Ivanka: Nečakala som, že sa k OF niekedy dostanem, ale nechcela som prestať fotiť tvorbu, akú robím doteraz  

Zdieľať článok

Ivanka sa vo svojom voľnom čase venuje predovšetkým foteniu a maľovaniu. Zaujíma sa však napríklad aj o autá. Dôvodom, prečo si založila OnlyFans, je, že sa chcela venovať foteniu, aké ju baví. Veľký kus sebavedomia jej dodalo jej prvé tetovanie. Viac sa dozviete v rozhovore s ňou. 

  • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe? 

Ahoj. Volám sa Ivanka a medzi moje koníčky patrí hlavne fotenie a maľovanie. Zaujímam sa o autá a tiež sa zúčastňujem na zrazoch.

  • Čo ťa motivovalo zaregistrovať sa na platformy OnlyFans a HeroHero? Ktorú z týchto platforiem si mala skôr? 

Platformy OnlyFans a Herohero mám obidve. Určite ale viac používam OnlyFans a motivovalo ma to, že Instagram dosť často blokoval môj obsah. Keďže pravidlá Instagramu sú veľmi prísne, bola som nútená vyskúšať platformu OnlyFans. Nečakala som, že sa k nej niekedy dostanem, ale nechcela som prestať fotiť tvorbu, akú robím doteraz. A tak sa OnlyFans stal mojím koníčkom číslo 1.

  • Môžeš nám tieto dve platformy porovnať? Z tvojho pohľadu ako modelky, aké výhody a nevýhody, odlišnosti na nich vnímaš? 

Platforma OnlyFans toho určite ponúka viac ako Herohero. Či už je to viac prehľadné, tak sú tam aj väčšie výhody pre mojich sledujúcich.

  • Aký druh obsahu na platformách tvoríš? Aký je najodvážnejší obsah, ktorý si na platformy zatiaľ pridala? 

Väčšina môjho obsahu je provokatívne umenie. Je to napríklad topless alebo občas sa tam ukáže aj full nude, ale nie tak, že tam ukážem všetko.

  • Pamätáš si na svoje prvé odvážnejšie fotenie, ktoré si absolvovala? Ako si sa pri tom cítila? 

Rozhodne pamätám. Bola som veľmi nervózna a skeptická. Ale keď som videla výsledky, bola som veľmi spokojná a cítila som sa silná a dodalo mi to odvahu, že každá žena môže byť krásna.

  • Aké boli začiatky na týchto platformách? Aké výzvy si musela absolvovať v začiatkoch? 

Rozhodne som nečakala, že by niekto o môj OnlyFans mal záujem, nie ešte aby mi to vynášalo nejaké peniaze. Začiatky neboli také ťažké, ako som čakala. Dosť ľudí ma rado podporilo a ja som vďačná, že moja tvorba ich naďalej baví.

  • Aké výzvy sa ti s pôsobeniami na platformách spájajú teraz, čo považuješ za negatíva pôsobenia na OF a HeroHero? 

Veľa ľudí očakáva, že moja tvorba sa presunie na porno, čo neplánujem.

  • Všimla som si, že máš niekoľko tetovaní, môžeš nám o nich niečo povedať? Kedy si si dala svoje prvé tetovanie? Spája sa ti s každým nejaký význam?

Svoje prvé tetovanie som mala až v 18 rokoch. Významy s tým väčšinou nemám spojené.

  • Aké sú tvoje ciele a vízie do budúcna? Čo by si chcela dosiahnuť či už v súvislosti s platformami, vo fotení či v osobnom živote?

Určite asi nič. Zostanem pri tvorbe, ktorú robím doteraz.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »