Dagi: Mám 25 a som panna. Malo by ma zaujímať okolie, keď dnes už 13-ročné deti šukajú a ja iba robím, čo ma baví

Zdieľať článok

Dagmara má 25 rokov a ľudia v jej okolí ju oslovujú Dagi. Netají sa tým, že je stále panna a prezentuje sa tak aj na OnlyFans. Na platformu sa zaregistrovala predovšetkým kvôli zdraviu, keďže inú prácu nemôže robiť. V rozhovore si prečítate, čo je pre ňu na OnlyFans najťažšie, o jej okolí a reakciách na OnlyFans, o obsahu, ktorý tvorí, ale aj o najabsurdnejšej požiadavke, kvôli ktorej si fanúšika zablokovala

 • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe?

Ahoj, tak v skratke, volám sa Dagmara, mám 25 rokov. Nemám rada, keď ma niekto nazve Dagmar, príde mi to hrozne staré. Volajú ma Dagi, aj preto mám prezývku dagginkaaa, čo je vlastne odvodené od môjho mena. A som 25-ročná panna. Reálne neviem, čo mám povedať o sebe, keďže posledné roky mám doslova stopnutý život kvôli zdraviu, takže aktivity a záľuby už nemám žiadne. Mám momentálne veľa obmedzení a vlastne aj kvôli tomu som sa zaregistrovala na OnlyFans. 

 • Vieme o tebe, že máš OnlyFans, môžeš nám povedať, čo ťa k registrácii viedlo? 

Keďže som to už načala v prvej otázke, tak to je zdravotné obmedzenie, ale aj ma to úprimne lákalo, chcela som vedieť, ako také niečo funguje, baví ma fotiť sa, baví ma byť sexy a páčiť sa. Už pred OnlyFans som sa fotila vyzývavo a postovala to na sociálne siete a ľudia ma za to vždy odsudzovali. Keď som na túto platformu narazila, tak to so mnou úplne pohlo, že môžem skĺbiť niečo, čo ma baví a ešte za to dostávať peniaze – čo bola moja priorita, keďže nemôžem momentálne chodiť do reálnej práce. Niečo také bolo pre mňa wow. Aj keď zo začiatku som s tým vôbec nebola stotožnená a mala som strach, ale po čase mi to prišlo geniálne a žijeme len raz, tak prečo nie. Navždy nebudem mať mladé, pevné a pekné telo, čo ma reálne desí. 

 • Mala si už predtým skúsenosti s fotením? 

Len na sociálnych sieťach. Profesionálne nikdy, aj keď mi chodili ponuky, ale nikdy som sa k tomu nejak nedostala. 

 • Ako dlho na platforme pôsobíš a ako sa ti tam darí? 

No približne nejaký rok. A ako sa mi darí? No, je to v pohode, ale keďže je tam obrovská konkurencia a niektorí tam robia fakt všetko a za menej peňazí, čo nie je môj prípad, tak je to niekedy celkom ťažké, pretože povedzme si pravdu, chlapi chcú vidieť všetko a najlepšie zadarmo. A keď už musia platiť, tak im vyhovuje najnižšia cena. Ale zárobky nie sú vôbec zlé, len sa potrebujem viac rozbehnúť, lebo som náročná a máli sa mi. 

 • Aký druh obsahu tvoríš? Máš nejaké hranice – striktne dané, ktoré by si neprekročila, čo sa obsahu týka? 

Ja vždy hovorím, že tvorím hot obsah, čo aj je podľa mňa pravda, mám tam veľmi sexy fotky. A áno, samozrejme, že mám hranice a asi by som ich ani nechcela prekročiť, lebo by som s tým vôbec nebola ok. Ja som človek, ktorý veľa premýšľa a nikdy nerobím to, s čím by som nebola stotožnená, resp. by som sa cítila zle. A ani za všetky peniaze na svete, moja vnútorná pohoda je oveľa dôležitejšia ako peniaze. Aj keď s peniazmi sa tiež necítim zle, haha. Na mojom OnlyFans nenájdu ľudia napríklad videá kde masturbujem, ani sex. Je to tým, že som panna. Áno, samozrejme, nikto mi neverí, ale ja som reálne panna v 24 rokoch, čo je paradox, že? Ale o to viac zaujímavejšie, pretože na OnlyFans alebo aj v reálnom živote pannu už ťažko niekto nájde. Možno práve to vzrušuje mojich odoberateľov, sexy, ale zároveň čistá a nevinná. 

 • Aké boli tvoje očakávania, s ktorými si sa na platformu registrovala? Keď si ich porovnáš s realitou, líšia sa nejakým spôsobom? 

Moje očakávania neboli asi žiadne. Iba som si povedala, že to skúsim a uvidím. Líšia sa, samozrejme, v tom, že som si myslela, že to bude úplne easy, ale opak bol pravdou. Nie je to vôbec také ľahké, ako si všetci myslia. Tie peniaze sú podľa mňa zaslúžené. Tam hrá veľkú rolu psychika, čo znamená, že tá je vo väčšine prípadov náročnejšia ako nejaká manuálna práca. 

 • Čo považuješ za najlepšie, čo ti platforma priniesla?

No nebudeme si klamať, určite peniaze. Ale aj skúsenosť, možno do budúcnosti aj niečo viac, ale to sa nechám prekvapiť. Úprimne, skôr mi priniesla viac predsudkov, čo nie je pozitívne, ale tak neberiem si to nejak k srdcu.

 • Čo naopak považuješ za najťažšie s čím sa stretávaš pri práci na OF?

Keď sa na toto niekto z mojej rodiny opýta. Neskutočne mi to vadí, pretože moja rodina s tým nemá absolútne nič, keďže som dospelý svojprávny človek, ktorý si vo svojom živote môže robiť, čo uzná za vhodné. Druhá vec je asi to, že fakt hocikto ti napíše a doslova ťa obťažuje alebo si to hneď mýlia s prostitúciou. XY návrhov za koľko idem osobne a podobné sračky, ktoré ma extrémne nasierajú a sú násilní, arogantní a drzí a myslia si, že zato, že si baba takto zarába, tak si k nej môžu dovoľovať .

 • Aký je vo všeobecnosti tvoj názor na OnlyFans? Ako by si zhodnotila túto platformu?

Veľmi pozitívny. Keď som ho ešte nemala, tak som „fandila“ tým ženám, ktoré ho mali, veď prečo nie. Ak to niekto robí rád a baví ho to, tak je to super. Jediné, čo mi na tom vadí, je, že to nemá ešte appku a že to musím preklikávať na prehliadači.

 • Ako reagovalo tvoje okolie na to, že si sa na platformu zaregistrovala? Nebála si sa reakcie okolia?

Mám 25 a som panna. Malo by ma zaujímať okolie, keď dnes už 13-ročné deti šukajú a ja iba robím, čo ma baví a ukazujem svoje pekné telo? Jediné, na čom mi záležalo, bolo to, ako to zoberie rodina. Inak ma iní absolútne nezaujímajú, ani trošku. Ten, kto ma pozná, vie, že nie som človek taký, ako ho berie okolie a presne toto ma uspokojí vždy. Človek nikdy nič nedosiahne ani sa neposunie v živote, ak bude počúvať okolie. Vždy tu bude niekto, kto ťa bude odsudzovať, ale človek si musí uvedomiť, že to je jeho problém, nie môj. 

 • Stretla si sa s nejakou netradičnou požiadavkou od fanúšikov počas tvojho pôsobenia na OF?

Samozrejme, haha, a s niekoľkými. Napríklad, či sa mu nevycikám do úst alebo teda aj tú druhú potrebu, či neurobím. Potom taká klasika, že predať nosené nohavičky alebo ponožky. A raz mi napísal chlap, ktorý ma požiadal, či mu neoskalpujem brucho a vyberiem črevá. Akože toto som sa až zľakla a dostala taký strach, že som ho okamžite blokla a prežehnala sa.

 • Máš skúsenosti s nejakou podobnou platformou ako je OF? Ak áno, vieš nám ich prosím porovnať?

Nie, nemám a ani neviem, či niečo podobné existuje. Veľmi nemám v tomto prehľad.

 • Aké sú tvoje vízie? Čo by si chcela na OF dosiahnuť?

No, určite zarábať tak, aby som už nemusela ani ísť do práce v budúcnosti. Chcem aj začať fotiť profesionálne a priviesť na svoj účet ešte väčšiu kvalitu.

 • Čo by si odkázala dievčatám, ktoré nad registráciou uvažujú?

Nech idú kľudne do toho a aby mali pevné nervy a samozrejme, aby mali nastavenú hlavu tak, že ich nezaujímajú reči iných. A baby, poviem vám, keď sa takto nastavíte, je to neskutočná sloboda.

Source: https://onlyfans.com/hotvirgincony

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »