Tyga založil agentúru na pomoc modelkám na OnlyFans

Zdieľať článok

Vďaka úspechu, ktorý Tyga na svojom OnlyFans účte dosiahol – údajne zarobil viac ako 7 miliónov dolárov – sa rozhodol pomôcť modelkám, ktoré chcú svoj účet na platforme spopularizovať a zároveň na ňom zarobiť.

Jeho podnikanie spočiatku vyzeralo veľmi vágne

V novembri 2020 si Tyga založil svoju spoločnosť pre životný štýl, zábavu a management Too Raww. Aj keď predmet podnikania vyzeral spočiatku dosť vágne, na začiatku decembra Tyga oznámil, že chce aby jeho agentúru kontaktovali ženy, ktoré si práve zakladajú svoj OnlyFans účet alebo potrebujú manažéra pre svoj už existujúci účet.

V príspevku na Instagrame uviedol: „Chceš byť modelkou Too Raww? Chceš začať s OnlyFans? Alebo hľadáš OnlyFans management? DM @tooraww“

Na OnlyFans začal pôsobiť len mesiac pred založením agentúry

Tyga svoj účet spustil v októbri 2020 s výškou predplatného 20 dolárov mesačne. Na účet pridáva obsah s hodnotením X, čo znamená sexuálny obsah. Po úniku jednej z jeho nahých fotografií na internete sa veľmi rýchlo stal trendom na sociálnych sieťach.

Tyga nie je jedinou celebritou, ktorá sa počas pandémie pridala k platforme OnlyFans a využila tak potenciál vysokého zárobku. Ďalšími boli aj Chris Brown, Cardi B, Trey Songz.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »