Simona: Chcem, aby moje fotky boli vždy profesionálne a na úrovni

Zdieľať článok

Simona má 18 rokov a študuje posledný ročník na gymnáziu. Okrem toho sa aktívne venuje množstvu koníčkov, medzi ktoré patrí už približne dva roky aj modeling. To ju viedlo k založeniu si účtov na platformách Fansly, Patreon a OnlyFans. V rozhovore nám prezradila viac o pôsobení na týchto sociálnych sieťach, ale aj o svojich víziách a úspechoch.

  • Ahoj, môžeš sa nám prosím na začiatok predstaviť? Povedať niečo o sebe, čomu sa venuješ a podobne?

Volám sa Simona Gaálová, mám 18 rokov a momentálne študujem posledný rok na gymnáziu. Mám mnoho záľub, ku ktorým patrí cvičenie a joga, či modeling, ktorému sa aktívne venujem približne 2 roky. Dlho som tancovala spoločenské tance, rada hrám na ukulele a digitálne kreslím. Okrem týchto koníčkov sa aktívne venujem svojmu Instagramu a momentálne už aj platformám Patreon, Fansly a OnlyFans.

  • Spomenula si, že máš účet na platformách Patreon a Fansly. Čo ťa viedlo k registrácii?

Veľmi rada fotím, chodím na rôzne fotenia na Slovensku aj v Česku a na platformy Patreon a Fansly môžem pridávať moju tvorbu z trošku inej perspektívy ako na Instagrame.

  • Aký druh obsahu na platformách tvoríš? Máš nejaké hranice, striktne dané, ktoré by si nikdy neprekročila?

Na každej platforme tvorím iný druh obsahu – rôzne témy fotené doma, profesionálnym fotografom. Samozrejme, že mám dané aj hranice, pretože chcem, aby moje fotky boli vždy profesionálne a na úrovni.

  • Ako tvoje okolie, rodina a priatelia reagovali na tvoje pôsobenie na týchto platformách? Malo to nejaký vplyv na tvoj osobný život?

Mojej rodine a okoliu to nevadilo. Priateľ ma v rozvoji týchto platforiem vždy podporuje, má rôzne nápady a veľa mojich fotiek fotí aj on sám.

  • Môžeš nám platformy Fansly a Patreon opísať a porovnať? V čom sú rozdielne a v čom odlišné?

Na Patreon pridávam len profesionálne fotografie. Je to stránka skôr na podporu mojej tvorby. Na Fansly pridávam osobnejšie fotky, fotené doma alebo niekde na dovolenke.

  • Čo sa OnlyFans týka, v čom je podľa teba táto platforma odlišná od ostatných? Aký je tvoj názor na ňu? V čom vidíš jej pozitíva a negatíva?

No OnlyFans má podľa mňa väčší počet ľudí ako Fansly a Patreon, je to dosť známa stránka. Na OnlyFans by som chcela pridávať tematické fotky a mať veľa rôznych albumov (cosplay, harness, bdsm, foot…).

  • Prehodnocovala si niekedy pôsobenie na ktorejkoľvek z platforiem? Stretla si sa niekedy s nejakou absurdnou požiadavkou od fanúšikov?

Nie, zatiaľ som neprehodnocovala svoje pôsobenie na týchto platformách, som s nimi spokojná.

Fanúšikovia mi zatiaľ nenapísali nič absurdné, za čo som veľmi vďačná.

  • O OnlyFans sa často hovorí ako o revolúcii v sexuálnom priemysle. Čo si o tom myslíš?

Nemyslím si, že ľudia musia na tieto platformy nutne pridávať erotické videá a fotky, je to len na nich, čo chcú pridávať a tvoriť.

  • Čo považuješ za najväčší úspech vo svojom živote? Máš nejaké motto, ktorým sa v živote riadiš?

Za také menšie úspechy by som považovala svoj instagramový profil, ktorý sa mi pekne rozrastá a 2. miesto v súťaži Fotomodelka Európy. Mám 18 rokov, takže som toho ešte veľa nestihla, ale dúfam, že úspechov budem mať ešte veľa. Mottom sa neriadim žiadnym, ale snažím sa ku všetkým ľuďom správať milo.

  • Máš nejaké vízie do budúcna? Či už v osobnom alebo pracovnom živote?

Áno, vízií mám mnoho. Čo sa týka tohto roku, ten je pre mňa zásadný, pretože mám tento rok maturity a prijímačky na vysokú školu. Čo sa týka osobného života, tak s priateľom plánujeme spoločné bývanie.

zdroj: https://fansly.com/simigaal/posts

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »