Niki: Som iba jednoduchá žena s nedokonalosťami, ktoré sa však aj napriek všetkému snažím mať rada

Zdieľať článok

Niki sa opisuje ako jednoduchá žena, bez plastík, ktorá ale miluje make-up a kozmetiku. Už od malička miluje fotenie. V rozhovore sme hovorili o jej OnlyFans, o tom, aké náročné boli jej začiatky, o jej skúsenostiach s fotením aj o prekvapivých požiadavkách, ktoré od fanúšikov dostala.

 • Ahoj, môžeš nám na začiatok povedať v skratke niečo o sebe? 

Ahoj, v prvom rade, ďakujem za oslovenie k rozhovoru. Volám sa Niki a som iba jednoduchá žena s nedokonalosťami, ktoré sa však aj napriek všetkému snažím mať rada. Som prirodzená, bez plastiky, ale milujem make-up a kozmetiku, takže sa sem tam líčim intenzívnejšie. Od malička som sa rada fotila, ale to je už k ďalším otázkam, ktoré zodpoviem nižšie.

 • Vieme o tebe, že máš OF, mala si už predtým nejaké skúsenosti s fotením? Ak áno, môžeš nám o tom povedať niečo viac? Aký druh obsahu si fotila, ako si sa k foteniu dostala?

OF som si založila zo zvedavosti a keďže som sa vždy rada fotila vyzývavejšie, tak som to chcela skúsiť. Skúseností s fotením u profesionála som mala zatiaľ iba pár, ale ako som už spomínala, fotím sa už asi od 11-12-tich rokov a stále ma to neprestalo baviť. Keďže som dostala ponuku od fotografa, tak som sa odhodlala a išla do toho. Začali sme s prirodzenými fotkami a pózami, ale samozrejme, chcela som už aj nejaký obsah na OF, preto sme sa rozhodli aj pre niečo trošku sexy.

 • Čo sa týka obsahu, ktorý pridávaš na OF, aký druh fotografií a videí presne tvoríš? Čo sa obsahu týka, máš dané nejaké hranice? Čo je už za tými hranicami, čo by si už nikdy nespravila? 

K tejto otázočke poviem iba toľko, že komu sa páči osoba ako taká, komu je daná osoba sympatická, tak tú osobu si človek rád pozrie, či už oblečenú alebo vyzlečenú, a preto, ak chceš vidieť niečo viac, tak je najlepšie to vidieť na vlastné oči. Momentálne moje hranice a teda moja nekomfortná zóna je totálna nahota. Neviem, či sa to v budúcnosti zmení, ale v danom momente to tak mám. Síce mi prešli hlavou myšlienky na ešte väčšie vzrúšo a okorenenie môjho obsahu, ale zostalo to zatiaľ iba pri myšlienkach. Aby som tvorila obsah, ktorý by bol mimo môjho komfortu, to by si musel fanúšik riadne priplatiť.

 • Odkedy si začala s OF, posunuli sa nejakým spôsobom tvoje hranice? Spravila si niečo, o čom si si predtým povedala, že to nikdy nespravíš? 

Samozrejme, a to tým, že som postupne začala samú seba vnímať inak, a to tak, že to, aké fotky dávam na svetlo sveta, neukazuje môj charakter, a preto som bola čím ďalej, tým viac v pohode s tým, že som sa začala ukazovať v spodnom prádle, sexy oblečení a začala som sa viac baviť o sexuálnych hračkách a teraz to je pre mňa úplne normálna vec. Myslím, že zatiaľ sa nestalo nič, čo som nechcela.

 • Čo hovoríš na svojich fanúšikov na OF? Dostávaš od nich nejaké bláznivé požiadavky? Môžeš nám povedať o nejakej požiadavke, ktorá ťa naozaj prekvapila?

Stretla som sa už aj s nemilými fanúšikmi a povedala som si, že je to predsa moja stránka, kde rozhodujem ja a nenechám sa urážať a podobne, tak som aj zakročila a títo fanúšikovia už zo mňa neuvidia nič. Bláznivých požiadaviek nebolo síce veľa, ale prekvapilo ma napríklad to, že niekomu by sa páčilo, keby som si dávala pod oblečenie vankúše a teda sa trošku vypchala, ale beriem to v pohode, neodsudzujem, veď každý máme nejakú úchylku a keby sme sa finančne dohodli, tak by som s tým nemala najmenší problém, len to bolo také prekvapenie trošku.

 • Ako si sa o OF dozvedela? Aký bol dôvod pre to, aby si sa zaregistrovala? 

Dozvedela som sa o OF cez iné siete, kde som narazila na kočky, ktoré sa tomu venujú už niekoľko rokov a páčili sa mi ich názory a charakter a ako celú vec vnímajú s nadhľadom, a porozmýšľala som nad tým. Samozrejme, mám muža, tak som sa spýtala na jeho názor a bol s tým úplne v poriadku, tak som si ho teda za pár dní aj vytvorila.

 • Keď si si zakladala OF, nebála si sa reakcie okolia alebo toho, že ti OF ovplyvní život nejakým nepríjemným spôsobom? Aká bola reakcia tvojho okolia na to, že si sa na platformu zaregistrovala?

Presne toto bol dôvod toho, že som to nejaký čas prehodnocovala, ale povedala som si, že ma zaujíma iba názor mojej najbližšej rodiny, ktorá to vzala trošku zle zo začiatku, keďže som to zverejňovala na sieťach, kde to vidia aj známi z nášho okolia, ale potom si povedali, že každý nech sa stará o seba. A možno to ešte ani toľko ľudí z môjho okolia nevie, popravde mi to je jedno, haha. Vedia to tí, ktorí sú môjmu srdcu blízki, iné ma nezaujíma.

 • Ako tvoj priateľ vníma tvoje pôsobenie na OnlyFans?

Ako som už spomínala, on to berie v pohode. Prvotne to bolo, že pokiaľ nebudem pridávať naked content, tak nemá problém. Ale neskôr sme sa bavili o tom viac, že keby si niekto aj toto rád pozrel, tak jedine, že si pekne priplatí, pretože to zatiaľ beriem ako too much.

 • OF sa často spája s predsudkami a stigmou, že sa tam tvorí porno a pod. Myslíš, že sa časom tieto predsudky nejakým spôsobom eliminujú? Čo si myslíš, že by tomu pomohlo? 

Určite sa tam nájde aj content tohto typu, ale je to každého osobná vec. Ja by som to však za tie lacné prachy nerobila ako niektoré. Myslím, že pomaly si už na to niektorí zvykajú a bude to lepšie. Ale na SK/CZ máme veľa nespokojných ľudí a pre nich je to iba to najhoršie a skôr odsudzujú, než aby si radšej upratali pred svojím prahom. Podľa mňa by pomohlo, keby sa ľudia prestali za tými mobilčekmi doma hrať na frajerov a nadávať, a začal by sa starať každý o seba. Trošku viac lásky a porozumenia chýba. Chce to menej odsudzovania a hodnotenia druhej osoby.

 • Aké boli tvoje začiatky na OF? Nebolo náročné dostať sa do povedomia ľudí, rozbehnúť to?

Začala som teda biedne, ono pokiaľ nie sú fans na iných platformách, tak sa o tebe ťažšie ľudia dozvedia a preto pre mňa bolo ťažké zaujať a propagovať sa, čo stále, samozrejme, je.

 • Aké sú tvoje ciele? Čo by si chcela dosiahnuť, na OF či v živote?

Jediné, čo by som chcela, je byť v tom úspešnejšia, ale momentálne sa v mojom živote objavilo niečo, čo som už dlho očakávala a riešim teraz svoj život a teším sa z neho, zatiaľ čo predtým som sa viac naplno venovala OF, ale plánujem to zase nejak skorigovať.

Source: https://onlyfans.com/nikkie.divine.vip

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »