov, nezabudnite nás aj naďalej sledovať. Pravidelne publikujeme články zo všetkých oblastí priemyslu pre dospelých, sexu a erotiky.

source: https://www.powerofpositivity.com/chemistry-between-people-signs/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »