Dospievajúca tenistka si založila účet na OnlyFans, aby podporila svoju kariéru

Zdieľať článok

Mladá austrálska tenisová nádej Angelina Graovac sa na konci roku 2020 stala ďalšou z radu športovcov, ktoré si popri svojej kariére privyrábajú na OnlyFans. 19-ročná rodáčka z Nového Južného Walesu bola v tom čase vo svetovom tenisovom rebríčku na mieste 1171. Je pravidelnou účastníčkou druhostupňového turnaja ITF, ale od svojho profesionálneho tenisového debutu v roku 2018 sa snaží preniknúť na WTA Tour. Od svojho debutu do dňa, kedy si zakladala svoj OnlyFans účet, si pripísala na svoje tenisové konto len deväť víťazstiev v 37 zápasoch. Tento neúspech by znamenal finančný boj o udržanie tenisového sna. Jej cieľom teda bolo zarobiť si peniaze navyše a doplniť tak príjem, ktorý pochádza z tenisovej kariéry. Mladá Austrálčanka mala v časoch založenia svojho OnlyFans účtu na Instagrame 16-tisíc sledovateľov, čo znamenalo dobré vyhliadky do budúcnosti OnlyFans.

Graovac nie je prvou tenisovou hviezdou na platforme

Bernard Tomic sa na platforme objavil v tom istom roku už o niečo skôr. Tomic sa objavil vo videu svojej priateľky Vanessy Sierry, ktorá je bývalou súťažiacou reality šou Love Island. Sierra po tejto šou obrátila svoju kariéru smerom k zábave pre dospelých a založila si vlastnú OnlyFans stránku, na ktorej sa ukázala aj so svojím priateľom.

Na OnlyFans sa ukázali aj iný austrálsky športovci

Asi najslávnejšou austrálskou športovkyňou vôbec je bývalá pretekárka Renee Gracie, ktorá si v odvetví pre dospelých spravila lukratívnu kariéru. Gracie zarobí mesačne na OnlyFans najmenej 25-tisíc dolárov.  

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »