Poslušná holka: Vďaka OnlyFans som začala skúšať sexuálne hračky a som v sexe otvorenejšia

Zdieľať článok

Poslušná holka, ako ju poznajú fanúšikovia na OnlyFans, má 23 rokov a žije neďaleko Prahy. Venuje sa foteniu a tvorbe na platforme ako OnlyFans a HeroHero. V rozhovore sme hovorili o tom, aké témy s ňou najčastejšie rozoberajú jej fanúšikovia, o zaujímavých prianiach jej fanúšikov aj o tom, ako OnlyFans ovplyvnilo jej sexuálny život. 

  • Ahoj, môžeš sa nám na začiatok predstaviť a povedať niečo o sebe? Čomu sa venuješ okrem tvorby obsahu na sociálnych sieťach? 

Ahoj, na sociálnych sieťach vystupujem pod menom Poslušná holka. Mám 23 rokov a žijem pri Prahe. Venujem sa sociálnym sieťam, foteniu a hlavne tvorbe na mojich špeciálnych stránkach. Momentálne som fotila aj pre kalendár, ktorý sa bude krstiť na Erofeste. Som kreatívny človek, takže často rada kreslím, upravujem fotky a momentálne toho mám aj veľa v pláne. Plánujeme teraz začať nahrávať podcasty, takže nás čaká ešte veľa práce. 

  • Čo ťa motivovalo k tomu založiť si OnlyFans? Čo ťa inšpiruje pri tvorbe obsahu? Inšpiruješ sa aj inými tvorkyňami a tvorcami? 

K založeniu OnlyFans bola určite veľká finančná motivácia, tým sa nebudem tajiť. Tiež sa mi páčilo, že človek môže byť otvorený v sexualite a ďalších veciach s tým spojených. Mám rada komunikáciu s ľuďmi a sex a toto je brutálne kombo. 

  • Aký druh obsahu nájdu fanúšikovia na tvojom OnlyFans? Aký druh obsahu tvoríš najradšej? 

Snažím sa vymýšľať originálnejší obsah než ostatné dievčatá a hlavne mám super otvorený vzťah s mojimi fanúšikmi a ľuďmi, ktorí ma podporujú. Snažím sa byť pre nich aj oporou a schránkou, kde sa môžu posťažovať a vždy ich niekto vypočuje a bude sa im snažiť pomôcť a poradiť. Preto ma z veľkej časti inšpirujú aj oni sami, snažím sa robiť veci, ktoré by si priali.

Občas sa pozerám na nejaké zahraničné alebo české slávnejšie tvorkyne. Je to super hnací motor, aby som sa snažila ešte viac než doteraz. 

Môj druh obsahu je každopádne erotický. Tvorím cosplay, erotické fotky v bielizni aj viac odhalené fotky. Ale to najdôležitejšie je, že tvorím po dohode obsah na prianie mojim fanúšikom. Veľa mojich postov a fotiek je aj s ďalšími slečnami – na mojom účte nájdete ďalších päť dievčat. Vymýšľam pre fanúšikov rôzne hry, ako je koleso šťastia a často robím aj livestreamy, ktoré sú veľmi obľúbené. 

  • Ako vyzerá tvoj typický deň, počas ktorého pracuješ na svojom OnlyFans? 

Ja som na OnlyFans denne. Každý deň sa snažím odpisovať na správy a postovať fotky, ktoré mám väčšinou nafotené dopredu, aby každý deň mali fanúšikovia niečo nové. Raz až dvakrát do týždňa mám fotenie a natáčam pre svojich fanúšikov aj erotické videá na prianie. 

  • O čom sa s tebou najčastejšie chcú fanúšikovia rozprávať? Sú nejaké témy, ktoré s tebou chceli fanúšikovia riešiť, ktoré ťa prekvapili? Dostávaš od fanúšikov nejaké absurdné, zvláštne, vtipné požiadavky?

Fanúšikovia sa najviac chcú baviť o sexe a vzťahoch. Témy sú občas aj šialené. Mám na svojom účte veľa submisívnych odoberateľov, ktorí napríklad chcú, aby som im napísala, koľkokrát denne môžu hnevať alebo si urobiť dobre. Občas sa nájdu aj veľmi zaujímavé priania, ako keď napríklad jeden z mojich odberateľov chcel video, kde hovorím a som na neho zlá a veľmi vulgárne nadávam jemu a jeho penisu. 

Ja som inak otvorená v sexualite veľa veciam, takže ma nič neprekvapí a nič neodsudzujem. Absurdné sú pre mňa osobné schôdzky, ktorých sa moji fanúšikovia nikdy nedočkajú. 

  • Všimla som si, že máš účet na HeroHero? Prečo táto platforma? Akým spôsobom sa líši obsah na tejto platforme od obsahu na OnlyFans?

Mám strašne rada odhaľovanie sa nejakým spôsobom na verejných miestach, čo je na OnlyFans zakázané, preto som si založila aj platformu HeroHero, kde pridávam posty a videá z verejných miest. Táto platforma nie je zlá, ale ešte nie je taká vymakaná ako OnlyFans. Jedna z vecí, čo nejdú na HeroHero, je živé vysielanie a to je vážne škoda. 

  • Ovplyvňuje OnlyFans tvoj osobný či sexuálny život? Ak áno, akým spôsobom? 

Určite OnlyFans ovplyvnil môj osobný život. Po prvýkrát som skúsila erotické hračky, ktoré som si vážne zamilovala. Som v sexe otvorenejšia a už sa nehanbím s nikým o tom hovoriť. 

  • S OnlyFans sa spájajú rôzne stigmy a často je spájaná s pornom. Stretávaš sa kvôli tomu v živote s predsudkami? 

V živote som sa stretla už s veľkými predsudkami, čo sa týka OnlyFans, ale nerobím si z toho hlavu. Ľudia, ktorí ma majú radi, vedia aká som a nezmenili ani napriek OnlyFans na mňa názor. Tí ostatní ma vôbec nezaujímajú. Je to akoby vám skôr závideli. 

  • Čo považuješ za svoje najväčšie úspechy týkajúce sa či už tvojho OnlyFans alebo tvojho života?

Môj najväčší úspech je ten, že som sa v 17 rokoch postavila na svoje vlastné nohy a teraz mám všetko, čo som chcela a som za to veľmi vďačná. Môžem s kľudným svedomím povedať, že som šťastná a nič mi nechýba. Po dokončení strednej školy som nechcela pracovať v rovnakom odvetví, tak som striedala práce, vyskúšala som si veľa prác a najdlhšia bola vo fabrike, kde som skončila na tri roky. 

Na OnlyFans považujem za úspech to, že ma sleduje okolo 700 odoberateľov a držím sa v TOP 2 % už pol roka. 

Source: https://onlyfans.com/poslusna_holka

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »