Ako viesť úspešný profil na sociálnej sieti 2. POKRAČOVANIE

Zdieľať článok

V predchádzajúcom článku sme vám ponúkli prvých päť základných tipov, ktoré váš profil na sociálnej sieti pozdvihnú na vyššiu úroveň. V pokračovaní nájdete ďalšie tipy, na ktoré sa určite tiež nesmie zabudnúť.

Načrtnite fanúšikom svoje plány

Je dobré nechať sledovateľov a fanúšikov v napätí, aký príspevok uvidia na vašom profile najbližšie. Nie vždy je to však nevyhnutné. Podstatnejším krokom je, aby ste vy sami vedeli, čo chcete v budúcnosti publikovať a aké ciele chcete dosiahnuť. Je preto dobré stanoviť si plán krok za krokom. O vašich veľkých plánoch je dobré informovať fanúšikov postupne a vzbudiť u nich záujem. Vynechanie tohto kroku by som prirovnala k cestovaniu bez navigácie. Ako môžete vedieť kam idete, ak nemáte navigátora? Presne tak je to s postupnými cieľmi, ktoré vás dovedú k tomu hlavnému. Jasný akčný plán pomôže nielen vám, ale aj vášmu profilu a komunite.

Nazrite do budúcnosti

Základnou povahovou vlastnosťou, ktorou dominuje každý známy influencer je predvídavosť. Predvídajte, čo od vás budú v najbližšej dobe sledovatelia žiadať, aké príspevky ich najviac zaujímajú, či o aké súťaže majú záujem. To všetko vedie k zlepšeniu vzájomných vzťahov medzi vami a vašimi fanúšikmi. Položte si otázku, čo sledovatelia v minulosti potrebovali alebo ako môže súčasná situácia, kedy je influencerom skutočne „každý“, ovplyvniť toto konkrétne pôsobenie na sociálnej sieti. Existuje len málo vecí, ktoré sú pôsobivejšie, ako byť schopný predpovedať potreby svojich fanúšikov.

Budovanie dôvery

Komunikácia – hlavný prostriedok, prostredníctvom ktorého sa už od dávnych dôb ľudia zbližovali. Funguje dodnes. Presne touto formou si vylepšíte vzťah so svojimi sledujúcimi. Pýtajte sa ich, začnite verejné diskusie. Je množstvo spôsobov, ktorými môžete prispieť k zlepšeniu vzájomných vzťahov.

Veríme, že vďaka tipom, ktoré sme spomenuli bude účet na vašej sociálnej sieti napredovať a získavať čo najväčší počet sledujúcich. Pre viac podobných článkov plných tipov, trikov a dokonca aj bizarných udalostí nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

Zdroje: https://kapta.com/resources/key-account-management-blog/key-account-management/10-tips-for-successful-key-account-management

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »