Jordana: Mám slabosť pre rôzne druhy pančušiek, podväzkov a všetko, čo dodá mojim nohám šmrnc

Zdieľať článok

Jordana pochádza z malého mesta z juhu Čiech. Vždy mala rada tvorivosť, preto sa aj venuje hre na piane, maľovaniu akrylom či pečeniu cukroviniek. K OnlyFans sa dostala cez kamaráta. Bavia ju rôzne kostýmy, podväzky a pančušky, a ako sama hovorí, jej hranice sú trošku posunuté. V článku sa tiež môžete dočítať, prečo má na OnlyFans dva účty, aké postavy najradšej cossplayuje, čo všetko je pre svojich fanúšikov ochotná spraviť a aj to, čo plánuje do budúcnosti.  

  • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe?

Ahoj, moje pravé meno je Jordana a pochádzam z malého mesta nachádzajúceho sa v Šumavskom podhorí na juhu Čiech. Študovala som na gymnáziu a teraz robím kreatívnu prácu z domu na homeoffice. Cez OnlyFans si iba privyrábam a beriem ho ako svoj koníček. Vždy ma to tiahlo k činnostiam, v ktorých by som nejakým spôsobom mohla uplatniť tvorivého ducha. Teda k mojim ďalším záujmom patrí napríklad maľovanie akrylom, hra na piano, rada pečiem hlavne cukrovinky. Zaujímam sa o kozmetiku a starostlivosť o seba, mám rada dobré čítanie, filmy, prechádzky alebo si zahrám na playstation.

  • Ako si sa dozvedela o OnlyFans a čo ťa motivovalo sa zaregistrovať?

Už dlhší čas som sa zaoberala myšlienkou, ako sa časom živiť tak, aby som mohla pracovať prevažne z domu a zároveň ma to bavilo a napĺňalo. Vtedy ma na myšlienku priviedol môj dobrý kamarát, previedol ma svetom internetu a bol takým prvým impulzom sa o Onlyfans zaujímať.

  • Všimla som si, že máš dva OnlyFans účty – môžeš nám povedať, v čom sa tieto dva účty líšia?

Pri zakladaní si tvorcovia môžu zvoliť, či budú svoj obsah predávať na FREE profile, ktorý je verejný, avšak exkluzívny kontent sa na stránke uzamyká. Alebo si môžu zvoliť súkromný profil, kde sa tento obsah nachádza priamo na hlavnej stene. Na svojom súkromnom účte ponúkam za predplatné v rámci svojich galérií topless aj pikantnejšie fotky, videá zasielam do PPV – súkromných  správ každého predplatiteľa s kompletnou ponukou mojich služieb, ušitou na mieru daného fanúšika. U mňa FREE účet plní účel skôr ako sociálne siete (nie každý má instagram alebo twitter), na prezentáciu a ochutnávku toho, čo by mohli potenciálni záujemcovia nájsť na mojom hlavnom OnlyFans profile.

  • Píšeš o sebe, že si cosplay lover. Kedy si s cosplay začala? Aké postavy najradšej cosplayuješ?

Ja som milovník anime, mangy a hrania hier všeobecne, takže moja prvotná myšlienka bola prezliekať sa do hlavných postáv. A keďže táto komunita má celkom širokú základňu fanúšikov a anime dosť frčí, hovorila som si, že by to pre mňa mohol byť dobrý smer, ktorým sa uberať a na čom položiť základy svojho OnlyFans. Ale v priebehu času som zistila, že mi skôr sedí štylizovať sa do mladej lolitky s „úchylkou“ na pančušky a samodržky, ale mám v pláne do budúcnosti zahrnúť do svojej tvorby viac luxusu, elegancie a, samozrejme, na spestrenie aj vo väčšej miere cosplay kostýmy. Rada cosplayujem anime postavy.

  • Mala si už pred OnlyFans skúsenosti s fotením? Ak áno, môžeš nám o tom povedať viac?

Žiadnu predchádzajúcu skúsenosť som nemala, išla som do toho úplne po hlave.

  • Čo tvoji fanúšikovia? Aký obsah sa im páči najviac? A čo požiadavky tvojich fanúšikov? Stalo sa ti niekedy, že by od teba niekto žiadal niečo, čo už bolo „cez“?

Napríklad fetiš je pre mojich fanúšikov veľmi obľúbený, netajím sa tým, že mám slabosť pre rôzne druhy pančušiek, podväzkov a všetko, čo dodá mojim nohám šmrnc. Inak som veľmi open minded, jediné, čo mi možno kedy pripadalo ako „cez čiaru“, sú drsnejšie formy sado-maso praktík. Ľahké BDSM svojim fanúšikom rada doprajem, ale bolesť ani zväzovanie typu shibari ma príliš neláka.

  • Splnila si nejakému svojmu fanúšikovi nejakú požiadavku, o ktorej by si si predtým myslela, že to nikdy neurobíš? Vieš nám povedať o nejakej požiadavke, ktorá bola najzvláštnejšia alebo ťa najviac prekvapila?

S každým svojím fanúšikom sa snažím nájsť, čo je pre neho vhodné, splniť jeho požiadavky a zariadiť, aby sa rád ku mne vracal. Moje hranice boli vždy trochu posunuté, takže som s ničím vyslovene problém zatiaľ nemala a priania im vždy rada splnila. Čo ma trochu prekvapilo a aj pobavilo bolo, keď môj fanúšik chcel byť súčasťou jednej galérie a točiť so mnou rôzne vzrušujúce videá za celkom slušný obnos peňazí, v tomto prípade som výnimočne nevyhovela požiadavke.

  • Požiadal ťa už fanúšik o stretnutie? Uvažovala si nad tým, že by si sa s ním stretla? Stretla by si sa s fanúšikom, s ktorým si už dlhší čas v kontakte?

Áno, už som bola požiadaná o stretnutie, ale nikdy k žiadnemu nedošlo, z dôvodu mojej bezpečnosti. Do budúcnosti plánujem, že budem pre svojich fanúšikov pripravovať nejaké zaujímavé súťaže o možnosť zúčastniť sa môjho fotenia alebo so mnou zažiť luxusnú večeru.

  • Môžeš nám zhodnotiť OF všeobecne? Ako platformu vnímaš, aké pozitíva a negatíva na nej vidíš?

Ešte pred nedávnom som o OnlyFans mala len chabé povedomie a neistý postoj k takému druhu privyrobenia. Jednoznačným negatívom je fakt, že každý, kto robí OnlyFans, si už navždy nosí nálepku tej, „čo sa iba vyzlieka“. Pritom za prevádzkovaním účtu sa skrýva veľa práce a kreatívneho úsilia. Ja osobne mám veľmi rada fotky, krivky ženského tela vnímam ako umenie prírody, bola by škoda si ich nechať len pre seba. Cítim sa veľmi dobre, keď vymýšľam a fotím nové galérie, ktoré môže niekto ďalší oceniť.

  • Aké sú tvoje vízie do budúcnosti? Čo by si v živote chcela dosiahnuť?

S OnlyFans som ešte len na začiatku. Pevne verím, že porastiem ako doteraz. Mám veľa nápadov na senzačné galérie a dohodnuté spolupráce s tými najkrajšími OnlyFans modelkami, ktoré v dohľadnej dobe plánujem zrealizovať. Mojím cieľom je sa ešte viac zviditeľniť v Čechách a na Slovensku, ale výhľadovo by som chcela preniknúť aj do zahraničia… Zároveň si ale uvedomujem, že nie každý má dnes tú možnosť, robiť to, čo ho baví, a preto ma láka pomáhať ľuďom. V hlave už sa mi zrodil veľmi zaujímavý projekt charitatívneho zamerania, ktorý bude pomáhať na dvoch miestach zároveň. Ale o tom vám rada viac prezradím v ďalšom rozhovore až nabudúce.

Zdroje fotiek: Petr Zapletal alias Zlyart; Petr Štěpán

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »