Silonky: Nielen súčasť oblečenia

Zdieľať článok

Poznáme ich všetci, ženy ich nosia kvôli chladnému počasiu alebo len pre efekt – silonky. Ženy ich začali nosiť približne na začiatku 40. rokov, kedy reprezentovali vstup žien do pracovného pomeru. V dnešnej dobe pôsobia formálnym a veľmi elegantným dojmom. Veľa žien ich však odsudzuje, a to najmä pre ich obmedzujúci charakter. Niekedy však slúžia ako prostriedok, ktorý dokáže vzrušiť a motivovať človeka k sexuálnej aktivite, čo sa v modernom svete nazýva Nylon fetiš.

Čo je Nylon fetiš?

Existuje mnoho rôznych pohľadov a definícií, ktoré opisujú tento fetiš. Spisovateľka Lucie Fielding však vymedzuje pojem nylonový fetiš ako nadmerný sexuálny záujem o rôzne druhy siloniek. Vzťah k silonkám nemusí byť len úzky, niekedy zahŕňa podväzky, sieťky a pančuchy alebo iné pokrývky nôh. Obmedziť vás môže len farba či motív na silonkách.

V princípe nejde len o nosenie siloniek, ale aj pozorovanie niekoho iného, kto nosí silonky. „Ľudia sú vzrušení mnohými rôznymi vnemami, ktoré pochádzajú zo siloniek, či už je to dotyk alebo vôňa,“ hovorí Jasmine Johnson, klinická terapeutka a pornoherečka. „Niektorí moji klienti majú radi pančuchy v ústach,” dodala.

Keďže sa sama pohybuje v priemysle pre dospelých, je pre ňu jednoduché pochopiť, prečo sú niektorí ľudia v úžase zo siloniek. V prípade mužov, ktorí obľubujú nosiť silonky ide o pocit hebkých nôh. Vo všeobecnosti majú muži viac ochlpené nohy ako ženy, a preto ich fascinuje, keď cítia, že sú ich nohy hebké.

Je možné kombinovať nylónový fetiš s inými?

Zatiaľ čo väčšina fetišov je odlišná a špecifická pre jednotlivca, veľa nylonových nadšencov sa prekrýva s fetišmi zahŕňajúcimi cosplay, hra učiteľa a študenta alebo hra s vekom. Odpoveď je preto jasná – nylónový fetiš sa môže prekrývať aj s inými druhmi fetišov a vždy to bude v poriadku.

V závere mám pre vás tip na nylonovú, respektíve silonkovú hru. To najlepšie na silonkách je ich všestrannosť, a preto sa dajú rôzne využiť. Ak chcete pri sexe partnera umlčať, strčte mu ich do úst alebo ho nimi zviažte. Je skutočne veľa možností ako ich viete využiť, jedinou prekážkou môže byť len vaša fantázia.

Pre viac podobných článkov o fetišoch či bizarných udalostiach nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

source: https://www.glamour.com/story/a-to-z-kinks-and-fetishes

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »