Dryáda: Aspoň raz do dňa mi chlapi píšu, či je možnosť so mnou nafotiť alebo natočiť videá

Zdieľať článok

Dryáda, ako ju fanúšikovia poznajú na sociálnych sieťach, má 22 rokov a má záľubu v piercingoch a tetovaniach. Venuje sa foteniu a modelingu a stále viac sa nachádza v erotickom odvetví, či už ako OnlyFans creator alebo vo fotení spodnej bielizne. V rozhovore sa s nami podelila o negatívne skúsenosti s fanúšikmi na OnlyFans aj o to, aký má k tomu postoj. Prezradila nám, o čom sa s ňou fanúšikovia chcú rozprávať najčastejšie, aj ako od nej žiadal fanúšik sexting, v ktorom mala hrať zdravotnú sestričku a robiť ponižujúce vyšetrenie pacienta. A povedala nám aj to, na čo sa môžu jej fanúšikovia na OnlyFans tešiť v najbližšom období. 

  • Ako si sa dozvedela o OnlyFans a čo ťa priviedlo k tomu, aby si sa zaregistrovala? 

O OnlyFans som sa dozvedela od svojej kamarátky, ktorá o tom premýšľala, ale nakoniec sa nezaregistrovala. Chcela som to skúsiť sama pre seba. Zistiť ako platforma funguje. Zistiť, či sa na tom dá naozaj zarobiť. Zistiť, či ľuďom stojím za peniaze. No a milo ma to prekvapilo, dodalo mi to sebavedomie, našla som vďaka tomu mnoho priateľov a naučila sa mať rada svoje telo. 

  • Mala si už pred OnlyFans skúsenosti s fotením? Ak áno, aký druh fotografií si fotila?

Pred OnlyFans som skúsenosti nemala, keď nepočítam trápne fotky na Facebooku alebo fotky z výletov a dovoleniek. Bola to pre mňa novinka a vlastne aj výzva. Výzva naučiť sa všetko od začiatku a sama. Keď som sa zaregistrovala, nevedela som, ako stránka funguje, ako sa propagovať. Na všetko som musela prísť sama. Nebol nikto, kto by mi pomohol, ale zvládla som to. 

  • Nebála si sa pred registráciou neúspechu? Prípadne toho, že by OnlyFans mohlo ovplyvniť tvoj pracovný či osobný život? 

Neúspech, čo to znamená? Pre každého asi niečo iné. Pre niekoho môže byť neúspechom to, že zarobí málo peňazí. Pre mňa to bolo to, že som si neverila vo svojom vzhľade a bála som sa urážok, výsmechu, poníženia. Ale postupom času som si vybudovala komunitu ľudí, ktorí ma len chvália, hovoria mi svoje názory, trávia so mnou svoj čas. Zistila som, že sa nebolo čoho báť, 90 percent ľudí na OnlyFans sú milí, slušní, je s nimi aj sranda. Ovplyvniť osobný život? Každý má asi strach, že ho okolie začne odsudzovať. Samozrejme, že začne, ľudia takí sú, dôležité je sa z toho neposrať. Stáť si za svojím presvedčením a nenechať sa ovládať názormi ostatných. 

  • Ako reagovali ľudia z tvojho okolia, rodina či priatelia na tvoju registráciu na OnlyFans?

O mojej práci vie celá moja rodina. Musím povedať, že v žiadnom prípade sa za mňa nehanbili a to trvá dodnes. Na fotenie kalendárov, na moju účasť v Miss Erotika a na iné udalosti vždy reagujú kladne a motivujú ma. Už od začiatku svojej kariéry som zadaná a od začiatku môj priateľ, teraz už manžel, vedel, čo robím. Vždy ma podporoval v tom, čo ma baví a ani by mu nenapadlo chcieť odo mňa, aby som prestala s tým, čo ma baví. Dokonca niektorý obsah točí so mnou alebo zastáva rolu kameramana, fotografa. 

S priateľmi je to už horšie, veľa ľudí sa ku mne otočilo chrbtom. Ohovárajú, smejú sa… Myslím, že vďaka tomu, čo robím, sa mi v živote vyselektovali ľudia, ktorí tam patria a ktorí tam nemajú čo robiť. Načo mi je veľa falošných kamarátov, keď mi stačí pár takých, ktorí za to stoja? Jednu dobu som bola z toho dosť smutná a premýšľala som, že so svojou prácou a vlastne aj koníčkom skončím. Ale nakoniec som skončila so zlými ľuďmi a myslím, že som pre svoje šťastie nemohla urobiť lepšie. 

  • Aký druh obsahu nájdeme na tvojom OnlyFans? Aký je najodvážnejší obsah, ktorý si zatiaľ na OnlyFans vytvorila? 

Moje OnlyFans má nižší subscribe, ale na mojom profile sú vidieť bez cenzúry len prsia a zadok. Fotky fotím doma aj vonku, prevažne v peknej spodnej bielizni, sexy pózach, zaujímavom prostredí. Tiež mám na profile mnoho zábavných akcií, ktoré každého môjho fanúšika bavia. Samozrejme, do správ posielam odvážnejší obsah, ktorý je platený ako PPV. Tiež robím fotky či videá na prianie. Nehanbím sa natočiť alebo nafotiť čokoľvek, čo sa zhoduje s pravidlami stránky. Najodvážnejšie sú videá z nášho sexu s manželom. Človek vlastne pustí ľudí do svojej izby. 

  • Čo všetko „ponúkaš“ svojim fanúšikom na OnlyFans? Spomenieš si na nejakú najzvláštnejšiu požiadavku, ktorú si na OnlyFans od fanúšikov dostala? 

Fanúšikom ponúkam každodenný nový sexy obsah na profile. Zaujímavé akcie, živé vysielanie, kde sa s nimi rozprávam a, samozrejme, podľa ich aktivity v tipoch robím aj viac. Úprimné hodnotenie či názory. Možnosť vidieť videá s mužmi či so ženou. Osobitý prístup. 

Najzvláštnejšou požiadavkou asi bol sexting, kde som sa mala hrať na zdravotnú sestričku a robiť ponižujúce vyšetrenie pacienta. Ale keď sa človek vie vžiť do role, je to aj celkom sranda a užila som si to. 

  • Máš s OnlyFans nejaké negatívne skúsenosti? Čo sa fanúšikov týka… 

Negatívne skúsenosti, samozrejme, mám. Je veľa ľudí, ktorí skúšajú. Prídu, vidia menu a hneď chcú 50 % zľavu. Klamú, že si niečo zaplatili, ale pritom nie. Stále prosia o veci zadarmo. Dokážu byť aj nepríjemní, keď je vaša odpoveď nie. 

Ja mám rada fanúšikov, ktorí si prišli moju stránku užiť a podporiť svojho obľúbeného tvorcu. Veľa ľudí si neuvedomuje, koľko je za tým práce, hodín strávených na telefóne, propagácie, fotenia a pózovania. A hlavne osobného času, ktorý do toho človek dáva. Mrzí ma, keď potom má niekto potrebu prísť, nerešpektovať tvorcom nastavené ceny a trúfnuť si „žobrať“ o zľavy alebo veci zadarmo. Neviem, či si to ľudia uvedomujú, ale sexworkers je tiež práca a takto „žobrať“ je aj pre nás trápne. 

Predstavte si, keby chodili ľudia do obchodu a prosili o zľavy na rožky a šperky zdarma. Každý rešpektuje ceny jedla a oblečenia, ale keď ide o toto odvetvie, dokážu sa chovať ako nevychované zvieratká. 

  • O čom chcú najčastejšie s tebou tvoji fanúšikovia hovoriť? Okrem sexuálnych tém… Prekvapili ťa nejaké témy, ktoré s tebou chceli fanúšikovia riešiť? 

Väčšina ľudí, ktorí sa chcú rozprávať, sa ma pýta na veci ohľadom mojich tetovaní. Na príbehy, čo sú za nimi, na motívy, na počet. Občas ma prekvapia aj otázky typu – Slečna, koľko vážite? A kde bývate? To sú osobné informácie, ktoré nikomu nehovorím. 

Inak, tiež ma občas prekvapí, keď mi chlapi píšu, či je možnosť so mnou nafotiť alebo natočiť videá. Pretože oni si užijú a pre mňa je to predsa veľmi výhodné, nie? Nie, naozaj točím a fotím len so svojím manželom, ale minimálne raz do dňa na mňa toto niekto skúša. 

  • Aké máš plány do budúcnosti so svojím OnlyFans? Máš nejaké konkrétne plány, čo sa týkajú obsahu či toho, kam svoj účet posunúť?

Moje plány sú, samozrejme, také, že sa chcem dostať do naozaj nízkych percent a stať sa ikonou či pojmom v brandži. Chcem mať váhu slova a vďaka tomu meniť pohľad na sexworkers. OnlyFans ma naozaj baví a napĺňa, snažím sa to robiť na 110 percent a verím, že to robím dobre. 

Momentálne mám v pláne ešte začať robiť s kamarátkou podcasty o OnlyFans a verejne otvorene sa baviť o tom, že sexworkers je reálna práca. 

Čo sa týka môjho obsahu, tak nápadov mám veľa a všetky postupne realizujem. Môžem prezradiť, že už čoskoro sa moji fanúšikova môžu tešiť na živé vysielanie aj s mojím manželom alebo na skvelú originálnu vianočnú akciu. 

Ďakujem, že môžem prejaviť svoj názor a hovoriť o svojej kariére, ktorá je v dnešnej dobe nedoceneným povolaním. 

Source: https://onlyfans.com/dryadaa

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »