Chcete sa stať profesionálom v oblasti „rim job“? Toto je 8 sexuálnych polôh, ktoré z vás spravia majstra

Zdieľať článok

Byť profesionálom v posteli je to, čo chce každý z nás – každý chce toho vedieť čo najviac o všetkom, čo sa týka sexu. Inak to nie je ani s rim job, a preto sa s vami v tomto článku podelíme s ôsmimi najlepšími polohami, ktoré z vás zaručene spravia majstra tohto vzrušujúceho sexuálneho aktu.

„Rimming alebo rim job je skôr tabuizované sexuálne dobrodružstvo, ale anál je bohatý na citlivé nervové zakončenia a keď ho olizujete, cmúľate alebo pobozkáte horúcim vlhkým jazykom, môžete sa cítiť neuveriteľne príjemne,“ hovorí Domina Doll.

„Spôsob, ako prekonať strach z toho, že skončíte tak, že budete mať v ústach niečo, po čom nikto z nás netúži, je uistiť sa, že všetko tam dole je čisté najviac ako sa dá. Uistite sa, že sa vopred osprchujete alebo okúpete a dôkladne si vyčistíte análnu dierku jemným mydlom a vodou.“ hovorí Doll.

Čo máš vlastne robiť s jazykom?

„Rozmanitosť je kľúčová,“ hovoria odborníci. „Robte malé krúžky alebo robte pohyby podobné číslu osem. Môžete tiež zľahka fúkať na kožu partnera, aby ste vytvorili chladivé brnenie rozkoše, keď váš dych ochladzuje použité sliny alebo lubrikant.“

Rimming je sexuálna aktivita, ktorá ponúka nespočetné množstvo experimentovania a množstvo polôh, ktoré vám zaručia potešenie a aj možný orgazmus.

„Zatvorte brány!“

Chcete zažiť štipku tohto potešenia v súkromí? Táto poloha je stvorená priamo pre vás! „Ak chcete zažiť jemnú stimuláciu konečníka, ale nemáte nablízku partnera, b-Vibe, kolík s rotujúcimi guľôčkami, dokonale napodobňujú pocit krúžiaceho jazyka,“ hovorí jeden z odborníkov. Môžete si tiež namazať prst a skúsiť poklepkávať, trieť a robiť kruhy okolo zadku, aby ste videli, čo by sa vám mohlo páčiť.

Na tvojej tvári

Ak ste už raz vyskúšali rimming jazykom a už viete, že ho máte radi, skúste sedenie na tvári vášho partnera pre priamy prístup. „Môžete si sadnúť priamo, aby ste mali intímny očný kontakt, alebo sa od partnera odvrátiť, aby ste sa mohli dotknúť jeho tela alebo vás samých,“ hovorí Alma Ramírez Acosta, jedna z odborníčok.

69 – rimming verzia

Klasickú polohu 69 pre olizovanie análu dokáže praktizovať skutočne každý. Je to skoro to isté ako obyčajná poloha 69, ale obaja sa budete musieť trochu viac stočiť, aby ste získali prístup k zadku partnera. Pamätajte však, aby ste neprechádzali zo zadku na pohlavné orgány, aby ste predišli prenosu baktérií.

Priamy zásah

Jednoduché, základné polohy fungujú dobre pre začiatočníkov a táto je jedna z nich. Osprchujte sa, potom si prijímateľ rimmingu ľahne na chrbát s kolenami ohnutými smerom k hrudi. „Táto poloha stále poskytuje partnerovi ľahký prístup k prsiam a klitorisu – alebo mužskému zadku, k penisu a semenníkom – pre zábavu pri stimulácii,“ hovorí Kenneth Play, sexuálny kouč.

Osobná jazda

„Dobrá a funkčná poloha pre začiatočníkov je ľahnúť si na brucho,“ hovorí Erika Lust, erotická filmárka. „Užívanie si análnej hry je často o schopnosti relaxovať a toto je jedna z najpohodlnejších pozícií pre prijímateľa rimmingu. Užitočné môže byť aj položenie vankúša pod boky, aby ste mierne zdvihli zadok. Navyše môžete vždy použiť svoje voľné ruky na stimulovanie klitorisu či penisu zároveň.“

Potápač

„Môže to byť naozaj vzrušujúci úvod, keď sa spolu osprchujete a následne prejdete priamo k veci,“ hovorí jeden z odborníkov. „Pre začiatočníkov odporúčam urobiť jednoduchú polohu v stoji. Prijímateľ rimmingu sa môže postaviť, držať sa steny, ak potrebuje, a druhá osoba sa môže prikrčiť priamo za ňou. Odporúčam to ľuďom, ktorí sa cítia sebavedomí alebo sa obávajú, že oblizovanie análu nie je hygienické alebo čisté.“

Ohnúť sa a potľapkať

Jedna osoba stojí na podlahe a ohne sa nad posteľ, druhá kľačí za ňou. Ľahké, sexi, vzrušujúce. „Stáť a ohýbať sa môže byť pre niektorých ľudí pohodlnejšie, alebo sa môžu cítiť viac odhalení a zraniteľní, čo môže byť vzrušujúce. Hodí sa to aj v prípade, že chcete dať výprask a podobne,“ hovorí sexuálny a vzťahový kouč Charlie Glickman. „Experimentujte s tým, ako ďaleko od seba roztiahnete nohy, aby ste našli najpohodlnejšie miesto.

Zapískaj na moju píšťalku

Nejaká prstová predohra k rimmingu nikdy nebolela a nebola na škodu, však? „Spojte sa s pohladením a umývaním, potom si namydlite prst a pohybujte sa v sústredných kruhoch smerom ku konečníku, pričom sa uistite, že sa dostanete do štrbín a záhybov okolo vchodu dnu,“ zhodujú sa odborníci.

Chcete čítať viac článkov o sexuálnych polohách a sexuálnom potešení? V tom prípade nás nezabudnite sledovať aj naďalej. 

Source: https://www.cosmopolitan.com/sex-love/positions/g26885163/rim-job-sex-positions/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »