Storytime: Som hráč

Zdieľať článok

Niektorí ľudia sú stvorení na to, aby milovali a boli milovaní, iní na to, aby sa hrali s citmi iných. Smutné, ale častokrát skutočné. A o tejto nepeknej skutočnosti je aj dnešný Storytime – o dievčati, ktoré sa párkrát sklamalo v láske, až sa z nej napokon stal hráč. Hráč, ktorý sa zahrával s ľudskými citmi.

Nemám rada lásku, mám rada pocit, že ma niekto miluje, že o mňa niekto stojí, že niekoho zaujímam. Ja som sa zamilovala niekoľkokrát, ešte keď som bola mladšia, ale chlapi, jeden za druhým, lámali moje srdce znovu a znovu. Mala som aj depresie a trpela som pocitom menejcennosti. Každý v mojom okolí mal po svojom boku niekoho, kto ho miloval. Vlastne sa milovali vzájomne. Na každom páre, ktorý som denno-denne stretávala, bolo vidieť, že sú spolu šťastní a že je medzi nimi silné puto, ktoré nepretrhne len tak hocičo. Prečo som teda ja bola iná? Prečo ma chcel každý len na sex a chvíľkové pobavenie? Vždy, keď do môjho života prišiel iný muž, myslela som si, že je to ten pravý. Dnes, keď sa na to pozerám spätne, bola som ako Marilyn Monroe – ako stratené šteňa, ktoré túži po láske, ale nikto mu ju nechce dať. Takto to šlo niekoľko rokov. Bola som zamilovaná mnohokrát a ešte viackrát som cítila, že mi niekto opätovne zlomil srdce na milión kúskov. 

Po týchto negatívnych skúsenostiach, ktoré som s mužmi zažila, som sa od nich na čas dištancovala. Sústredila som sa len sama na seba – začala som športovať, zdravo sa stravovať a tiež som od základov zmenila svoj štýl obliekania. Záujem mužov o mňa neutíchal, práve naopak – muži ma chceli stále viac a viac. Ja som však bola voči ich sladkým rečičkám odolná. Po nejakom čase som sa však cítila osamelo, ale nechcela som vzťah, tým som si bola istá. Dlho som rozmýšľala, čo budem robiť? Uvažovala som aj nad kúpou psa, ale nakoniec som sa rozhodla pre niečo, čo bude omnoho zaujímavejšie ako pes. Budem hráč, a nielen taký hocijaký hráč – budem sa hrať s mužskými citmi. Bingo!

Celý tento môj plán sa začal v jednu noc v malom bratislavskom bare. Interiér nebol nič moc, ale chodilo tu mnoho mužov. Pamätám si, že som vošla dnu a hneď som zacítila, ako na mňa všetci pozerajú. Tvárila som sa nedostupne a namierila som si to k baru. Pohodlne som sa usadila a objednala si drink. Neprešlo ani desať minút, keď sa spoza mňa ozval cudzí mužský hlas: „Je tu voľné, kráska?“ Bože, neznášam takéto detinské reči, popravde som vôbec nechcela, aby si ku mne sadol, ale zároveň som chcela začať svoju hru. Prikývla som. On si prisadol a hneď začal konverzáciu. Pýtal sa ma ako sa volám, odkiaľ som a či som slobodná. Snažila som sa byť milá, aj keď to šlo veľmi ťažko. Po spoločne strávenom čase ma pozval k sebe domov. Ponuku som prijala. Prišli sme k nemu domov – dom bol obrovský, uprataný a luxusne zariadený. Páčilo sa mi to tam. Ešte viac sa mi však páčilo to, čo nasledovalo – divoký sex v kuchyni, ale aj v sprche a nakoniec na posteli. Ráno som si zbalila svoje veci, obliekla sa a odišla. Bez slova. Čakala som, že mi zavolá alebo napíše, a tak sa aj stalo. Namotal sa. Namotal sa hneď po prvej noci. Tu sa začala celá moja hra. Plán bol jednoduchý – ísť do baru, stretnúť šarmantného muža, vyspať sa s ním a dať mu košom. Takto sa na mňa namotali všetci. Možno sa pýtate, či som sa necítila zle, veď to boli dobrí muži, ktorí chceli niečo seriózne. Moja odpoveď je nie, nebolo mi to ľúto. Bolo to ľúto tým mužom, ktorí mi pred rokmi ubližovali?Nebolo!

Na istý čas som sa cítila dobre, ale po čase ma zožieralo svedomie. Prečo to robím? Ubližujem tým nielen im, ale aj sebe. Bolo to ako mučenie. Nadišiel posledný deň, keď som to urobila. „Posledný deň a potom s tým navždy prestanem,“ hovorila som si. Tak sa aj stalo. Skutočne som s tým prestala, ale nie z dôvodu neustálych výčitiek. V ten večer som totiž stretla muža, ktorý bol celkom iný ako ostatní – bol šarmantný, nie oplzlý a aj keď ma zavolal k sebe domov, nespali sme spolu, práve naopak, viedli sme dlhé a zmysluplné rozhovory, čo sa mi nikdy predtým nestalo. Zmenil ma. Začali sme spolu randiť. Prvý sex sme zažili až pol roka po našom zoznámení. Bol to najlepší sex v mojom živote. Sme spolu dodnes, už nie ako priatelia, ale ako manželia. Milujúci manželia. Naučil ma, ako milovať a ukázal mi, ako veľmi ma miluje on. Skutočne ma zmenil. On je tým dôvodom, prečo viac nehádžem všetkých chlapov do jedného vreca. On je ten, ktorému patrí a navždy bude patriť moje telo, srdce a láska, ktorú k nemu cítim.

Tento príbeh je vymyslený a nenachádza sa v ňom (možno) žiadna zhoda s realitou.

Páčil sa vám článok?

Viac článkov

Translate »