Miša: Teší ma, že existuje platforma, kde môže človek prísť prirodzene do kontaktu s nahým telom

Zdieľať článok

Miša je milovníčkou tetovaní a nahých tiel, ktoré vníma ako druh umenia. Venuje sa výrobe handmade vecičiek a svojmu OnlyFans účtu. OnlyFans má krátko, no darí sa jej veľmi dobre. V rozhovore nám prezradila prečo sa zaregistrovala, ako OnlyFans vníma, ale aj aké sú jej vízie do budúcna…

  • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok, prosím, predstaviť? Povedať nám niečo o sebe…

Ahoj, volám sa Miša a som extrémny milovník tetovaní a nahých tiel, na ktoré sa pozerám ako na umenie. Venujem sa výrobe handmade popruhov a rôznych iných handmade výrobkov. Mojim najväčším spoločníkom je môj pes Thor, s ktorým trávim všetok svoj čas.

  • Vieme, že máš účet na OnlyFans. Ako si sa o OF dozvedela a čo ťa viedlo k registrácii? Ako sa ti na OF darí?

Na OnlyFans som sa popravde chcela zaregistrovať veľmi dlho, no ako väčšina, aj ja som hľadala odvahu. Veľa mojich známych fotografov fotilo pre OnlyFans krásne ženy, čiže takto som sa k OnlyFans dostala aj ja. So založením mi pomohol môj ex-priateľ, s ktorým sme chceli mať účet ako pár, bohužiaľ, nám to nevyšlo, tak som sa do toho pustila sama. Dodával mi odvahu a sebavedomie, stáť si za tým, že sme krásni ľudia. Každé jedno telo je svojím spôsobom nádherné. Na OnlyFans som začala nedávno a keby sa mi darilo takto aj naďalej, tak by som bola veľmi šťastná.

  • Aký druh obsahu na OF tvoríš? Máš nejaké hranice, striktne dané, v súvislosti s obsahom?

Čo sa týka mojich príspevkov, idem na to zľahka, keďže som začiatočník. Chcela by som sa dostať po jemnú erotiku. Fotím zatiaľ svoje telo. Do budúcna plánujem aj videá a odvážnejšie veci. Čo sa týka hraníc, mám svoju komfortnú zónu, cez ktorú nedovolím nikomu prejsť.

  • Čo považuješ za najťažšie na pôsobení na OF? Čo máš naopak najradšej?

Úplne najkrajší pocit pre mňa je, keď sa môj obsah ľuďom páči. Predsa len nie som takým tým dnešným „ideálom krásy“ žien a aj tak ma ľudia vnímajú pekne, to ma veľmi teší. Naopak, najťažšie je pre mňa, ako pre začiatočníka, zviditeľniť sa. Pomaly sa v tom nachádzam, ale ešte to chce veľa práce.

  • Máš popri OF aj nejakú inú prácu?

Popri OnlyFans nemám žiadnu prácu. Mám vážne zdravotné problémy, pre ktoré bežnú prácu nemôžem vykonávať. Sedem rokov som bola majiteľka kaderníckeho salónu, čo mi extrémne chýba, no teraz sa doma venujem vyrábaniu handmade vecičiek.

  • Môžeš nám zhodnotiť OF vo všeobecnosti? Pozitíva aj negatíva platformy.

Čo sa týka OnlyFans a pozitív, veľmi sa teším, že existuje takáto platforma, kde človek môže prísť prirodzene do kontaktu s nahým telom a každý si tam nájde niečo pre seba „na mieru“. Čo sa týka negatív, tak mi napáda jedine to, že platforma nie je preložená do slovenčiny. Napríklad moja angličtina je veľmi slabá, tak mám dosť problém stránku ovládať.

  • O OF sa často hovorí ako o revolúcii v sexuálnom priemysle. Čo si o tom myslíš?

Bodaj by, hehe. OnlyFans dáva konkrétnemu človeku možnosť sledovať „na mieru“ to, čo sa mu páči, to, čo nemusí byť pre druhého „bežné“ a nikto o tom nemusí vedieť. Niektorí ľudia majú so sexualitou problém, a tým, že na OnlyFans sú väčšinou anonymní sledovatelia, sú ľudia pokojnejší a berú to postupne prirodzenejšie.

  • Stretla si sa na OF s niečím nezvyčajným? Nejaká netradičná požiadavka od fanúšikov?

S ničím nečakaným zatiaľ ešte nie, len je zvláštny pocit, keď ma sledujú ľudia, ktorých osobne stretávam a poznám, haha.

  • Zvažovala si niekedy, že to na OF „zabalíš“?

Keďže som nedávno začala, tak sa len zahrievam…

  • Máš nejaké vízie? Čo by si chcela dosiahnuť či už na OF alebo v živote?

Čo sa týka OF, chcela by som sa oň stále starať, som tam veľmi spokojná. A čo sa týka života, nemám žiadne veľké plány. Žijem pre prítomný okamih a verím, že všetko je v správny čas, tak ako má byť.

source: https://onlyfans.com/misaauxt

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »