Otvoril si Donald Trump účet na OnlyFans?

Zdieľať článok

Po tom, čo bol Donald Trump v januári tohto roku „vykopnutý“ z takmer všetkých sociálnych médií, sa zdá, že si rovnako ako každá celebrita na planéte otvoril účet na platforme OnlyFans. 

Povesti sa prvýkrát začali na Twitteri, kde sa objavil tweet od používateľa @jasminericegirl, ktorý zobrazuje deaktivovanú overenú stránku OnlyFans s menom Donald J. Trump – účet aktívny od roku 2017. 

Povesti o zjavnej prítomnosti Trumpa na OnlyFans sa čoskoro rozšírili na TikTok. Súvisiace video získalo viac ako milión pozretí. Podľa OnlyFans však predmetný účet, ktorý bol podľa všetkého vytvorený v roku 2017, nepatrí Trumpovi. 

Zatiaľ čo platforma OnlyFans poprela registráciu 45. prezidenta na predplatiteľskej platforme pre dospelých, mnohí používatelia sociálnych médií poukázali na prísny proces overovania potrebný na registráciu. Používatelia sú povinní zdieľať platné ID, ktoré musí web potvrdiť, aby mohli uverejňovať videá – aj keď nie je jasné, či sa porovnáva s používateľským menom, ktoré si zvolia. 

Hovorca OnlyFans v rozhovore pre Insider uviedol, že Donald Trump nemá účet na OnlyFans a akékoľvek profily podozrivé z odcudzenia identity boli odstránené. OnlyFans ešte musí potvrdiť, či má prezident zakázané založiť si účet. 

Trumpovi bol natrvalo zakázaný prístup na Twitter po napadnutí Kapitolu USA. Ostatné platformy sociálnych médií vrátane Instagramu, Facebooku, YouTube či TikToku buď zakázali, alebo úplne obmedzili jeho prístup. 

Medzitým Google Play Store, Apple App Store, Amazon AWS, Okta a Twilio zakázali Parler, aplikáciu populárnu medzi krajne pravicovými a konzervatívnymi skupinami, ktoré podporujú Trumpa. 

Source: https://www.dazeddigital.com/science-tech/article/51624/1/has-donald-trump-opened-an-onlyfans-account-an-investigation

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »