Jessika Power hovorí, že svoj účet OnlyFans chce používať pre dobro svojej rodiny

Zdieľať článok

Dôvodov prečo ľudia tvoria obsah na OnlyFans je mnoho – niekto túži po peniazoch a sláve, niekto to berie ako životné poslanie, zatiaľ čo iní chcú prostredníctvom OnlyFans pomáhať svojim rodinám. Jednou z nich je aj 30-ročná Jessika Power.

Hviezda americkej reality show Married At First Sight, ktorá ako modelka pre dospelých zarába štvrťročne až 120 000 dolárov, povedala pre The Daily Telegraph, že teraz chce túto platformu používať „na dobré účely“. „OnlyFans robím, pretože, úprimne, prináša mi to perfektný príjem a umožňuje mi to byť živiteľom mojej rodiny,“ dodala.

Okrem toho, že svojimi zárobkami podporuje svoju rodinu a blízkych, Jessika nedávno prezradila, že plánuje kúpiť nehnuteľnosť v Brisbane a Grécku. „Do konca tohto roka chcem mať pod palcom dve investičné nehnuteľnosti a s peniazmi, ktoré zarobím, by som bola ľahkomyseľná, keby som ich nemala,“ povedala pre Daily Mail Australia.

Prezradila tiež, že požiadala o pobyt v Spojenom kráľovstve, kde niekoľko posledných mesiacov žila s pracovným vízom. Ak jej ho schvália, môže zostať v Británii ďalších päť rokov.

Ako mladá žena sa netají tým, že ju v jej začiatkoch na OnlyFans ľudia súdili za to, akej práci sa venuje. Ona však takéto názory hádže za hlavu a namiesto toho vďačí OnlyFans za to, kde je dnes.

Reality hviezda povedala, že doteraz zarobila „len“ 200 000 dolárov. „To množstvo peňazí, ktoré som zarobila, je smiešne. Som na ňom (na OnlyFans, pozn. red.) len od augusta a je to už viac ako 200 000 amerických dolárov,“ povedala Jessika.

Jessika je aj napriek veľkému množstvu kritiky pyšná na to, akej práci sa venuje a čo všetko jej táto práca prináša. Okrem erotických fotografií šíri na platforme osvetu vo forme motivácie a lásky k sebe a svojmu telu, čo ju ako tvorkyňu obsahu posúva na úplne odlišný level v porovnaní s ostatnými.

V závere rozhovoru dodala, že by prácu na platforme OnlyFans ani za nič nevymenila.

source: https://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-10365657/Jessika-Power-says-wants-use-OnlyFans-account-good.html

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »