Nikocado Avocado – YouTuber a tvorca na OnlyFans, ktorý sa pre väčšiu sledovanosť postupne zabíja

Zdieľať článok

Nie je novinkou, že v dnešnom svete sú ľudia ochotní spraviť pre lajky a sledovanosť aj nemožné. Jedným z nich je aj 29-ročný YouTuber a tvorca obsahu na OnlyFans, ktorý pre vyššiu sledovať na sociálnych sieťach zachádza do skutočných extrémov.

Na začiatku tohto roka si mnohí z vás určite dali rôzne predsavzatia – prestanete fajčiť alebo sa začnete viac hýbať? Nicholas Perry, viac známy pod svojím online pseudonymom Nikocado Avocado, má však za cieľ dosiahnuť niečo cez 185 kíl

Nicholasov príbeh

Len pred časom bol Nikocado vegánskym blogerom, ktorý žil svoj skromný život v Kolumbii. V tom čase vážil niečo okolo 70 kíl, čo je v porovnaní s jeho aktuálnou váhou obrovským kontrastom. Dňa 5. októbra 2016 bolo na jeho kanál nahrané prvé z mnohých videí mukbang, teda video, v ktorom sa je; zvyčajne ide o veľké, priam obrovské porcie jedál, a hoci sa rozhodol začať jesť mäso, stále sa držal relatívne „čistej stravy“.

V tom čase tento tvorca obsahu trčal v komunite mukbang ako boľavý palec, keďže na začiatku týmto typom videí takmer úplne dominovali ženy. Počas svojej ranej kariéry Nikocado Avocado takmer vždy zahrnul svojho papagája do videí – nová, trochu absurdná charakteristika, ktorá mu pomohla vyniknúť z davu.

Podľa výskumu psychológie videí mukbang tento typ obsahu ovplyvňuje „vnímanie konzumácie jedla a chudnutia, pretože mukbangeri, ktorí boli veľmi štíhli, konzumovali veľmi veľké porcie jedla a nepribrali“. Toto je bezpochyby jav, v ktorom sa ocitol aj Nikocado Avocado – tvrdiac, že bol presvedčený, že je imúnny voči obezite spôsobenej jedením kvôli mukbang videám.

Toto však malo krátke trvanie. Keď sa v máji 2017 vážil, zistil, že pribral 50 kíl. Problém je v tom, že namiesto toho, aby to videl ako skutočný zdravotný problém, tak to integroval do svojho obsahu s cieľom získať väčšiu váhu a viac zobrazení.

Narastajúca váha a obezita

Keď v apríli 2020 dosiahol približne 140 kíl, jeho myslenie sa viditeľne zmenilo. Nikocado Avocado si už nenárokoval žiadnu ambíciu zmeniť svoje spôsoby – namiesto toho tvrdil, že prešiel bodom, odkiaľ niet návratu, a že je jednoduchšie prijať svoju váhu, než sa snažiť stratiť ju. To len zosilnilo jeho sledovanosť – keďže jeho hmotnosť neustále rástla, rástli aj jeho príjmy z reklám.

Do apríla 2021 s viac ako piatimi miliónmi predplatiteľov na šiestich kanáloch zarobil dosť peňazí na to, aby sa presťahoval do strešného bytu za 2,3 milióna dolárov. V komentári k videu oznamujúcemu jeho nový krok sa uvádza: „Uži si svoj dom, brácho. Nezostáva ti veľa času.“ Tento komentár zahŕňa dilemu, ktorej čelí Nikocado Avocado: výmena zdravia za peniaze.

Postupom času na vo svojich videách začal chovať prehnane impulzívne a agresívne, čo mu, samozrejme, získavalo stále väčšiu a väčšiu pozornosť a popularitu.

Okrem tvorby na YouTube sa Nikocado venuje aj tvorbe obsahu na OnlyFans, kde okrem jedla pridáva tiež fotky svojho penisu, ale aj videá, na ktorých je vidieť, ako masturbuje.

Prečo majú ľudia radi mukbang videá?

Existuje šesť hlavných dôvodov, prečo ľudí priťahujú mukbang videá: zábava; sexuálne uspokojenie; získanie uspokojenia zo zdravého stravovania; objavovanie rôznych jedál – najmä ázijskej kuchyne; používanie mukbangu na únik od skutočných životných problémov alebo nepríjemných pocitov; a nakoniec sledovanie obľúbeného YouTubera.

Na záver je potrebné povedať, že životospráva, ktorou Nik žije, nie je pre jeho život vhodná a ani bezpečná. Tým, do akých extrémnych situácií zachádza len kvôli pozornosti, ohrozuje všetky hlavné orgány tela a ich chod, ktoré sú pre zdravý a bezproblémový život nevyhnuté.

Pre viac podobných článkov o celebritách z OnlyFans prostredia nás nezabudnite sledovať na našom webe a Instagramovom profile.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »