Aký je vhodný čas na pridávanie nových príspevkov na OnlyFans?

Zdieľať článok

Tvoríte vlastný obsah na platforme OnlyFans, ale vaše dosahy nie sú také vysoké? Možno len neviete, kedy je ten správny čas na uverejnenie príspevku. V tomto článku sa s vami podelíme o užitočné informácie a tipy, vďaka ktorým sa stane z nudného profilu miesto, ktoré budú všetci navštevovať.

Kedy je najlepší čas uverejňovať príspevky?

Podľa analýzy sú najlepšie časy na uverejňovanie príspevkov na Instagrame počas týždňa:

Pondelok: 1:00; 3:00 – 6:00; 19:00

Utorok: 3:00; 5:00 – 6:00; 22:00

Streda: 3:00 – 6:00

Štvrtok: 2:00 – 6:00

Piatok: 2:00 – 6:00

Sobota: 1:00; 3:00; 6:00; 23:00

Nedeľa: 2:00; 6:00 – 7:00; 22:00

Prieskum tiež zistil, že najlepší deň na uverejňovanie príspevkov je sobota alebo nedeľa – s najvyššou priemernou interakciou so sledujúcimi sú príspevky uverejnené v nedeľu o 6:00.

Čo to znamená v praxi?

Áno, určite ste prekvapení, že najlepší čas na uverejňovanie príspevkov je skoro ráno, aj my sme boli prekvapení. Od roku 2018 IT technici študujú najlepšie časy na uverejňovanie príspevkov nielen OnlyFans, ale aj na iných sociálnych sieťach, a v roku 2022 zaznamenali vážny posun v údajoch.

Všetci z nich verili, že uverejňovanie príspevkov, keď bolo vaše publikum najaktívnejšie, bolo najefektívnejšou stratégiou – a hoci sa zdá, že to má pozitívnu koreláciu, teda vplyv na váš dosah, nie je to jediný faktor, ktorý ovplyvňuje interakciu.

Vieme, že algoritmus sociálnych sietí berie do úvahy aktuálnosť, ale možno nie tak ako kedysi. Vieme tiež, že napríklad Instagram nedávno potvrdil, že počet interakcií počas prvých 30 minút nerozhoduje o poradí vášho príspevku v priestore, kde sa zobrazujú aj príspevky od iných užívateľov, ktorý by mohli byť podobné tým vašim.

Zverejňovaním príspevkov skôr počas dňa ťažia účty z menšej konkurencie a zároveň získavajú návštevnosť od používateľov počas prvého otvorenia aplikácie počas dňa – aj keď je to niekoľko hodín po zdieľaní príspevku.

Tým, že každý deň uverejníte príspevky medzi prvými, dávate svojmu obsahu najväčšiu šancu, že ho uvidí vaše publikum bez ohľadu na to, kedy sú v aplikácii osobne najaktívnejší.

Samotný Instagram sa za posledných 12 mesiacov výrazne zmenil, takže je vhodný čas upraviť svoju stratégiu uverejňovania nielen na tejto sociálnej sieti, ale aj na OnlyFans.

Využite najlepší čas dňa na uverejňovanie príspevkov

Keď zistíte, aký je váš jedinečný najlepší čas na uverejňovanie príspevkov, môžete upraviť svoju obsahovú stratégiu tak, aby ste ho plne využili.

Tu sú naše najlepšie tipy, ktoré treba mať na pamäti:

Tip číslo 1:

Naplánovanie vašich príspevkov tak, aby boli zosúladené buď s našimi globálnymi najlepšími časmi na uverejňovanie príspevkov, alebo s prispôsobenými našim najlepším časom na uverejňovanie, je tou najlepšou voľbou na zvýšenie zapojenia a dosahu vašich príspevkov.

Keď príspevok získa veľa označení páči sa mi, komentárov a uložených položiek, zapojenie sa premietne do toho, že sociálna sieť posunie váš príspevok ďalej v informačných kanáloch používateľov a dostane sa tak k mnohým potenciálnym sledovateľom.

Tip č. 2:

Keď poznáte najlepšie časy na uverejňovanie príspevkov, môžete si s nimi zorganizovať stratégiu uverejňovania.

Môžete si napríklad všimnúť, že počas víkendu máte nižšiu návštevnosť profilu a interakciu so sledovateľmi.

Naďalej sa budete chcieť zobrazovať a zdieľať obsah so svojou komunitou, no svoje najdôležitejšie príspevky si môžete odložiť na ďalší deň.

Zaujal vás tento článok? Nezabudnite nás sledovať aj naďalej, aby vám žiaden ďalší článok neunikol.

Source: https://later.com/blog/best-time-to-post-on-instagram/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »