Nicol: Je nahota a nahota – vždy sa dá podať aj vkusne

Zdieľať článok

Nicol má 23 rokov a študovala grafiku na umeleckej škole. Dlhšiu dobu pracovala ako zástupkyňa prevádzkara pizzerie, no v dôsledku pandémie prišla o prácu. Teraz sa venuje tomu, čo študovala a okrem toho pôsobí aj na OnlyFans. V rozhovore nám prezradila viac o svojom vzťahu k cestovaniu, o tom, ako ju ovplyvnila pandémia, ale aj o svojich postojoch a skúsenostiach na OF…

  • Ahoj, môžeš nám na začiatok povedať v skratke niečo o sebe? Čomu sa venuješ, čím sa živíš…

Ahoj, volám sa Nicol, mám 23 rokov a pochádzam z Libereckého kraja. Donedávna som sa živila ako zástupkyňa prevádzkara mini pizzerie, reštaurácie a bowlingu. Samozrejme, osud to chcel inak a aktuálne sa venujem hlavne grafike, ktorú som štyri roky študovala na umeleckej škole.

  • Podľa tvojho Instagramu sa zdá, že veľa cestuješ, je to tak? Aké sú najkrajšie miesta, ktoré si navštívila? Aké miesta by si chcela navštíviť?

Áno, cestovanie ma veľmi baví a na tom najviac asi tá rozmanitosť. Baví ma byť jeden týždeň ubytovaná v 5-hviezdičkovom hoteli a večerať v Michelinskej reštaurácii, ktorú zas rada na týždeň vymením za bahno a spanie v kasárňach bez poriadneho záchodu a sprchy. Najkrajšie miesto, ktoré som navštívila je jednoznačne ostrov Cayo Coco na Kube a moje vysnívané, ktoré by som navštíviť chcela, je francúzska Polynézia – Bora Bora.

  • Ovplyvnila ťa nejakým spôsobom pandémia? Pracovne či súkromne.

Určite áno, pri prvej vlne som prišla o svoju úplne prvú prácu. Doteraz si pamätám, že som sa hrozne bála, či si vôbec nejakú novú prácu nájdem v takej neistej dobe. V priebehu ďalšieho pol roka som si uvedomila, že strach bol úplne zbytočný a našla som si prácu, ktorá ma naozaj bavila a bola som nakoniec za tú situáciu veľmi rada.

  • Vieme, že máš aj OnlyFans. Čo ťa viedlo k tomu sa zaregistrovať na túto platformu? Ako sa ti na platforme darí?   

No hlavne asi zvedavosť a zdieľanie obsahu, ktorý mi Instagram často mazal. A vidina toho, že si tým môžem aj niečo zarobiť ma naozaj zaujímala. Hneď prvý deň po zverejnení odkazu na mojom instagramovom profile som si zarobila viac než minimálnu mzdu tu v Čechách.

  • Nebála si sa predsudkov a reakcie okolia? Keďže vieme, že s OnlyFans sa spájajú mnohé predsudky. Ako tvoje okolie reagovalo?

Nebála, tým že som skoro celý život žila v malom meste a od malička som sa venovala modelingu, tak som sa naučila nevnímať reči okolia a sústrediť sa hlavne na seba. Je to niečo za niečo. Moje najbližšie okolie mi fandí a zvyšok ma vlastne ani nezaujíma, aj keď som sa ešte so zlými reakciami na môj OnlyFans profil zatiaľ nestretla.

  • Aký druh obsahu na OF tvoríš? Zmenil sa nejakým spôsobom tento obsah odkedy si s OF začala? Zmenili sa tvoje hranice v súvislosti s obsahom?

Vlastne všetky fotky, ktoré zdieľam sú v štýle glamour alebo topless, občas aj umelecké akty, a tak to pravdepodobne aj zostane. Určite u mňa nenájdete nevkusné fotky, kde mi uvidíte až do krku, fotky s dildami a rôznymi vibrátormi. Je nahota a nahota. Vždy sa to dá vkusne podať.

  • S akými očakávaniami si sa na platformu registrovala? Stretla si sa s nejakými prekážkami/problémami po registrácii.

Vlastne som žiadne očakávania nemala, proste som si povedala, že to skúsim, buď to vyjde alebo nie. A ono to vyšlo. Problémy som nemala žiadne.

  • Čo sa týka tvojich fanúšikov, vieš si spomenúť na nejakú najzvláštnejšiu požiadavku, ktorú si dostala? Žiadajú ťa často fanúšikovia o stretnutie?

Na nič extra zvláštne si nespomínam, ale asi najzvláštnejšia požiadavka pre mňa bola dick rating. Teraz sa už na tom smejem, ale nešlo mi do hlavy, že mi niekto zaplatí takú sumu za to, že mu ohodnotím penis. Škoda, že to nepraktizuje väčšina mojich sledujúcich v directe na Instagrame, tam mám fotiek penisov plno (haha). O stretnutie ma ešte nikto nepožiadal.

  • Vieme teda, že s OF sa spájajú mnohé stigmy, prečo si myslíš, že to tak je?

Netuším prečo to tak je, pretože väčšina populácie denne konzumuje omnoho horšie obsahy než sú na OnlyFans.

  • Máš nejaké zásady, prípadne životné motto, ktorým sa riadiš?

Mama mi od malička hovorí, nech robím všetko, čo ma desí a sľubovala, že to bude vždy stáť za to. Tak sa snažím častejšie vo svojom živote vystupovať z komfortnej zóny. Zatiaľ to stálo vždy za to.

source: https://onlyfans.com/knapnicole

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »