Storytime: Závislá na masturbácii

Zdieľať článok

Masturbácia je niečo, čo neoddeliteľne spája sexuálne potešenie a hru so sebou samým. Niekto masturbuje len občas, ale príbeh mladej ženy, o ktorý sa dnes s vami podelíme, hovorí o úplnom opaku – tá masturbovala každý deň, až kým sa na masturbácii nestala závislou.

Jeden orgazmus denne a si o krok bližšie k šťastnejšiemu životu – veta, ktorá ma sprevádza životom už od mojich šestnástich rokov. Povedala mi to moja vychovávateľka na stredoškolskom internáte. Vtedy som tomu ešte úplne nerozumela. Ani som vlastne nevedela, čo orgazmus je. Dnes je to už iné. Mám 25 rokov a sex, teda lepšie povedané orgazmus je niečo, bež čoho si neviem predstaviť denno-denný život. Prečo hovorím denno-denný? Orgazmus zažívam každý deň a je jedno na akom mieste – nielen doma, ale aj v práci, v aute a dokonca aj v nákupnom centre. Možno sa pýtate, ako to môj partner zvláda. Nemám partnera, možno z dôvodu, že si myslím, že by tieto moje potreby nedokázal splniť. Preto mám niečo lepšie, niečo, čo so sebou vždy nosím ako svoj talizman šťastia – vreckový vibrátor. Síce nie je jediný, ktorý vlastním, ale svojou kompaktnosťou je jednoducho skvelý a jeho tvar nie je vôbec nápadný. Vyzerá ako rúž, akurát trochu väčší. 

Je jedno kedy to na mňa príde, ja som vždy pripravená. Ak sa cítim nadržaná v nákupnom centre, vojdem do najbližšieho obchodu, schmatnem kúsok oblečenia, často taký, ktorý sa mi vôbec nepáči a smerujem s ním ku kabínke, akoby s účelom vyskúšať si ho. Vojdem do kabínky, zamknem ju, pohodlne sa usadím a z kabelky vytiahnem ten malý zázrak. Asi viete, čo nasleduje. Má to však aj svoje nevýhody. Jednou z nich je, že musím byť potichu. Ak som nadržaná v práci, jednoducho sa poberiem na toaletu alebo na miesta, na ktorých na nikto nezdržiava a jednoducho sa v tej miestnosti zamknem. To, čo sa však stalo naposledy, ma vydesilo. Dvere som zabudla zamknúť a kým som si sama so sebou užívala ten slastný pocit, môj kolega Patrik vošiel dnu a všetko videl. Všimla som si ho až po chvíli, keď za sebou zatvoril dvere. Uprene sa na mňa pozeral. Bol skutočne sexy. Raz som s ním spala – bolo to po šéfových narodeninách, keď sme sa obaja vytratili z baru do hotela a užili si spolu. Keď som si ho všimla, nebola som šokovaná, práve naopak. Síce ma vystrašil, ale zároveň som zacítila príležitosť. Príležitosť zažiť skvelý sex v práci. Vibrátor som položila na stôl vedľa seba a opýtala sa Patrika: „Budeš tam len tak nečinne stáť alebo sa ku mne pridáš?“ Ani chvíľu neváhal, zamkol dvere a svižným krokom ku mne podišiel. Kľakol si a začal mi pomaly bozkávať a olizovať vnútornú stranu stehien, až sa napokon dostal k mojej vagíne. Bolo to také príjemné. Milujem orálny sex. S každým jeho pohybom som cítila jeho jazyk hlbšie a hlbšie vo mne. Neovládala som sa a z chuti som skutočne nahlas vzdychala. Po chvíli sa postavil, rozopol si nohavice a už som v sebe cítila niečo iné ako len jeho jazyk. Bol to jeho masívny penis, ktorý bol taký tvrdý. Prenikal hlboko do mňa. S každým nárazom som sa cítila lepšie. Robil všetko, čo mám pri sexe rada – škrtenie, ťahanie za vlasy a najmä očný kontakt. Sex sme ukončili orálnym sexom, ktorý som mu tentokrát dopriala na oblátku ja. Odvtedy mi týmto pomáha v práci, aby som sa nemusela vždy spoliehať len na svoje vibrujúce potešenie. Ak som nadržaná doma, som plne sama sebou – úplne nahá a hlasná. Užívam si každú sekundu, keď sa cítim ako v raji. 

Možno si hovoríte, že som na masturbácii skutočne závislá. Pre mňa je to ako terapia, vďaka ktorej sa nakoniec vždy cítim lepšie a šťastnejšie. Všetci by ste to občas mali skúsiť. 

Tento príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »