Tereza: Myslím si, že nahota je prirodzená vec a nepríde mi na takomto fotení nič zlé

Zdieľať článok

Tereza má 23 rokov a pôsobí ako influencerka na Instagrame. Venuje sa aj OnlyFans a vo svojom najúspešnejšom období sa dostala medzi top 0,53 % tvorcov tejto platformy. Na OnlyFans ju baví napríklad aj to, že sa tomu môže venovať odkiaľkoľvek na svete, vďaka čomu môže veľa cestovať. Ako povedala, cestovanie a spoznávanie nových krajín ju baví a napĺňa. Ako sa začala venovať foteniu? Ako sa dostala k OnlyFans? A čo na to jej okolie? Aj toto sa dočítate v najnovšom rozhovore. 

  • Ahoj, mohla by si sa nám na začiatok predstaviť a povedať nám niečo o sebe?

Ahoj, som Tereza, mám 23 rokov, živím sa ako influencerka na Instagrame a pôsobím na OnlyFans. Som poriadny živel, nehanbím sa, rada pracujem so svojím telom. Milujem pozornosť a poriadny rozruch, kdekoľvek prídem je o zábavu postarané. Keď ma zrovna nezachytíte niekde v zahraničí, tak čas trávim aktívne, boxujem, chodím do fitka alebo len tak von s kamarátkami. 

  • Kedy si sa začala venovať modelingu a ako si sa k nemu dostala?

Ako pätnásťročné dievča som túžila byť modelkou. Dostala som ponuku fotenia spodnej bielizne za honorár, neváhala som a chopila som sa príležitosti. Vôbec to neľutujem, hneď som vedela, že ma to bude baviť. 

  • Aké sú najväčšie úspechy, ktoré si vo svojej kariére zažila? 

Za najväčší úspech považujem asi to, že som si išla za svojím, keď ma okolie a rodina odsudzovali a momentálne som finančne sebestačná a nemusím sa na nikoho viazať. 

  • Kedy si sa začala venovať OnlyFans a ako sa ti tam darí? 

OnlyFans mám od svojich 20 rokov a za tie roky som si dokázala vybudovať peknú fanbase. Na svojom VIP účte mám cez 1000 fanúšikov, dá sa tým pekne zarobiť. Moje najúspešnejšie obdobie na OnlyFans bolo, keď som bola medzi top 0,53 % tvorcov. 

  • S akými očakávaniami si si OnlyFans zakladala? Keď ich porovnáš s realitou, líšia sa nejakým spôsobom?

OnlyFans som si založila s očakávaním, že si tam zarobím slušné peniaze a okrem fotenia pre rôzne značky a firmy skúsim aj niečo iné. Na OnlyFans sa mi páči, že môžete pracovať odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Tiež sa mi páči, že človek dostáva priamy feedback od fanúšikov, ktorí ma môžu posúvať ďalej v niečom, čo ma baví. Takéto očakávania som si od toho sľubovala a realita ich naplnila. 

  • Akým spôsobom reagovala tvoja rodina a ľudia z tvojho okolia na tvoje pôsobenie na OnlyFans?

Pochádzam zo silno veriacej lekárskej rodiny, takže to pre rodinu bolo celkom tabu. Boli zásadne proti odvážnejším fotografiám, ale ja som si šla tvrdo za svojím aj napriek týmto predsudkom. 

  • Čo máš na OnlyFans najradšej? A čo naopak považuješ za najťažšie na pôsobení na OnlyFans?

Ako som už spomenula, na tejto platforme sa mi páči, že môžem pracovať odkiaľkoľvek, preto si môžem dovoliť byť stále na cestách v zahraničí. Momentálne si užívam život ako najlepšie to ide. Čo deň, to iná krajina alebo mesto. 

Ale, samozrejme, pôsobenie na OnlyFans nie je vždy prechádzka ružovou záhradou. Niektorí fanúšikovia vedia byť zlí, občas sa stane, že ukradnú obsah. S tým sa ale musí počítať a človek by mal byť na toto psychicky pripravený. 

  • Čo sa týka tvojich fanúšikov – vieš si spomenúť na najzvláštnejšie požiadavky, ktoré si od nich dostala?

Väčšinou nejaké zvrhlé a divné požiadavky ignorujem a radšej si s tým nezaťažujem hlavu.

  • Vieme, že s OF sa spájajú mnohé stigmy – prečo si myslíš, že to tak je? Nebála si sa predsudkov, keď si s OF začínala?

Ľudia bohužiaľ stále vidia v odvážnejšom fotení nejaké tabu a väčšinou to prirovnávajú k pornografii. Ja si myslím, že nahota je prirodzená vec a nepríde mi na takomto fotení nič zlé. Napríklad v USA je OnlyFans bežná vec a ľudia to väčšinou akceptujú a nepohoršujú sa nad tým. 

Ja som sa predsudkov nikdy nebála, idem si za svojím a názory iných ľudí naozaj neriešim. Viem čo robím, preto ma nejaké ohováranie nezničí. 

  • Aké sú tvoje vízie a plány do budúcnosti? Čo by si chcela v živote dosiahnuť?  

V živote som si toho dokázala už veľa, napríklad sa o seba postarať a žiť si svoj sen, ale v budúcnosti by som určite chcela investovať do nehnuteľností, pretože si myslím, že zrovna tam je rozumné peniaze uložiť. Určite by som chcela začať aj podnikať, ale v čom, to vám zatiaľ neprezradím. Inak okrem investícií do nehnuteľností chcem stále cestovať a spoznávať nové krajiny, pretože to ma momentálne napĺňa. 

Source: https://onlyfans.com/sophie.eeee

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »