Nina: Je dôležité užívať si s radosťou každý deň a tešiť sa zo života

Zdieľať článok

Nina pochádza zo západného Slovenska. Baví ju fotografovanie, umenie, hudba a cestovanie či spoznávanie nových kultúr. Nina sa považuje za modernú ženu, ktorá má rada nové výzvy a hovorí, že nemá rada predsudky. Okrem toho pôsobí aj na OnlyFans, o čom sme sa s ňou rozprávali aj v tomto rozhovore. Povedala nám, prečo sa na platformu zaregistrovala, o svojich hraniciach aj vnímaní samotnej platformy. A prezradila nám aj čo ju baví na cestovaní či aké sú jej najobľúbenejšie destinácie. 


–       Môžeš nám povedať, čo ťa viedlo k tomu, že si si založila OnlyFans? Kedy si s OnlyFans začala a ako sa ti tam darí?

Účet na tejto platforme som si založila približne pred rokom. Zo začiatku len zo zvedavosti s tým, že uvidím, či ma zaujme a bude ma to tam baviť. Na moje prekvapenie ma to „chytilo“ a pokračujem dodnes. Darí sa mi, myslím, celkom fajn. Snažím sa priniesť každý deň nový, zaujímavý a neopozeraný obsah. 


–       Aký druh obsahu na OnlyFans tvoríš? Posunuli sa nejakým spôsobom tvoje hranice, čo sa obsahu týka, odkedy si s tým začala?

Môj obsah na OF by som označila ako takú „všehochuť“ a myslím si, že každý si tam nájde to svoje. 🙂 V tomto prípade platí určite známe radšej raz vidieť než stokrát počuť. 🙂  Doba je dynamická a stále sa posúva ďalej. Stredovek už netrvá. Tým pádom áno, aj hranice mojej tvorby sa posunuli a možno posúvať budú. 🙂


–       S akými očakávaniami si si OnlyFans zakladala? Naplnili sa tvoje očakávania, keď ich porovnáš s realitou?

Ako som už vyššie spomenula, na platformu som sa prihlásila skôr zo zvedavosti než s nejakými konkrétnymi očakávaniami. Ale teraz môžem povedať, že ma  OF príjemne prekvapil. 


–       S OnlyFans sa spájajú mnohé stigmy – nebála si sa predsudkov, keď si si OnlyFans zakladala? Ako reagovala tvoja rodina a tvoje okolie celkovo na tvoje pôsobenie na tejto platforme?

Nie, nebála. Kto sa bojí, nesmie do lesa. Z 99 % percent mám okolo seba našťastie moderných ľudí, ktorí nežijú zaťažení stredovekými predsudkami. 


–       Čo máš na pôsobení na OF najradšej? A čo je naopak pre teba najťažšie?

Keďže medzi moje záľuby patrí fotenie, tak je to najmä výroba samotného obsahu a potom tiež spätná väzba. Baví ma to komplexne, takže nič zaťažkávajúce na tom pre mňa nie je, keby to tak bolo, tak by som to nerobila. 

–       Čo sa týka tvojich fanúšikov – vieš nám povedať o nejakých zvláštnych požiadavkách, ktoré ťa najviac prekvapili?

Moji fanúšikovia sú úžasní. Ak ma niečím prekvapili, tak to bolo milou a slušnou komunikáciou, ktorá už dnes nebýva vždy samozrejmosťou. 


–       Mala si už pred OF skúsenosti s fotením? Ak áno, aké?

Skúsenosti som už mala, ale musím povedať, že najradšej sa fotím sama a na miestach, kde mám súkromie.


–       Na Instagrame vidieť, že veľa cestuješ, aké sú najkrajšie miesta, ktoré si navštívila? Čo ťa na cestovaní baví najviac?

Na cestovaní ma baví najviac objavovanie dosiaľ nepoznaného a spoznávanie nových miest a kultúr, ktoré následne rozšíria moje obzory. Ale rada cestujem i po Slovensku, keďže tu máme kopec nádherných miest. Medzi moje obľúbené miesta patria Tatry a zo zahraničných destinácií španielske a turecké pobrežie. 


–       Môžeš nám povedať niečo o svojich víziách do budúcna? Čo by si chcela dosiahnuť, či už v pracovnom alebo osobnom živote?

Mojou prioritou je viesť  šťastný a spokojný  život. V živote sa však nie úplne ľahko dajú veci naplánovať, preto je dôležité užívať si s radosťou každý deň a tešiť sa zo života. Samozrejme, chcem sa posúvať a byť najlepšou verziou seba samej. 

Source: https://onlyfans.com/ninotchka00

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »