Fetiš: Hra s vekom, alebo keď sa z dospelých stávajú deti

Zdieľať článok

Je úplne normálne, keď si občas predstavíte chvíle, keď ste ešte nosili plienky a radi by ste sa do tých čias vrátili. Do nedávna ale nebolo úplne normálne, keď sa dospelí hrajú na deti a reálne sa do tých plienok aj obliekajú. Takzvaná „hra s vekom“ je v dnešnej dobe súčasťou sexuálnych životov viacerých dospelých ľudí.

Pre tých, ktorý nie sú v témach o sexuálnych fetišoch „doma“, je dôležité povedať, že hra s vekom sa môže uskutočniť len so súhlasom dospelých ľudí, ktorí sa jej plánujú zúčastniť. Možno aj preto, že táto oblasť ešte nie je tak dobre prebádaná, ostáva hra s vekom v kategórií fetiš. Jasné vyjednávanie súhlasu medzi dospelými, je ústredným pilierom toho, ako bezpečne a rozumne skúmať obmedzenia tejto hry. Práve preto je heslom tohto fetišu: „Žiadne skutočné neplnoleté deti, žiadne skutočné zvieratá.“. Každý, kto sa do tejto hry plánuje zapojiť má svoje osobné preferencie a hranice, ktoré môžeme rozlišovať na tvrdé a mäkké.

V čom spočíva samotná hra s vekom?

Tento fetiš zahŕňa hranie rôznych rolí, scén a scenárov, pričom vy a váš partner, prípadne viacerí partneri hráte iný vek, než v skutočnosti máte. Na výber máte skutočne širokú škálu rôznych vekov, ktoré môžete hrať. Môže ísť o staršie, ale aj mladšie roky života.

Typy hier v vekom

Hra s vekom ponúka svojim hráčom nespočetné množstvo aktivít, situácií a hier, ktoré môžu byť hrané. Prvá vec, na ktorú by mal myslieť každý hráč, je prístup k hre. Tým je myslené, aký vek by ste chceli navštíviť a čo by ste chceli získať z tejto skúsenosti. Napríklad, máte záujem byť „Dirty Old Man“, tínedžerka, ktorá utiekla z domu a nechala sa chytiť policajtmi, či dieťa, ktoré potrebuje vymeniť plienku? Toto všetko vám ponúka práve hra s vekom. Skúmanie vašich osobných zvedavostí a vyslovovanie cieľov nahlas sú skvelé spôsoby, ako začať so svojimi partnermi komunikovať o tom, čo by ste chceli vyskúšať.

Považuje sa hra s vekom sa sexuálnu aktivitu?

To, či je hra s vekom sexuálna aktivita si určujete len vy sami. Niektorí ľudia vnímajú hru s vekom, ako len obyčajnú hru, ktorá slúži na pobavenie partnerov, zatiaľ čo iní vnímajú tento typ hry, ako spôsob poznania sexuálnych túžob partnera, lepšie vzájomné pochopenie a zdokonaľovanie sa v sexuálnych aktivitách.

Čo vy? Už ste niekedy vyskúšali hru s vekom? Ak nie, plánujete to zmeniť?

source: https://www.glamour.com/story/a-to-z-kinks-and-fetishes

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »