Masturbačná aplikácia, ktorá vám ukáže, kde a ako sa dotýkať samých seba, aby ste dosiahli vytúžený vrchol

Zdieľať článok

Na to, aby ste dosiahli orgazmus, už netreba len sex, ale budú vám bohato stačiť aj vaše ruky. Áno, skutočne je tomu tak, a to len vďaka aplikácii, ktorá vám povie, kde a ako sa máte dotýkať samých seba a dosiahnuť tak orgazmus.

Počuli ste o aplikáciách na meditáciu so sprievodnou hudbou či hlasom, ktoré pomáhajú používateľom zostať v danom okamihu a cítiť viac pokoja. Aplikácie na riadenú masturbáciu si zaslúžia rovnakú pozornosť ako ostatné aplikácie. Tieto aplikácie obsahujú erotické príbehy a zvodné pokyny prerozprávané hercami, ktorí vám presne povedia, ako a kedy sa dotknúť samých seba počas sólo sexu.

Aplikácie na riadenú masturbáciu sú pre ľudí so všetkými sexuálnymi identitami a záujmami. Pomáhajú vzbudiť, rozptýliť a predstaviť vám nové fantázie mimo vašich skúseností. Aplikácie „využívajú naše vysoko osobné vzťahy s našimi mobilnými zariadeniami a technológiami aplikácií na zjednotenie ľudí s erotikou a audio erotikou v krásne zabalenom a priateľskom formáte,“ hovoria odborníci.

Redaktorka amerického online magazínu Health hovorí, že je už roky fanúšičkou riadenej masturbácie a sólo sexu. Hovorí, že tento typ masturbácie využíva vždy, keď je vzrušená, ale nemôže byť s partnerom. O aplikácii Dipsea hovorí veľmi pozitívne: „Pomocou tejto aplikácie som našla odpoveď na všetky moje masturbačné modlitby.“

Nájdenie vlastnej sexuálnej fantázie

Rozhranie aplikácie Dipsea sa ľahko používa a naviguje. Používatelia môžu skúmať erotické príbehy podľa kategórie, nových vydaní, trendov alebo značiek, ako napríklad „ona + ona„podvádzanie“ alebo „mužský pohľad na vec“

Chvíľu vraj rolovala, ale zdalo sa jej, že väčšinu nahrávok v aplikácii tvoria ženy pre ženy. Potom pristála na riadenej sérii „Self Touch“. 11-minútový príbeh „Self Touch: Submission Fantasy II“ ju zaujal najmä po prečítaní popisu: „V tejto relácii preskúmate fantáziu poddania. Nechajte sa ovládať mužom.“ Bingo!

Stlačenie prehrávania

Tento konkrétny príbeh bol v skutočnosti dosť krátky. Prvá polovica sa ukázala ako intro nahrané ženou, ktorá poslucháčovi povedala, aby sa uvelebil a čakal na to, čo príde. Muž začal hovoriť na konci piatej minúty, pričom na skutočné stretnutie s poslucháčmi mu zostávalo päť minút.

Zvyčajne vraj nemá problém dostať sa do nálady na masturbáciu, ale byť v správnom priestore, aby si príbeh užila, bolo pre ňu ťažké. Má rada dlhšie príbehy a očakávala, že sa jej bude páčiť aspoň 10 minút príbehu, ale nebolo to tak. Cítila sa uponáhľane, ale snažila sa s tým zo všetkých síl vyjsť.

Je prirodzene zvedavá a nakoniec si najprv vypočula celú nahrávku, a potom si ju znova vypočula, keď bola pripravená na nejakú sólovú akciu. Presné poznanie toho, čo sa stane, jej v skutočnosti pomohlo dostať sa do správneho rozpoloženia mysle. Zvláštne, ale zrejme efektívne.

Nikdy nebola fanúšikom náhodných spojení, takže bolo zvláštne počúvať, ako jej táto náhodná osoba hovorí, čo má robiť, a inštruovala ju, kedy môže a nemôže skončiť. Ale dokázala tú skepsu odložiť a pri druhom počúvaní zažila dokonalý orgazmus.

Čo pre ňu urobila aplikácia

Riadená masturbácia funguje! Teda ide to jej, ale aj mne, autorke tohto článku. Stále však uprednostňujem prítomnosť partnera pred aplikáciou, ale napriek všetkému aplikácia poskytuje skvelú alternatívu, keď partner nie je nablízku.

Ak ste skeptický voči vyskúšaniu, určite navrhujem, aby ste pred použitím aplikácie urobili to, čo je potrebné, aby ste sa dostali do správnej nálady. Možno skúste techniku vypočutia dvakrát.

Aplikácie ako Dipsea sú dobrou voľbou pre každého, kto chce posunúť svoju lásku k erotickej fikcii na vyššiu úroveň alebo preskúmať sexuálne scenáre, ktoré možno v skutočnom živote nikdy nezažije.

Rada na záver: Riadená masturbácia jednoznačne stojí za vyskúšanie – a ak sa vám nepáči, jednoducho odstráňte aplikáciu a vráťte sa k svojej vlastnej predstavivosti.

Source: https://www.health.com/condition/sexual-health/guided-masturbation-app

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »