Znamenia, že máte toho správneho sexuálneho partnera

Zdieľať článok

Sexuálny život má a potrebuje každý z nás. Otázka však znie, či máte toho správneho sexuálneho partnera. „Mám dokonalého sexuálneho partnera? Ak nie, ako ho môžem získať?“ Určite ste si ju mnohokrát položili aj vy. V tomto článku vám na túto otázku odpovieme prostredníctvom overených rád odborníkov.

Hoci môže byť ťažké nájsť absolútne sexuálne kompatibilného partnera, väčšina párov ani nepozná vlastnosti, ktoré by oni alebo ich polovička mali mať, aby boli dokonalým sexuálnym partnerom. 

Pokiaľ ide o dokonalého sexuálneho partnera, atribúty ako výška, váha, vek, správanie a podobne ustupujú do úzadia. Dôležité je, že vám vyhovuje a zdieľa s vami v spálni úžasnú chémiu.

Doktorka Kirti Mishra, klinická fyziologička a odborníčka na vzťahy, objasňuje: „Predstava dokonalého sexuálneho partnera sa u rôznych jednotlivcov líši, ale niektoré spoločné črty ako sexuálne aktívny, dokáže v posteli experimentovať, stará sa o svoju hygienu a podobne sú kľúčom k nájdeniu sexuálnej blaženosti. Väčšina párov dnes pracuje na svojich osobných vlastnostiach, aby zodpovedali predpokladom ich partnera a stali sa tak dokonalým sexuálnym partnerom.“

Okrem pekného vzhľadu, sexy tela a opojného sexepílu, preskúmajme aj menej povrchné prvky toho, čo robí z dokonalého sexuálneho partnera skutočne dokonalého. A ak váš partner v posteli má tieto vlastnosti, môžete sa nepochybne pochváliť skvelým sexuálnym partnerom.

Hygiena je kľúčom k úspechu

Každý má rád milovanie s čistým partnerom, ktorému netreba pripomínať čo znamená správna hygiena, takže dobrá hygiena má v sexuálnom vzťahu veľký význam. Dbajte na to, aby bol váš partner upravený s úplne čistým telom a najmä intímnymi partiami, aby ste zaistili vyššiu úroveň pohodlia. Príliš veľa chĺpkov na tele spôsobuje, že je až nepríjemné užívať si každý centimeter tela svojho partnera. Dávajte si preto pozor na jemnú a čistú pokožku svojho partnera doplnenú o príjemnú vôňu, keďže nepríjemný telesný pach je obrovským mínusovým bodom.

Orálny sex by nemal byť problém

Ak viete, čo vás vzrušuje, skvelým partnerom v posteli je ten, ktorý neváha opustiť svoju komfortnú zónu, aby vám tú rozkoš doprial. Váš partner by mal byť pripravený potešiť vás orálnym sexom podľa svojej vlastnej nálady a úrovne pohodlia. Hoci nikto nie je dokonale zbehlý v ústnom akte, ale partner, ktorý sa snaží naučiť malé triky, aby vás vzrušil, určite môže pridať kúzlo do vášho milostného života.

Staňte sa milovníkom dobrodružstva a všetkého nového

Intimita a vášeň sa zabijú, ak máte nudného partnera. Uistite sa, že váš partner vynaloží maximálne úsilie na zvýšenie senzácie tým, že spolu s vami preskúma to, čo ste doposiaľ nepreskúmali. Mať partnera, ktorý je otvorený skúšaniu nových sexuálnych radovánok, je jednoznačným bonusom. 

Sexy tvar dokáže zázraky

Aj keby vášmu sexuálnemu potešeniu nemali brániť vážne problémy, je prirodzené, že hľadáte partnera bez vypuklého brucha, pretože partner s nadváhou môže narušiť váš sexuálny život. Byť v špičkovej forme dáva vášmu telu väčšiu flexibilitu a zvýrazní výkon vašej spálne. Ak vidíte svojho partnera polonahého, cítite sa obaja neodolateľne a nemôžete myslieť na nič iné okrem sexu.

Navrhujte nové veci

Je vynikajúce prevziať vedenie v posteli bez akýchkoľvek zábran. Čo však robí sex ešte výnimočnejším, je prinášať nové nápady na sex a realizovať ich. Živá predstavivosť a nenásytné túžby môžu prispieť k zdravej sexualite. So zanieteným milovníkom sexu, ktorý je ochotný skúšať vzrušujúce polohy v posteli, používať sexuálne hračky, navrhovať nové spôsoby vyvrcholenia, skúmať alternatívne techniky zvádzania a predohry, môže byť sexuálne vyvádzanie to najlepšie aké ste kedy zažili.

Zdieľanie fantázií v sebe ukrýva čaro

Komunikácia je kľúčom k sexuálnemu potešeniu, takže partner, ktorý chce v posteli diskutovať o svojich najdivokejších snoch a túžbach, môže urobiť zo sexu nebeský akt. Žiadneho partnera nemožno označiť za sexuálne dokonalého, kým nebude otvorene hovoriť o svojich vrodených sexuálnych preferenciách, pretože tie hovoria partnerovi, ako môžu podávať výkony. Hľadajte partnera, ktorý nielen otvorene hovorí o svojich fantáziách, ale zároveň vás pozýva, aby ste sa podelili o tie svoje s uistením, že ich ľahko naplníte.

Pre viac podobných článkov nás nezabudnite sledovať aj naďalej. 

Source: https://timesofindia.indiatimes.com/life-style/relationships/love-sex/6-signs-of-a-perfect-sex-partner/articleshow/4159623.cms

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »