Ellbatie: Chcú ťa zhodiť takí, ktorí nemajú gule si spraviť ani selfie, nie to OnlyFans

Zdieľať článok

Aneta má 21 rokov a pochádza zo stredného Slovenska. Na Instagrame vystupuje pod prezývkou Ellbatie. Rada bicykluje, fotí, miluje prechádzky v prírode, turistiku, dobré jedlo. Venuje sa sociálnym sieťam, kde spadá aj platforma OnlyFans. V rozhovore nám prezradila viac o svojich tetovaniach aj to, prečo sa rozhodla pre dredy. No povedala nám aj o svojich problémoch a chybách, ktorým čelila vo svojich OnlyFans začiatkoch a má aj odkaz pre dievčatá, ktoré uvažujú o založení účtu na OnlyFans. 

 • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe?

Ahoj, som Aneta a na Instagrame vystupujem pod menom Ellbatie. Mám 21 rokov a som zo stredného Slovenska. Rada bicyklujem, fotím, milujem prechádzky do prírody, turistiku, venujem sa sociálnym sieťam a milujem dobré jedlo.

 • Na tele máš niekoľko tetovaní, majú pre teba nejaký konkrétny význam? Môžeš nám o nich povedať viac? 

Áno, mám. Sú to handpoke tetovania a každú chvíľu mi pribúdajú nové a nové. 

Nemajú pre mňa žiadny konkrétny význam. Zdobia moje telo a robia mi radosť. 

 • Čo dredy? Prečo si sa pre nich rozhodla? 

Dredíky som chcela mať už na základnej škole, no splnilo sa mi to až teraz. Dlhé roky som si predlžovala vlasy, bolo to s nimi náročné a stresujúce. Ani neviem ako vlastne k tomu prišlo a zo dňa na deň som si dala dredy. Ako si líham, tak sa zobudím, nemusím mať žiadny stres ako vyzerajú moje vlasy, či sú mastné alebo vysušené. Dredy toto všetko vyriešili a nikdy nestratia na objeme ako bežné vlasy. Bola to veľmi dobrá voľba. 

 • Ako si sa dozvedela o OnlyFans a prečo si sa rozhodla založiť si účet na OnlyFans? S akými očakávaniami si si účet zakladala? 

O OnlyFans som sa dozvedela na Instagrame atď. O tej platforme bolo aj veľa článkov, bola som zvedavá ako to celé funguje. Moje prvé skúsenosti s ňou však neboli najlepšie. 

 • Váhala si dlho so založením účtu? Nebála si sa predsudkov kvôli svojmu pôsobeniu na OnlyFans? Prípadne, že by ťa to mohlo v budúcnosti ovplyvniť v pracovnom či osobnom živote?

Najskôr som nevedela, čo mám od toho čakať. Vedela som, že ten obsah môže niekto zneužiť, no išla som to skúsiť aj tak. 

Predsudky bude mať vždy niekto, či už OnlyFans mám alebo nie. Nebojím sa toho, že by ma to ovplyvnilo v pracovnom či v osobnom živote. Pre mňa je to rovnaké ako Facebook či Instagram. 

 • Čelila si vo svojich začiatkoch nejakým problémom alebo výzvam? Neobávala si sa toho, či prilákaš ľudí na svoj OnlyFans účet? 

Áno, čelila som problémom. Nevedela som s OnlyFans pracovať, tak môj účet spravoval niekto iný a to bola chyba. Staral sa mi o účet, o ktorom som nevedela vôbec nič a posielal mi len 100 € mesačne. Odkedy si robím OnlyFans sama, tak som spokojná a vidím, ako to všetko funguje a ako to má fungovať. 

Stále sa obávam ľudí, veľa odberateľov nemám a musím na tom poriadne zapracovať. No keď to dokáže fungovať iným babám, tak to bude musieť fungovať aj mne. 

 • Aký druh obsahu na OnlyFans tvoríš? Akým spôsobom komunikuješ so svojimi fanúšikmi? Vieš to nejako zovšeobecniť? 

Na svojom OnlyFans mám obsah, ktorý nie je verejný nikde inde a mám v tom svoje hranice. Fanúšikom neodpisujem na Instagrame, ale na OnlyFans áno. Niektorí si moje OnlyFans zaplatia, aby si mohli so mnou písať. 

 • Vieš nám povedať o nejakej zábavnej či možno zvláštnej požiadavke od fanúšikov, ktorá ťa prekvapila, možno šokovala? 

Akurát nedávno chcel odo mňa odberateľ nech si vyfajčím prsty. 😆

 • Stretávaš sa často s nepríjemnými komentármi či poznámkami od ľudí? Akým spôsobom na nich reaguješ?

Áno, stretávam sa s tým, ale oveľa menej ako pár mesiacov dozadu. Neberiem si to k srdcu, neodpisujem a ignorujem takých ľudí alebo ich rovno blokujem. 

 • Ako reagovali ľudia z tvojho okolia, rodina, priatelia na to, že si si založila účet na OnlyFans? 

Doma by pre OnlyFans nemali pochopenie a mojich zopár priateľov tiež nie. Vôbec to pred nimi nespomínam. Robím si svoju robotu a som na voľnej nohe. Vďaka OnlyFans si môžem robiť, čo chcem a môjmu okoliu sa to nepáči. 

 • Čo by si odkázala dievčatám, ktoré uvažujú nad založením OnlyFans účtu?

Mať OnlyFans nie je žiadna hanba. Aký obsah budeš tvoriť, to je na tebe. Priprav sa na to, že ťa budú odsudzovať a nadávať ti, aká si to a to a ľahká žena. Keď chceš niečo urobiť, tak to urob pre seba a nepýtaj sa druhých ľudí, či s tým budú súhlasiť alebo nie. Na reči sa vykašli, budú ťa chcieť zhodiť takí, ktorí nemajú gule si spraviť ani selfie, nie to OnlyFans. Hlavne si ale buď vedomá toho, že ten obsah môže aj niekto zneužiť a nikdy si nedávaj spravovať účet niekomu inému ako si ty alebo overená agentúra.

Source: https://onlyfans.com/esterlee.vip

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »