Sexuálne polohy pre ľudí s rozličnou výškou

Zdieľať článok

Zamysleli ste sa už nad tým, koľko ľudí má presne rovnakú výšku ako ich partner? Bez ohľadu na to, kto je vyšší, výškové rozdiely sú normálne a vo vzťahu zvyčajne nepredstavujú žiadny problém. Ak váš výškový rozdiel robí sex ťažším, nepríjemným alebo vás úplne vyradzuje z hry, pretože neviete, ako umiestniť svoje telo, tieto sexuálne polohy pre výškové rozdiely vám môžu pomôcť.

V prvom rade relaxujte. „Buďte kreatívni a užívajte si výškové rozdiely, aby ste sa mohli zapojiť do rôznych sexuálnych aktov – od používania hračiek a orálneho sexu až po ručné práce a vzájomnú masturbáciu,“ hovorí sexuologička Jess O’Reilly, PhD.

Správne uhly

Či už je vaším cieľom penetrácia, orálny sex alebo len trenie, máte na výber, ako sa k sebe postavíte alebo ako umiestnite svoje telá. Existuje množstvo variácií polôh, ktoré môžete vyskúšať v závislosti od toho, ako sa vám a vášmu partnerovi najviac páči. Môže to znamenať zamerať sa na zmysluplné pozeranie do očí a zmyselný dotyk. „Ak majú ľudia postavené telá  v zaujímavých uhloch, môže to byť skvelé na to, aby ste ich spojili či preplietli a nechali ostatné končatiny, aby sa rozcvičili a pripravili sa tak na to, čo bude nasledovať,“ hovorí Elizabeth Dell, certifikovaná sexuálna vychovávateľka. Vyskúšajte variácie na cowgirl alebo reverse cowgirl.

Skúste hojdačku

Vieme, že sa môžu zdať zastrašujúce, ale sexuálne hojdačky sú vaši priatelia, nie naopak! „Pri hojdačke môžete experimentovať s novými uhlami, pretože ju môžete nastaviť do rôznych výšok,“ hovorí O’Reilly. Ak nechcete, nemusíte sa naplno venovať BDSM – hojdačky totiž môžu fungovať ako nástroj na správne umiestnenie vás alebo vášho partnera. Ak ústa, penis, vagína, prsia, zadok alebo hračka nie sú tam, kde ich chcete, zdvihnite alebo spustite hojdačku a veci naberú to správne tempo.

Používajte rekvizity

Povedzte áno vankúšom a klinom, ako aj strategickému využívaniu pultov a stoličiek. „Stoličky môžu byť skvelým ekvalizérom, pokiaľ ide o užívanie si sexu medzi partnermi s veľkými výškovými rozdielmi,“ hovorí O’Reilly.

Hovorte o tom, čo sa vám páči

Komunikácia = dobrý sex, ktorý je oveľa lepší než ten, aký ste poznali doteraz. Ak svojmu partnerovi poviete, čo sa vám páči, a on sa bude cítiť pohodlne, keď to pre vás urobí, vyhrali ste! „Je to trenie? Narážanie? Kĺzanie? Kde to trenie vnímate najlepšie? Na vašom klitorise? Na spodnej strane vášho penisu? Na zadnej ľavej strane vašej vagíny?“ hovorí Dell. „Nie je nič jednoduchšie, ako povedať svojmu partnerovi po sexe, čo konkrétne sa vám páčilo.“

Tu je niekoľko pozícií, ktoré môžete vyskúšať so svojím partnerom, ak vás trápi veľký výškový rozdiel:

Bočné mdloby

Ľahnite si na boky oproti sebe, potom nechajte prijímajúceho partnera vyklenúť chrbát, aby ste mohli preniknúť do vašich vnútorných miest. „Táto poloha je skvelá na trenie klitorisu a vibračný erekčný krúžok to môže skutočne posunúť na ďalšiu úroveň, pretože vibrácie stimulujú oboch partnerov,“ hovorí Lisa Finn, manažérka značky a sexuálna vychovávateľka pre Babeland a Good Vibrations.

Doska

Doska môže pôsobiť buď jemne a ochranne, alebo trochu submisívne. „Toto je naozaj vynikajúca poloha, ak je váš partner vyšší ako vy a má väčší penis. Tlak zo stehien je skutočne príjemný a zároveň obmedzuje hĺbku prieniku,“ hovorí Sarah Martin, certifikovaná sexuálna vychovávateľka. Prijímajúci partner, teda žena, leží na bruchu s mierne roztiahnutými nohami, zatiaľ čo muž je obmedzený priestorom medzi stehnami partnerky a zozadu môže preniknúť nielen do vagíny, ale aj do análneho otvoru. Ak si ľahnete na vibrátor, vibrácie vás budú príjemne stimulovať.

Ako kniha

Ak ste vy a váš partner výrazne výškovo odlišní, väčšina stojacich pozícií je dosť mimo – pretože fyzika. Až na jednu. Ak je váš partner vyšší, nech vám zdvihne boky a vášnivo vás pritlačí k stene. Nemusí to trvať neuveriteľne dlho, ale na krátky okamih je to blaženosť. 

To najlepšie, čo môže kuchyňa ponúknuť

Ak ste vyšší ako váš partner, sadnite si na niečo, čo je približne vo výške jeho penisu. Vo svojom dome máte množstvo „sexuálnych sedadiel“ – jedálenské stoličky, barové stoličky alebo operadlá pohovky, kuchynskú linku, umývadlo – jedno z nich bude úplne správna možnosť. 

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej na našom webe a instagramovom profile.

Source: https://www.cosmopolitan.com/sex-love/positions/g22338165/sex-positions-different-heights/

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »