Je jeho penis veľmi veľký? Ako si aj napriek tomu užiť sex?

Zdieľať článok

Viete, čo sa hovorí – aj malý gašparko dokáže zahrať veľké divadlo. Čo však v prípade, že je gašparko príliš veľký? Žena si vo väčšine prípadov samotný sexuálny akt nedokáže užiť. Preto sa s vami v tomto článku podelíme o rady a tipy, ako si užiť sex aj napriek veľkému prirodzeniu vášho partnera.

Priemerný vztýčený penis má dĺžku 13,5 centimetra, podľa štúdie s viac ako 15 000 mužmi. Ale pokiaľ ide o rozdiely v dĺžke a šírke penisu, väčšina žien môže súhlasiť s tým, že na veľkosti nezáleží – dôležitejšie je, či chlap dokáže pracovať s tým, čo mu nadelila príroda.

Poznáme však niekoľko výnimiek, s ktorými sa môžeme stretnúť. Jednou z nich je, ak má muž to, čo je z lekárskeho hľadiska známe ako mikro penis. Druhou výnimkou je, ak je chlapov penis naozaj, ale naozaj veľký.

Áno, práve druhá výnimka je niečo, čo môže byť pre mnohé ženy zastrašujúce, pretože vznikajú určité obavy: „Zmestí sa do mňa jeho penis? Bude to príjemné? Budem sa cítiť dobre?“

A zatiaľ čo odpovede na tri vyššie uvedené otázky sú áno, je niekoľko vecí, ktoré by ste mali vedieť predtým, než narazíte na chlapa s takouto nadmernou výbavou.

Množstvo predohry je kľúčom úspechu

Iste, môžete mať náladu a cítiť sa pripravené vyraziť do spálne a prežiť hlavný program večera, ale ak vaša vagína nie je úplne vzrušená, prienik môže byť trochu drsný a môže viesť k bolesti. Nedostatočná tvorba vlhkosti vo vagíne môže viesť k infekcii.

Počas vzrušenia sa vagína prirodzene stáva pružnejšou, dostatočne na to, aby sa do nej zmestila takmer každá veľkosť penisu. Dovoľte teda predohre, v podobe s množstvom bozkov, dotykov a orálneho sexu, aby vás dobre pripravili na pohlavný styk.

Používajte lubrikant

Aj keď nemáte problém zvlhnúť počas vzrušenia, nezaškodí doplniť si prirodzenú vlhkosť vecami z obchodu. „Mazanie, samozrejme, pomáha znižovať trenie a následnú bolesť,“ hovorí jeden z odborníkov na pôrodníctvo. Odporúča hľadať lubrikant, ktorý je hypoalergénny a prírodný alebo s čo najmenším množstvom umelých prísad. Uistite sa, že nie je na báze ropy, ktorá môže znehodnotiť latex v kondóme vášho partnera a potenciálne vás vystaviť riziku infekcie alebo tehotenstva.

Jeden z najlepších prírodných lubrikantov je kokosový olej.

Uistite sa, že jeho kondóm sedí tak ako má

„Jednou z hlavných vecí, na ktoré treba myslieť pri väčšom penise a kondómoch, je fakt, že nie všetky kondómy mu dobre padnú,“ hovorí odborník. Tiež sa musíte uistiť, že kondóm dobre funguje. Keďže je to jeho penis, mal by vedieť, aká značka a veľkosť mu správne sedí, aby sa neroztrhol alebo necítil príliš tesný.

Držte sa pozícií, ktoré vás privedú o cieľa

„Najlepšie fungujú polohy, v ktorých môže byť žena navrchu a ovládať akciu,“ dodáva odborník.

Okrem ženy na vrchole experimentujte aj so starou známou, ale dobrou misionárskou polohou. 

Vyvarujte sa polohe „na psíka“

Žiadna neúcta k tejto známej polohe, ale zo všetkých hlavných sexuálnych polôh práve táto ponúka najhlbší prienik. To môže byť pre niektoré ženy, ktorých partneri sú veľmi obdarení, trochu priveľa.

Tradičný psí štýl, keď sú boky ženy zdvihnuté na vankúši a nohy sú roztiahnuté ďaleko od seba, umožňuje chlapovi ísť obzvlášť hlboko, čo mu dáva kontrolu nad hĺbkou a tempom. „Ak chcete robiť psí štýl, je dôležité, aby ste mali nohy celkom dobre k sebe, teda čo najviac spojené, aby ste mu zabránili ísť tak hlboko, ako by inak mohol,“ navrhuje. Alebo ho požiadajte, aby zostal nehybne stáť a nechal vás použiť boky na riadenie akcie.

Pre viac podobných článkov o sexuálnom zdraví nás nezabudnite sledovať aj naďalej na našom instagramovom profile a webovej stránke.

Source: https://www.health.com/condition/sexual-health

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »