BadBunnyZZ rozbieha spoluprácu s Diva Mansion Tenerife

Zdieľať článok

Diva Mansion je „live cammingová“ spoločnosť, ktorej sídlo je na Kanárskych ostrovoch. Tenerife si zakladatelia vybrali preto, aby zbúrali stereotypy mestského kamerového štúdia, zároveň dbali na duševné zdravie svojich zamestnancov a poskytli im priestor pre ich sociálny a osobný rozvoj. Cieľom firmy je, aby práca bola pre ich modelky potešením a aby mohli pracovať bez pocitu každodenného stresu.

Veľkou novinkou je spolupráca tejto spoločnosti s našou firmou BadBunnyZZ. A keďže chceme, aby mali naši čitatelia prehľad o tom, s kým spolupracujeme, prinášame exkluzívny rozhovor s Andreiom – CEO Diva Mansion – ktorý nám povedal viac o firme, jej vzniku, výbere lokality, ale aj o živote, aký modelky vo firme majú…

  1. Ahoj Andrei, rada ťa spoznávam. Som rada za príležitosť zdieľať tento rozhovor s našimi čitateľmi a zároveň oznámiť spoluprácu medzi BadBunnyZZ, Showbizz Media a tak úspešnou spoločnosťou ako je Diva Mansion. Mohol by si prosím predstaviť bližšie vašu spoločnosť a jej hlavné ciele?

Ahoj Katarína, taktiež ťa rád spoznávam. Moje meno je Andrei a som riaditeľom spoločnosti Diva Mansion, ktorej motto je „Maj odvahu snívať!“. Hlavným cieľom našej spoločnosti je vytvoriť nový a lepší spôsob ako robiť „camming“.

  • Diva Mansion sa nachádza na Kanárskych ostrovoch, konkrétne na Tenerife. Kto prišiel s nápadom založiť biznis tak ďaleko od Rumunska, krajiny z ktorej pochádzaš? A hlavne, prečo si sa tak rozhodol? Ako vieme, hrubá mzda aj dane sú na Tenerife omnoho vyššie ako v Rumunsku. Nie je ťažké udržať tam práve tento druh biznisu?

Po dovolenke strávenej na Tenerife som bol presvedčený, že na tom ostrove chcem žiť, preto som sa rozhodol všetko zabaliť a vytvoriť Diva Mansion práve na Tenerife. Platy sú tu vyššie, to je pravda, ale dane už až tak nie. Ostrov je rajom na zemi, takže akékoľvek utrpenie stojí za to. Príjem našich modeliek je omnoho vyšší než bol v Rumunsku a myslím si, že to je preto, že predávajú „skvelý život“, ktorý ale v skutočnosti naozaj aj žijú.

  • Čo považuješ za najväčšie plusy mať firmu na tropickom ostrove? A ako si myslíš, že sa tvoja spoločnosť odlišuje od iných Live Cam štúdií v Európe?

Myslím, že za najväčšie plusy považujem to, že si môžeme užívať najlepšiu klímu a teplejšie počasie než zvyšok Európy a zároveň byť obklopení horami, plážami a šťastnými ľuďmi. Ešte predtým, ako sme Diva Mansion založili, som si želal, aby to bolo niečo špeciálne, čo nedá modelkám len pracovné miesto, ale aj nový životný štýl.

  • Koľko modeliek má v súčasnosti podpísanú zmluvu s Diva Mansion? Môžeš nám povedať viac o vile, v ktorej trávia väčšinu svojho času.

Momentálne máme na Tenerife len niekoľko modeliek, pretože som cestoval naspäť do Rumunska, aby som otvoril franšízu pre naše štúdio. Vila, ktorú máme, je dom za dva milióny eur, ktorý má päť spální, šesť kúpeľní a vyhrievaný bazén. Vyzerá úžasne a ponúka len to najlepšie vybavenie. Myslím, že fotografie hovoria samé za seba.

  • Aké sú najväčšie benefity, ktoré modelkám ponúkate? Ako modelky vyhľadávate a aké sú vaše hlavné požiadavky pre dievčatá, aby sa mohli stať modelkami Diva Mansion? Zabezpečujete ubytovanie, jedlo či nejaké iné dodatočné služby?

Keďže som bol mužským modelom a moja manželka je sama modelkou v Diva Mansion, tak ponúkame všetko, čo sme vyhľadávali my sami, a čo sme sami nedostali, keď sme pracovali pre rumunské štúdiá. Európskym modelkám ponúkame všetko od ubytovania, cez transport do vily a pretože sa chceme uistiť, že žijú kvalitný život, tak im zabezpečujeme jedlo pripravené odborníkom na výživu, vždy keď prídu do práce. Mali sme tiež týždenné večere, kedy sme si vyrazili a zabavili sme sa. Vážime si naše modelky a snažíme sa im ponúknuť tie najlepšie možné služby. Týždenne im robíme celodenné výlety alebo párty na lodi. Snažíme sa o to, aby boli šťastné a užívali si život ako skutočné divy.

  • Koľko si môžu modelky mesačne zarobiť? Predstav nám prosím v krátkosti váš platobný systém.

Naše modelky zarábajú v rozmedzí od 4-tisíc, až do 20-tisíc dolárov alebo aj viac. Ale môže sa to veľmi líšiť na základe ich snahy, ktorú do práce vkladajú. Zvyčajne je prvé dva mesiace ten priemer nižší, pretože len začínajú a budujú si vlastné meno. Plat dostávajú dvakrát mesačne. Rovnako ako všade v tomto odvetví, mesiac je rozdelený do dvoch častí – od 1. do 15. a od 16. do 31. Za prvú polovicu mesiaca dostávajú plat ešte 22. v danom mesiaci a za druhú časť mesiaca dostávajú peniaze 7. nasledujúceho mesiaca.

  • Bol váš biznis nejakým spôsobom ovplyvnený prebiehajúcou pandémiou alebo bola pandémia pre vás naopak výhodou?

Na začiatku to bolo náročné kvôli lockdownu. Potom však v dôsledku pandémie „kamerový“ priemysel doslova explodoval a stal sa trikrát väčším než väčšina online služieb. Takže toto obdobie bolo dobré a zároveň zlé.

  • Čo by si odporučil dievčatám, ktoré uvažujú nad „live cammingom“, ale majú pochybnosti?

Odporučil by som im, aby o tom poriadne popremýšľali a hlavne robili to, čo ich robí šťastnými. Bolo ťažké presvedčiť sám seba robiť túto prácu, keď som bol mužským modelom. Povedal by som však, že to bolo najlepšie rozhodnutie, aké som kedy spravil.

  • V poslednom období Diva Mansion začalo spolupracovať so slovenskou firmou Showbizz Media, ktorá je aj founderom nášho magazínu BadBunnyZZ. Kedy a prečo si začal spoluprácu so Showbizz Media a čo ponúkate modelkám tejto spoločnosti?

Stretol som sa so zástupcami spoločnosti Showbizz na summite v Rumunsku a myslím si, že sme sa mali stretnúť. Som šťastný z nového partnerstva a verím, že spolu vytvoríme mnoho skvelých vecí. Všetky modelky zo Showbizz Media a tým aj dievčatá, ktoré sa prihlásia prostredníctvom BadBunnyZZ, sú na Tenerife vítané. Máme pre nich špeciálnu ponuku s lepšími podmienkami. Modelky budú mať zabezpečené letenky, ubytovanie aj dopravu rovnako, ako špeciálnu pozornosť, väčšiu než akékoľvek iné modelky z iných zdrojov.

  1. Ďakujem za tvoje odpovede. Chcel by si na záver ešte niečo dodať?

Len by som chcel dodať, že akákoľvek modelka, ktorá chce zmeniť svoj život, zažiť skvelé dobrodružstvo a zároveň si tvoriť svoju vlastnú kariéru, sa nemá báť snívať a prísť do rodiny Diva Mansion. Je desivé a náročné odísť od všetkého čo poznáte na úplne nové miesto. Avšak odmena za takéto dobrodružstvo je nový život, na ktorý nikdy nezabudnete. 

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »