Nárazová hra: nevinná zábava či fetiš?

Zdieľať článok

Zmiatol vás názov dnešného článku? Zamýšľate sa čo je to nárazová hra? Odpoveď je skutočne veľmi jednoduchá. Máte pri sexe radi bitie po zadku alebo vás váš partner udiera po sprche vlhkým uterákom? Bingo! Boli ste súčasťou nárazovej hry. To isté platí aj v opačnom prípade.

Viacero druhov nárazovej hry, ktorý je ten váš?

Nárazová hra zahŕňa množstvo nástrojov, pričom každý z nich prináša iné pocity a spôsoby uspokojenia. Užite si akúkoľvek formu tejto hry, ktorú vy a váš partner považujete za uspokojujúcu. Ak vás po dlhšom čase začnú zaujímať rôzne typy nárazových hier, ktoré ste predtým odsúvali na vedľajšiu koľaj, potom sa k nim môžete kedykoľvek vrátiť. Je normálne, že sa vaše sexuálne záujmy časom vyvíjajú.

Bezpečie na prvom mieste

Poznáte sériu filmov 50 odtieňov? Ak áno, pamätáte si na bezpečné slovo, ktoré používala dvojica počas sexuálnych aktivít? Je viac než pravdepodobné, že ste nevedeli, že sa toto bezpečné slovo používa aj medzi ľuďmi v reálnom svete, nielen vo filmoch. Hovorí sa, že bezpečné slovo naznačuje, že ste boli posunutí za hranice svojho pohodlia.

Prečo jednoducho nepovedať „stop“, keď je to slovo, ktoré by malo ukončiť akúkoľvek aktivitu? Správne, akúkoľvek aktivitu, ale nie sex. Počas sexu je samozrejmé, že váš partner môže vykríknuť „stop“ alebo „zastav“, ale zrejme to nie je myslené ako signál k ukončeniu aktivity. Práve preto je dobré vzájomne sa s partnerom dohodnúť na bezpečnom slove, vyslovením ktorého prerušíte vašu sexuálnu aktivitu.

Starostlivosť po hre

Po každej takejto hre je nutná následná starostlivosť, ktorá by mala zahŕňať nielen komunikáciu s partnerom o tom, čo sa vám na hre páčilo, ale aj vzájomnú starostlivosť o vaše telo vo forme natierania sa olejom alebo telovým mliekom. Príjemným odreagovaním po hre by mohlo byť spoločné varenie alebo sledovanie obľúbeného filmu.

Pri tomto type zábavy je potrebné dávať pozor na to, aby ste vždy ostali v pohodlí svojej bezpečnej zóny a neprekročili ju. Inak by to mohlo mať za následok nefungovanie sexuálnych aktivít medzi vami a vašim partnerom. Dôležitá je komunikácia.

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej.

source: https://www.allure.com/story/common-sexual-fetishes-kinks

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »